Setkání s Bohem - Vyjímečné výpovědi

 Choo Thomas - Nebe je tak skutečné pravdivé svědectví !!! 

 

Přeji vám milí přátelé tohoto webu moc krásný a hezký den v srdíčku, a tímto vás po dlhším čase srdečně pozdravuji.

 

Připravila jsem pro vás několik hodně zajímavých videí a také osobních skušeností a setkání s Ježíšem.

 

Choo Thomas se 16 krát setkala, osobně s Pánem Ježíšem Kristem který jí postupně sděloval a ukazoval co jí mnělo být ukázano, vysvětleno a nám všem na planetu Zemi sděleno... O tom se můžete více dozvědět v jejím videu-sdělení níže ...

 

Prosím nesudte předem a neodsuzujte ... vše je hodně tak jak říká Choo. Ti kteří to zažily mohou také mnohé potvrdit.. no ti co tam byly jsou i zde, aby to vše potvrdili, že vše co je nám ukazováno máme i my zde se podělit s jinými na jejich duchovní cestě lásky a pravdy do Nebes aby pochopili a věřili, že je vyšší Duchovní moc a láska, že vše existuje...

 

Přeji vám hezké sdílení informací s CHoo Thomas, jako jsem měla i já.

S láskou pro vás připravila  Anestea 

 

https://www.youtube.com/watch?v=BtvCZq6WZCw

 

 

 

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt