Meditace pro Zemi

Sdělení
z CELOPLANETÁRNÍ MEDITACE
ze dne 12.12.2012

Léčení planety Země


Předávám vám můj vnitřní vhled, který mě byl ukázán na Celoplanetární meditaci pro pomoc planetě Zemi.

 

Viděla jsem a vnímala mnoho našich pozemských přátel, které znám z dřívějších meditací, a kteří se mě postupně ukazovali a představovali v obrazech. Všichni přišli na meditaci lásky a přišli pomoci Matce Zemi. Vnímala jsem jejich zářivé duše, a jak jsou milující láskou, kterou vyzařují z jejich zářivých srdíček.

 

Některé bytosti – duše jen přihlížely co se děje ... Tuto nádhernou planetární velkolepou akci LÁSKY a DOBRA LIDÍ na planetě Zemi POZOROVAL totiž i celý MULTIVESMÍR ! Všechny bytosti se tím poučovali. Také mnohé duše na tomto krásném dění, co ho viděly.

 

Tuto událost pozorovali i bytosti z jiných částí tohoto Vesmíru, které neměli pozitivní záměr pomoci, ale Stvořitel jim takto umožnil, vidět a pocítit sílu společné LÁSKY a Jeho přirozenosti a dobra, která byla při této transformační akci nás všech, vyzářena do širokého okolí i do duchovních světů planety Země. Někteří z těchto bytostí začali konvertovat zpět do Lásky a opustili svůj dosavadní negativní život. Proto mnohé duše se na pozitivním životě a zvládání mnoha zkoušek Lásky a ochoty pomoci v jakékoliv situaci poučují a konají volby.

 

Je však dobré, že viděli, CO DOKÁŽE LÁSKA a MOUDROST LIDÍ JEŠTĚ TEĎ a TADY NA ZEMI a JAKOU MÁ SÍLU.

 

Vnímala jsem také i Keishu Crowter osobně, i další co je znám, např. Kateřinu Motyčkovou, paní Alžbětu Šorfovou, Zdeňka našeho kamaráda v zahraničí, ale i další a další přátelé, které znám. Viděla jsem, JAK JSME SE SEŠLI tam nahoře NAD PLANETOU ZEMI ...

 

VŠICHNI JSME SE ZNALI na jiné úrovni našeho bytí. (Z důvodu, že naše duše měli společný duchovní úkol pomoci)

 

Já vnímala a měla jsem takové obrazy ... viděla jsem v té meditaci, jak stojíme VŠICHNI v nadprostoru nad planetou Zemí, mnozí mojí přátelé v takovém kruhu nad ní a společně vysíláme lásku a modlíme se za planetu Zemi, k naší Matce Zemi a ke Stvořiteli, i za všechny lidi a jejich duše a posíláme jim mnoho Světla a Lásky ...

 

Pak jsem viděla, jak ze Země vytryskla spousta Světelné energie takový mohutný proud SVĚTLA a LÁSKY, zářící přímo do kosmu ze středu toho kruhu, kde jsme jakoby visely v prostoru nad planetou Zemí, a tato léčivá, zářivá energie vytryskla do středu přes ten střed do KOSMU a kolem Země se rozprostřela ...

 

Ke konci mé meditace, která trvala výše hodinu jsem viděla, jak z různých míst na Planetě Zemi TRYSKAJÍ PROUDY SVĚTELNÉ ENERGIE OD RŮZNÝCH LIDÍ a meditačních skupin NA PLANETĚ ZEMI, JAK MEDITOVALI A VYZAŘOVALI LÁSKU DO CELÉHO VESMÍRU.

 

Také tato energie LÁSKY zasahovala i do DUCHOVNÍ ROVINY NAD PLANETOU ZEMÍ, KDE JSOU uvízlé duše, které nemohou zpět do Světla a tak jim bylo touto mohutnou energií lásky a Stvořitelem POMÁHÁNO, aby odešli zpět DOMŮ, do Světla a lásky ke Stvořiteli.

 

Vše velké díky i Boží Matce, která s námi také byla a Otci - drahému Stvořiteli a milujícím nás přátelům z Nebe - Vyšším duchovním bytostem.

 

Já to viděla a v srdci cítila, bylo to moc krásné, naše společná a velkolepá akce a BOŽÍ POMOC od Stvořitele nám všem lidem, planetě Zemi a dalším duším, co toto Světlo a lásku sledovali a pociťovali. To vše za pomoci i mnoha bratrů a sester z pozitivních civilizací, našich milovaných přátel.

 

S pozdravem a láskou všechny zdravím a přeji všem hodně lásky do budoucích dnů ...

 

Jak cítím nadále, je třeba dále pokračovat v meditacích a to každý váš den, aby se pomohlo docílit Božího záměru a pomoci nám všem. Prosím nevzdávejte to a vždy když to ucítíte se přidejte ze svého srdce LÁSKOU a SVĚTLEM.

 

Máme každý den vibračně pomáhat planetě Zemi a tím i nám všem. Jak mě přátele sdělili, je potřeba více pomáhat každý den ke zvýšení vibrací na planetě Zemi a ukotvení LÁSKY i v nás v našem duchovním srdci.

 

Děkuji všem, co se této krásné Celoplanetární akce Boží lásky a Boží POMOCI s láskou v nich účastnili.

 

Děkuji vám za vaší lásku ve vás.

 

Děkuji Stvořiteli, že je LÁSKA, že je ta NEJVĚTŠÍ SÍLA A POMOC NA ZEMI.

 

Děkuji všem LÁSKYPLNÝM BYTOSTEM a celé a moudré Galaktické radě, co mě učí.

 

Jste všichni úžasní a krásné bytosti.

 

Přeji vám hodně lásky na vaší cestě.

 

S láskou objímám všechny krásné a milé sluníčka

 

Anestea

 

 

Další zážitek z meditace:

Anestejko,

 

ta meditace byla úžasná, cítila jsem sílu Světla a viděla velký JAS co dopadal i na mě. Já vhledy nemám, takže jsem nic konkrétního neviděla, ale cítila jsem se nádherně. Vůbec pořád cítím tu lásku, která sem padá.

 

Děkuji Ti moc za sdílení tvých pocitů a vhledů z meditace. Vážím si toho.

 

S láskou Lenka

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt