Léčení zvukem a spěvem ...
Love is Space - Deva Premal

 

Určité kompozice a spěv některých lidí, jsou velice léčivý prostředek

a léčí naše duše aniž bychom to věděly. Jsou to také Dary ducha těch lidí, kteří mají tyto schopnosti a jsou to také velice citlivé tóny které pronikají do hloubky naší duše. Může se pak stát, že se rozpláčeme, nebo máme zimomrivé pocity na kůži. Tehdy to jde ty tony hudby nebo spěvu do vyšších duchovních sfér až k duši, kdy duše vnímá hloubky zvuků co k ní proudí.

Nikdy to nebude však hudba Techno, Rock, nebo další Hrubovibrační tóny - které jsou nízké vibrace a spůsobují pak i různé nemoci v lidech ! včetně rakoviny  a jiných dalších nemocí ..

 

Vibrace jsou naše zvukové stopy, které pak jsou tak rozčleněné do různých zvukových stop až od vysokovibračních po nízkovibrační tony. Zvuky pak nás ovlyvňují i v naší práci a pomoci i uzdravení z různých nemocí... Hudba jako taková není špatná, špatné jsou tóny které si člověk i nevědomě zvolí. To však pak cítí v sobě jak na něho působí zdali se cítí dobře při nich nebo naopak nepříjemně.

Pokud se cítíme nepříjemne, je důležité neposlouchat vůbec takovou hudbu a jít z toho místa pryč, pokud jí nemůžemy my sami si zvolit jí vypnout a pak neposlouchat. Je na nás zda jsme si vědomí co spůsobují takové tóny a jak nás i negativně nebo velice naladujíco a pozitivně ovlyvňovat i naše pocity a lásku k lidem a svým bližním, nebo samotné planetě Zemi. 

Doporučuji také poslouchat tony které ladí duši i srdce a cítite při tom i lásku a cit.

 

Rozhlasové vysílaní některých písní není mnohdy příjemné a tak doporučuji pak neposlouchat a nedávat na sebe působit tyto NEGATIVNĚ ZNĚJICI ENERGIE !!!!

 

Také nekteré videa jsou záměrne tak dělané, aby ve vás navodili nepríjemné pocity písněmi, které nejsou zrovna ladné a jemné nebo vibračně vysoké a naladující na láskyplný pocit ve vás !!!!

Pak vypnout zvuk a neposlouchat je vůbec !

 

Mnohé diskotéky jsou zaměřené jenom na to aby vydelali od lidí peníze, jsou to další ovládací programy pro lidstvo netušící co se s jejich aurami tehdy skrytě děje a jak to na jejich aury působí.. hlavně hlasná a hrubovibrační hudba. Člověk vnímavý slyší co zrovna hrají a jak to s ním ladí. Zvuky dokáží člověka oblbnout ale také i sladit. to mějte prosím na paměti. Nenechte se prosím za žádnou cenu ovládat nepríjemnými hlasitými zvuku i spěvěm od lidí co neví a nemají tak i známku cítení s hudbou. Jenom si hrají tu svojí ...

Oprostěte se od těch co vám vnucují i nesprávnou ladící hudbu v jakémkoliv prostředí a žádejte o nápravu nebo vypnutí pokud to jde.

Je to však na vás, co necháte působit na sebe a jakou měrou !

Pak se i tak budete cítit.. nebo nemít další energie na vaše další zájmy a hezké činnosti.. bere to totiž i energie a vy se pak stanete obětí těch co vás vysávají i touto měrou z energie.. Hudba je také energie.. záleží jaká na vás působí... a působí až do vašich orgánů .. pak je může i naladit na to aby se buňky ve vašem těle začly mutovat do nepříjemné nemoci...-  krev se tak stane otrávenou a mohou se stát i nepřiemné bolesti v různých částech těla.. Vězte že nic není jenom tak a nic se neděje jenom tak... nic není zde náhoda.. ani nemoce..nebo pocity lásky a všech krásných pocitů ve vás..

Záleží co vy si vybírate prožívat přes den a co dovolíte na sebe aby na vás působilo..-Jaka energie? Pozitivní - Negativní ?

Emoce jsou tak také na nás a hrají v nás také hodně v naší náladě a těch pocitech... už rozumíte přátelé? Jak to vše funguje ?

Vy jste ti co si vše VOLI... a ZVOLI i prožívat....

Hezký den vám přejeme...

Archandělé Metatron a Anestea

 

https://www.youtube.com/watch?v=u9jlEvPi06k

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt