Inspirující videa

 

Odhalení kosmického kvantového média, část 1
- Učení moudrostí s Davidem Wilcockem

https://www.matrix-2001.cz/gaia/video/odhaleni-kosmickeho-kvantoveho-media-cast-1-698/

 

Abychom mohli porozumět éterové vědě Dr. Harolda Aspdena, musíme postavit jeho model použitím jeho terminologie. To nám umožní najít vrstvenou strukturu rudého posuvu, který nám říká, že hvězdy procházejí fázemi kvantového posunu stejně jako atomy. Také si díky tomu můžeme zblízka prohlédnout konstrukci éteru, která má podobné vlastnosti jako tekuté krystaly. Zároveň zkoumáme i stavební kameny kosmického kvantového média, které zahrnují muony, leptony a tauony.

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt