Inspirující videa

 

Člověk a neviditelný svět !

 

https://www.youtube.com/watch?v=9CIe4kSCXfY

 

Člověk je nejzáhadnější tvor na Zemi. Tělo člověka se zdá být dokonalým biostrojem, který vykonává různé funkce, jak vnější, tak vnitřní. Pohybujeme se v trojrozměrném prostoru, vykonáváme různé činnosti, přijímáme řešení, zpracováváme informace, komunikujeme. Avšak existuje něco, co přístroji nebylo dosud registrováno, ale je jasně prociťováno člověkem-lidskému oku neviditelná, nejjemnější část lidské bytosti- energetická konstrukce člověka.

 

Kniha AllatRa zdarma ke stažení na:

http://ibisbooks.cz/dload/book_allatr...

 

"Každý, kdo si bude přát, může si knihu stáhnout a podělit se o tyto informace s celým světem. Takovým způsobem se do rukou každého dostane nástroj pro transformaci sebe sama a společnosti lepším směrem."Anastasia Novych

 

Hezký den vám přeji milí čtenáři, Anestea

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt