KINEZIOLOGIE - TERAPIE 

v čem pomáhá, co léčí?

 

Kineziologie – terapie, která pracuje s naším informačním systémem až po reakci svalů na informace, na které máme stres nebo jsme s nimi v souladu. Svaly jsou tak součástí komunikačního systému těla. Tato komunikace tak neustále probíhá a když provádíme svalový test, nalaďujeme se na tento informační systém. Pomáhá nám dostat do vědomí souvislosti, na které jsme již zapomněli, ale přesto nás ovlivňují. Abychom mohli efektivně pracovat, potřebujeme vědět, co si opravdu myslíme (ve vnitřní podstatě bez vlivu okolí). Kineziologický test nám pomáhá rychleji tyto informace zjistit a pracovat s nimi. Pokud se Vám v životě dějí věci, které tam již nechcete nebo naopak v něm nemáte to, co byste si přáli, u nás to můžete změnit. Může to být fyzická záležitost, protože ta má vždy nějakou příčinu v úrovni emocionální, psychické, energetické, duchovní … je jedno jak to nazveme, ale nemusíte čekat, až budete mít bolest na těle.

Prostě fakt, že se Vám v životě něco nelíbí, máte vnitřní pocit, je tím nejlepším impulsem to změnit včas. Každé bolesti na těle předchází bolest Vaší duše.

Společně projdeme všechny souvislosti, projdeme procesem uvědomění, nabereme správný směr a můžeme „jít dál“.

S čím kineziologie pomůže?
– urychlit léčebný proces
– pomůže odstranit bloky minulosti
– ulevit od stresů, strachů, úzkostí apod.
– odstranit psychické a mentální bloky
– napraví blokace s řečí, komunikací
– napraví problémy s učením
– odhalit alergie a citlivost na určité potraviny a léky
– dosáhnout vašich cílů a najít svůj skrytý potenciál
– Konzultace zdravotních problémů, odhalení příčin, souvislosti mezi příčinou a důsledkem a následné vyhodnocení.- další a další odvětví.

Práce s energiemi – při práci s energií využíváme sílu světla a magnetismu a propojujeme se s vyššími dimenzemi. Touto energií se účině docílí odstranění energetických bloků a dochází k harmonizaci a vyrovnání energetického stavu organismu. Pokud se energetické bloky v těle člověka odstraní, jakákoliv léčba fyzického těla je mnohem úspěšnější a rychlejší.

 

Informační zdroj: 

http://www.poradna-vinohrady.eu/terapie/

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt