Meditace pro Zemi

Sdělení pro lidi

vibrační naladění a spojení s Matkou Zemí

 

Další ukázky hudby od Snatam Kaur, která pohladí vaši dušičku také svými písněmi můžete naléz  

na  www.youtube.cz  zadáním jména zpěvačky:   Ostatní ukázky hudby k poslechu a k léčení 

najdete na videokanalu - kliknutím zde

 

Zaposlouchejte se prosím do tónů od Snatam Kaur a můžete si představit jak i vy se s láskou ve vás spojujete s celou planetou Zemí, nebo s její částí kde zrovna bydlíte a s lidmi se kterými žijete a které milujete, nebo vašimi milujícímí i vás přátely. Můžete posílat vaší nezištnou lásku i Matce Zemi a tak jí hodně pomáhat denně se s NÍ a její láskou propojovat každý váš boží den na této planetě. Ona vás miluje nesmírnou láskou jakou nás milují i všichni Andělé v nebi. Přátelé jsou zde, aby vám v tom naladění také i ony pomáhali a vedli vás v Meditacích srdcem ží t a prožívat i s nimi tuhle lásku od Stvořitele. Vše je se vším spojeno vzájemně se můžete tak propojovat i s těmi co je máte ze srdíčka moc rádi i s těmi co je hodně milujete a pomáhají vám na vaší duchovní cestě za poznáním i vyšším uvědoměním. MILUJTE a BUDETE MILOVÁNÍ, dávejte ze srdce a bude vám dáno o to více. Stvořitel má mnoho cest jak naučit své "děti pozemské k božské nezištné lásce ke všem bytostem na planetě Zemi". Je s námi pořád a napořád. Je v nás i ve vás. Nezapomeňte na to milí lidí, milí přátelé. Každý z nás má tedy nedílnou a nezastupitelnou úlohu v našem pozemském PLÁNU, jako naplnit svůj život čistou nezištnou láskou a žít jí tady a teď. Učíme se rozpomínání na všechno co jsme jako duše zapomněli na to KDO JSME A PROČ JSME ZDE ?  No již mnoho z nás to už ví, a dělají také správné duchovní kroky a pomáhají těm co o pomoc ještě stojí i dál.  Krásny den v duši vám přeji. S božskou láskou vás obímám ...

 

Táto žena Snatam Kaur spieva o našej planete aká je krásná a nás milujúca a neustále dávajúca nám všetko i svoju lásku. Prosím milujte planétu Zem ako svoju krásnu a velice nežnú Matku .... Božskú Matku, krásnu bytost, bola u mna na návšteve už mnohokrát a prišla mi osobne podakovat za všetku lásku, ktorú som jej vyslala i pomoc, ktorú cez moje srdce i k nej pretieklo .... i do každého kúta jej tela... Ona vás tiež velice miluje je to krásná bytost velice nežná ... velice ju milujem,...  keby ste cítili jej nesmiernu lásku i vy ku vám, určite rozplakali by ste sa samou láskou... ako ja.... a milovali ju nekonečnou láskou tiež ako aj ja a moje milujúce srdce....

Je to velice krásná a horúca láska taká presne ako aj milujeme Boha Otca Nebeského i v nás i v iných ... táto láska je i v planéte Zem ... v jej duchovnej podstate...

 

Naša Matka - milovaná nežná planéta Zem - krásna prekrásna ŽENA MATKA i MILENKA .. mnohí sa s nou milujú s jej božskou láskou a milujú ju svojím srdcom .... a nezištne a s láskou jej denne pomáhajú. Ona všetko cítí, každú našu vyslanú energiu i k nej, cíti každú emóciu na jej tele, všetko i to čo ľudia krásne k nej vysielajú do ÉTERU.... okolo celej planéty sa rozprestierajú potom tieto krásné liečivé energie Božskej lásky v nás a skrze nás....a takto jej pomáhajú.... Posielam vám vela lásky i v dnešný deň a prajem vám krásny deň v samej čistej a úprimnej láske i s Matkou Zemou ....

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt