Jak změnit svět

MEDITACE PRO PLANETU ZEMI

ALAJE - LIGHTWORK - ENGLAND - 2010

video část 12

Léčení planety Země

Příklad jak lze pomáhat planetě Zemi, léčit lidi, ve vašem okolí nebo na jiných silových místech planety Země. Můžete si vzít pozitivní příklad od Alajeho, který žije v USA a sám dělá po celém světě různé schůzky vibračně zdatných lidí dle jeho výběru a dle síly lásky, kterou mají k planetě Zemi. Je to dobrý návod jak se můžete snažit i vy ve vašem světelném poslání u vás doma nebo v zahraničí a tak si plnit správně vaše světelné poslání lásky a léčení planety Země. I takto jí můžete vaší láskou pomáhat. Toto je jeden z možných pozitivních příkladů. Alaje je zároveň léčitel, který je spojen se svojí vnitřní podstatou a léčí své přátele z celého světa, které si LightWork pozval. Přejeme vám hodně úspěchu ve vaší práci světelné. Přátele z vesmírné lodě z  Plejád.

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt