Inspirující videa

 

Mayské posolstvá na rok 2017

 

https://www.youtube.com/watch?v=eYwcQ1UcXps

 

Dôležitá kozmická udalosť galaktické zarovnanie planét spôsoby silné vzájomné vplyvy planét na seba, hneď zo začiatku roka zohrá rolu VENUŠA, ktorá bola pre MAYOV symbolom temných udalostí, na jar vstúpi do hry ľudských osudov Najstarší ústredný Boh so všetkou svojou múdrosťou a pred letom odovzdá štafetu Nebeskému poslovi, ktorý privedie Zem a jej obyvateľov ku hlavnému stretnutiu so Slnečným Bohom! Na základe správania sa všetkých bytostí v Galaxii sa Sila Stvoriteľa rozhodne, či Slnečný Boh túto Galaxiu úplne spáli, zmení, alebo dá jej druhý dych a výživu. Udeje sa to prostredníctvom veľkej Búrky, ktorá všetko očistí a odreže to, čo do našich životov už nepatrí! Výklad kariet podľa knihy Mayského prorodtva, orákula podľa Mayského kalendára pre vás pripravila a šťastný, pokojný a štedrý jednotkový rok vám všetkým praje AVENALI HEART www.facebook.com/Avenalis Heart/Vzostup Zeme a Ludsta Toto video som vytvoril(-a) pomocou Editora videa YouTube (http://www.youtube.com/editor)

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt