Inspirující videa

Michaela Sklářová

Láska a radost k životu, sexu i podnikáníu

Video spustíte kliknutím zde

 

„Nikdy se nevzdávej a miluj vše, co v životě přichází!“

 

Rozhovor s Michaelou Sklářovou, která je odborným garantem vzdělávacího konceptu ČESKÁ ŠKOLA ČCHI KUNG – JÓGA MS, zakladatelkou centra Světlo Slunce a autorkou výukových DVD a CD. Specializuje se na výuku čchi-kung, ozdravné pobyty v ČR i zahraničí, pravidelná cvičení pro veřejnost a individuální konzultace. Více o Michaele zde:

 

www.michaelasklarova.cz/michaela-sklarova-2/

www.michaelasklarova.cz
www.svetloslunce.cz

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt