Meditace pro Zemi

UNIKÁTNÍ CELOPLANETÁRNÍ MEDITACE MALÉHO KLUKA,KTERÝ POMÁHÁ ZVÍŘATŮM CELÉHO SVĚTA! TŘÍDENNÍ MEDITACE 23-24-25. 6 . 2017 (PÁTEK, SOBOTA, NEDĚLE)

 

TUTO MEDITACI SESTAVILA LÁSKA.

     VÍTEJTE V TÉTO VELMI UNIKÁTNÍ MEDITACI,KTEROU VEDE TENTO MALÝ KLUK DOLE NA VIDEU. ON JE PATRONEM CELÉ TÉTO ÚŽASNÉ PRÁCE V OSVOBOZENÍ A LÉČENÍ VŠECH ZVÍŘAT NA CELÉ PLANETĚ ZEMI.
BUDˇTE JAKO ON A ZACHRANˇTE VŠECHNA ZVÍŘATA SVĚTA. ON VÁM UKÁŽE,JAK TO MÁTE UDĚLAT. PROŽIJTE HO. DÁ VÁM TO VELKOU SÍLU A OTEVŘE VAŠE SRDCE. BUDˇTE JAKO ON A VYKONÁTE ZÁZRAKY!


 1. SMYSLEM TÉTO MEDITACE JE OČISTIT A UZDRAVIT A NAPLNIT LÁSKOU CELOU ZVÍŘECÍ ŘÍŠI PLANETY ZEMĚ.
    
  2.LÉČENÍ VZTAHU ČLOVĚKA KE ZVÍŘATŮM - OTEVŘÍT SRDCE LIDÍ, NEBRAT ZVÍŘATŮM VEŠKEROU VOLNOU PŮDU A DOMOVY.

 3. NALÉZT OPRAVDU FUNGUJÍCÍ ALTERNATIVY V OBLASTI POTRAVINÁŘSTVÍ,VĚDY A VÝZKUMU.INSTRUKCE: KAŽDÝ DEN 23-25.6 . 2017 VEČER VE 21:00 SRAZ VE SPOLEČNÉ MEDITACI.

  1. UVEDˇTE SE DO KLIDU A POPROSTE SVOU DUŠI, VYŠŠÍ JÁ ,BYTOSTI SE KTERÝMI RÁDI PRACUJETE, I SAMOTNÉHO BOHA V PODOBĚ JAKOU MILUJETE,O POMOC ,VEDENÍ,OCHRANU,OČISTU,LÁSKU A LÉČENÍ DANÉHO TÉMATU.

   2. VIZUALIZUJTE SI FIALOVÝ NEBO BÍLÝ OČISTNÝ BOŽSKÝ OHENˇ-PLAMEN,KTERÝ SPALUJE VEŠKERÉ NEGATIVNÍ ENERGIE V CELÉ ZVÍŘECÍ ŘÍŠI NA VŠECH ÚROVNÍCH.

   3. VIZUALIZUJTE SI SVĚTLE RŮŽOVOU ŽENSKOU BOŽSKOU ENERGII,KTERÁ NAPLNILA A ZAPLAVILA VŠECHNA ZVÍŘATA SVĚTA A CELOU ZVÍŘECÍ ŘÍŠI A PŘÍRODU NA VŠECH ÚROVNÍCH. DOCHÁZÍ K ZÁZRAČNÝM UZDRAVENÍM VŠECH ZVÍŘAT. TATO BOŽSKÁ ENERGIE VNIKÁ DO VŠECH SRDCÍ LIDÍ CELÉHO SVĚTA, LÉČÍ JE  A UZDRAVUJE VZTAH ČLOVĚKA KE VŠEM ZVÍŘATŮM A PŘÍRODĚ.

  4. VIZUALIZUJTE SI, OBJEVY ŽIVOTADÁRNÝCH ELIXÍRŮ,NEBO VYTVOŘENÍ NÁDOB,KTERÉ BY MATERIALIZOVALY SUPER CHUTNÝ BOŽSKÝ POKRM. POKRM KTERÝ BY DOKONALE VYŽIVOVAL FYZICKÉ TĚLO I OSTATNÍ TĚLA  A DUŠI.
VIZUALIZUJTE SI NOVÉ OBJEVY VE VĚDĚ,KTERÉ BY VYŘEŠILY PROBLEMATIKU POTŘEBY ŽIVOČIŠNÉ BÍLKOVINY A ŽIVOČIŠNÝCH TUKŮ. NAPŘ: HARMONICKÝM ZPŮSOBEM ZÍSKÁVÁNI - VYTVÁŘENÍ.

   5.PODĚKUJTE VŠEM I SOBĚ A UVĚDOMTE SI, TO VELKÉ MNOŽSTVÍ LIDÍ,KTEŘÍ TUTO MEDITACI PRAVĚ DNES PROVÁDÍ. UVĚDOMTE SI, ŽE LÁSKA, KTERÁ SESTAVILA TUTO MEDITACI,JE TA SAMÁ LÁSKA,KTERÁ JE VE VAŠEM VLASTNÍM SRDCI, A KTEROU JSI I TY SÁM NAPROSTOU  SOUČÁSTÍ...

(VAŠÍ INICIATIVĚ V TÉTO MEDITACI SE MEZE NEKLADOU.UVOLNĚTE SE A BUDˇTE PŘIROZENÍ. BUDˇTE KLUKEM ČI HOLKOU,KTERÝ / KTERÁ OSVOBOZUJE ZVÍŘATA SVĚTA. UVOLNĚTE SE A BUDˇTE LÁSKOU PŘEDEVŠÍM.)MALÝ KLUK OSVOBOZUJE ZVÍŘATA CELÉHO SVĚTA. NAPLNˇTE SE ENERGII TOHOTO VIDEOKLIPU A OSVOBOZUJTE...
https://www.youtube.com/watch?v=jQY_QL_wvQU

TAKTO BY MĚL DOPADNOUT VÝSLEDEK TÉTO MEDITACE :-) I U HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT.
https://www.email.cz/download/k/MOE9TDkmmyh-5MY9zm7ZchYCp24yHOJcHiAD5jQud0H80nXoRLj0G6n8s8Y1CD_S8BTL3mU/13141858_1593374194307891_1911891116_n.mp4

VÍTĚZNÁ SKLADBA - PŘIPOJTE SE KE COBROVÝM CELOPLANETÁRNÍM MÍROVÝM MEDITACÍM. POKUD SE SPOJÍ CO NEJVÍCE LIDÍ A SKUPIN,DOJDE K PODOBNÉMU  SINCHRONIZOVANÉMU SJEDNOCENÍ JAKO JE NA TOMTO VIDEU. TO S SEBOU PŘINESE ÚŽASNÉ VÝSLEDKY PRO PLANETU ZEMI A LIDSTVO. COBROVI MEDITACE JSOU NA : PREPARE OF CHANGE . V ČESKÉM JAZYCE NA : BOD ZLOMU BLOG SPOT
https://www.youtube.com/watch?v=0wwXdsxsycc

PS: VYTVOŘTE PROSÍM  NĚKDO MEDITACI NA DOSTATEK VODY NA PLANETĚ ZEMI  PRO VŠECHNY. ALTERNATIVY: HLOUBKOVÉ STUDNY V AFRICE A INDII. MATERIALIZACE MYŠLENKY,ŽE VODNÍ SYSTÉM NA PLANETĚ SE UZDRAVIL A VŠICHNI MAJÍ VODY DOSTATEK . ( NAPŘ. COBRA A JEHO TÝM - JE VE VEDENÝCH  MEDITACÍCH  OPRAVDU VYNIKAJÍCÍ ...)

SDÍLEJTE TUTO MEDITACI S OSTATNÍMI PO CELÉM SVĚTE. TATO MEDITACE JE VEDENA A  ŘÍZENA BOHEM, BOŽSKÝMI BYTOSTMI. MÁ BOŽÍ POŽEHNÁNÍ.


VÍTĚZSTVÍ SVĚTLA A LÁSKY!!!  MÍR VE VAŠEM SRDCI...
                                                                                                                   ZDRAVÍ VÁS VAŠE  LÁSKA VE VAŠEM SRDCI...

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt