DOPORUČENÉ PRODUKTY

 

MUZIKOTERAPIA - MARTIN LAJPRÍK

UVOĽNENIE SÉROTONÍNU | Binaurálna nahrávka 10,5Hz - Alfa vlny (Binaurálne rytmy + sugescie)

 

 

Ahoj milí priatelia,

našla som aj pre vás  a posielam aj vám zaujímavú nahrávku ide o liečebnú terapiu tzv. muzikoterapiu

zaoberám sa už roky tiež podobnými terapiami a tónmi ktoré liečia telo i dušu.

Prosím ... vypočujte si ju ... a sami si zhodnotte váš vnútorný stav vášho tela a zharmonizovanej mysle

 

UVOĽNENIE SÉROTONÍNU | Binaurálna nahrávka 10,5Hz - Alfa vlny (Binaurálne rytmy + sugescie)

https://www.youtube.com/watch?v=XN39sEkmKKg

 

... verím, že určite  sa vám to bude niekedy hodit si ju pustit...

je vynímočná a može liečivo posobiť na váš imunitný systém, ako aj na mozgové hemisféry ... a celkový psychický stav.

 

Prajem vám pekný deň .. 

S láskou obímam   Zuzana ANESTEA

 

****************************

Video UVOĽNENIE SEROTONÍNU obsahuje frekvencie, ktoré napomáhajú relaxácii mysle, pri ktorej telo prirodzene uvoľňuje Sérotonín. Sérotonín je hormón, ktorý prispieva k pocitu šťastia a pohody a jeho nedostatok je dokázaný pri depresiách a poruchách spánku. V tejto nahrávke sú použité binaurálne rytmy o frekvencii 10,5 Hz - Alfa vlny.

AKO TO FUNGUJE? Binaurálne rytmy vznikajú v momente, keď do ľavého ucha vysielame tón s rozdielnou frekvenciou, než do pravého. (Preto je ideálne počúvanie na slúchadlách) Mozog tieto rozdielne frekvencie vyhodnocuje ako nový tón a má tendenciu prispôsobiť svoje vlnenie frekvencii tohto tónu.

NAČO SÚ BINAURÁLNE RYTMY DOBRÉ? Týmto spôsobom dokážeme mozog priviesť do rôznych vlnových dĺžok (alfa, gama, theta..). Každá vlnová dĺžka má svoje špecifiká a benefity. Najčastejšie sú: Relaxácia, hlboký spánok, imaginatívne procesy, koncentrácia, zmiernenie bolesti atd..

JE DOKÁZANÉ, ŽE BINAURÁLNE RYTMY FUNGUJÚ? Je mnoho výskumov, ktoré dokazujú, že mozog nasleduje vlnovú frekveniu, ktorá je stanovená binaurálnym rytmom.

MUSÍM POUŽÍVAŤ SLÚCHADLÁ? Áno, najlepší efekt dosiahnete s použitím slúchadiel. Skladby mixujem taktiež pre použitie so slúchadlami.

MUSÍM MAŤ ZAVRETÉ OČI? Nie, nie je to potrebné, ale mnoho ľudí má hlbšie prežitky so zavretými očami.

MÔŽEM PRI TEJTO NAHRÁVKE ZASPÁVAŤ? Práve pri tejto nahrávke to neodporúčam. Zakomponoval som sem pravidelné výkyvy frekvencie tak, aby bol mozog neustále zapojený. (Po čase si totiž na binaurálny tón zvykne a prestáva ho vnímať). Ak však počas počúvania zaspíte, nič sa nestane. Táto nahrávka ale nie je vyslovene vytvorená na účely zaspávania.

Prihlás sa na odber

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt