Inspirující videa

Znamení

 

Znamení

 

 

Znamení, znamení, všude jsou znamení... duchů kolem nás. Jen málo z nás si je vědomých, kdy se naši blízcí pokouší s námi komunikovat. Možná skrze nějaké zvláštní ťukání, nezapomenutelnou vůni, nebo dokonce sen. James Van Praagh vysvětluje, jak můžeme rozpoznat nepatrná znamená, která duchové používají, když se s námi snaží komunikovat. Během duchovního čtení se členka publika napojí na svou matku a otce, kteří jí říkají o členech rodiny na druhé straně. Když se napojí její manžel, sdílí s ní vzpomínky z jejich výročí a říká jí, že jí pomůže najít novou lásku. Další členka pódia se napojí na svého otce, který mluví o svých kamarádech z války.

 

titulky: čeština

 

Ostatní epizody

Čakry
1 2 3 4 5

Čakry

série 1, epizoda 4

Manifestace
1 2 3 4 5

Manifestace

série 1, epizoda 5

Duchovní průvodci
1 2 3 4 5

Duchovní průvodci

série 1, epizoda 6

Život po smrti
1 2 3 4 5

Život po smrti

série 1, epizoda 7

 

Více na   www.MATRIX-2001.cz 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt