DOPORUČENÉ PRODUKTY

Knižní Novinky

 

ObrázekObrázek

Moudrost Hathorů (součástí knihy jsou dvě CD),

ARKTURIANI - 2xCD

TOM KENYON

Obrázek

 

objednávky knížek od Toma Kenyona zde:

http://knihy.hledajici.cz/detail.php?id=18440&action=kniha

 

 

+  klik zde:

AB064 - Arkturiáni (kniha + CD) !!!!!!!!

 

Kód:  AB074
Název:  Moudrost Hathorů (součástí knihy jsou dvě CD)
Autor:  Tom Kenyon
Nakladatelství:  Anch Books 2018
Původní cena:  520.00
při objednání přes internetový obchod: 

484.00 Kč

Počet stran:  313
Vyšlo:  18.10.2018
  Skladem 3-5 ks
 
Anotace:  poselství dávné civilizace o tom, jak probudit a trénovat své interdimenzionální schopnosti

 

 

Recenze:
Co v této knize najdete?

  • informace a cvičení k posílení vitálního těla (KA), jež je důležité pro vzestupný proces každého člověka a stabilizaci emocí
  • potenciál lidského vědomí a přítomnost člověka na Zemi v této době coby iniciační cestu vnitřního mistrovství
  • doposud nezveřejněné informace o interakci a propojení geometrie a vědomí
  • cvičení se třemi základními geometrickými obrazci pro posílení mozkových funkcí, kreativity, schopností řešit komplexní výzvy a vnímání vícerozměrné realityUkázka:
... Otevřít se a přijmout či prožít všechny vaše pocity a emoce je silný prostředek, jenž umožňuje proudit energii vaší KA. Většině osob se však děje pravý opak. Složitou nebo náročnou situaci zhodnotí jako "špatnou", a odmítají emoce, jež tak vznikly. Odmítáte-li emoce, vaše emocionální tělo nedokáže správně vibrovat a "zamrzne" nebo se "uzamkne". A pokud nebude moci správně vibrovat, budete méně vnímaví a vaše myšlenky začnou být nejasné, rozmazané a zamotané.

Dnešní životní situace na vaší planetě a emoce, jež přitom vznikají, jsou ve skutečnosti iniciační fáze vyššího vědomí vedoucí k vzestoupení a k mistrovství. Ve starověkých chrámech Egypta adepti, muži i ženy, na cestě k vyššímu vědomí procházeli různými zasvěceními, přičemž každé další bylo intenzivnější než to předchozí. Dnes je zasvěcujícím procesem samotný váš život.

Za zasvěcením nemusíte chodit na žádné konkrétní místo, jelikož procházíte zasvěcujícími zkouškami svého života, ať jste kdekoliv. Klíčem toho je uvědomit si v nejrůznějších situacích své pocity a emocionální reakce, otevřít se jim, abyste je mohli harmonicky vyvážit. Zesilováním vaší KA a uvědomováním si svých emocí a pocitů urychlíte svůj vlastní vývoj, poněvadž vaše emocionální tělo a KA jsou energeticky propojeni.

(str. 71)
 


S tímto zbožím zákazníci také zakoupili:

PG267 - Mistrem sám sobě
VS106 - Vaříme pro vegetariány
GL002 - Hlas ticha
AU002 - Brána k opravdovému zasvěcení
ME065 - Vesmírné energie - Dokonalost v jednoduchosti
AB064 - Arkturiáni (kniha + CD)

Vaše názory: (nejnovější nahoře)

07.01.2019 Renata napsal(a):
Neskutečné čtení, které mi opravdu změnilo život. Možná není bez náhody, že když jsem sem tam s těmito cvičeními v rámci čtení této knihy koketovala, tak mi dost věcí, často i letitých, v mém životě dosedlo na správné místo. Kdoví, jestli bych se ke stejným závěrům dobrala i bez toho vzácného uvědomění si – vlastně jednoho faktu – že ty správné odpovědi na své životní otázky, máme v sobě každý. Nikdo jiný je za nás neobjeví. Mohou se nám jenom nabízet, sem tam nám je osud předloží, ale ne vždy jsme dost naladění na to, abychom je pochopili…

 

 

 

Obrázek

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt