Meditace pro Zemi

 

Meditace pro planetu ZEM
Léčení Země

                                 :motyl: 

knížka od Margot Ruis - Bytosti přírody a léčení Země.
A protože se blíží společné setkání, kdy se budeme léčení Země věnovat, chtěla bych napsat úryvek z této knihy, který se mi hodně líbí a myslím, že je důležitý pro mnoho lidí... : :duha: 

...Láska a touha mají obrovský potenciál a mohou strhnout zdi, zdánlivě nás dělící od říše přírodních bytostí, protože tyto zdi beztak existují jen v našich představách.
Nech svou lásku proudit, nasměřuj ji na přírodu a její bytosti, a zmůžeš víc, než si dnes dokážeš představit. Jsme silní, když doopravdy milujeme! Proč tedy hledáme sílu na chybných místech a chybnými prostředky? Jedna z elfích žen horské protěže mi před mnoha lety darovala nádherné rčení, ukazující nám cestu:

"Láska je silou nejmocnější.
Chceš-li být silný, žij láskou!"

Pokusíme se o to? Můžeme zbavit svět celé hromady problémů, pokud nás bude dostatečný počet. Ale o to - o výsledek - se teď nemusíme starat. Začněme zkrátka žít láskou, láskou ke stvoření, k životu, k bytí, k matce Zemi, k přírodě a všem jejím dětem, viditelným i neviditelným. Každá další trocha lásky, kterou vypěstujeme ve svém srdci a necháme vyzařovat do světa je požehnáním pro nás a všechny bytosti! Každý další miligram je užitečný! Když posílíme svou schopnost milovat, přidáme svůj díl na zlepšení vibrací na Zemi a přispějeme k jejímu léčení. Není nic léčivějšího než-li láska, říkají bytosti přírody - nezištná, bezpodmínečná láska. Jedno je jisté: Léčení Země začíná v srdcích lidí! 
:srdce5: 
 
 
 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt