DOPORUČENÉ PRODUKTY

Knižní Novinky

Vladimír Megre

Série knih - Zvonící cedry Ruska

 

Officiální stránka pana Vladimíra Megreho: www.vmegre.com

a další stránka: www.anastasia.ru

 

 

 

Sdělení od Anastázie a jejího manžela V. Megreho
pro nezištnou pomoc lidem v této době

najdete v jeho knihách:

 

 

   

 

 

 

Rady a zkušenosti moudré ženy, která čerpá z nejvyššího tvůrčího zdroje z absolutní univerzální moudrosti a lásky Stvořitele. Její poznatky, životní rady, jsou nám předkládány na základě jejího souhlasu, aby se lidé dozvěděli o možné pomoci jim i vládám i v osobním životě všech pozemšťanů. Její životní rady jsou pro nás tak unikátní a mnohokrát tak velice jednoduché na jejich řešení, že našim egoistickým překombinovaným myšlením (vnitřní ovládání) nevidíme pravou podstatu věci a řešení našich problémů, vztahů, situací na Zemi. Krásné dílo, které nám vysvětlí, Kdo jsme a proč jsme zde ? Nebo o Stvoření a jak funguje Stvoření. Co můžeme my sami udělat pro pomoc planetě Zemi.

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt