Meditace pro Zemi

MEDITACE PRO PLANETU ZEMI 

Důležitá meditace pro planetu Zemi
 Sedona Arizona, meditace ve vortexu, 
setkání s duchovními bytostmi  planety Země,
pozorování orbů..

Video k přehrání zde:  

 tento prostor zároveň čistíte a pročisťujete svá energetická zatížená těla a pomáháte tak i celé planetě Zemi i lidem na ní žijícím ... 

S láskou ve vás to jde lépe ... můžete se kdykoliv připojit ,...

Video kde Alaje v Sedoně ve státě Arizona, jezdí se skupinou lidí, aby meditovali v místech, kde se nacházejí silná energetická místa (tzv. Vortex). Tato silná energie urychluje duchovni rozvoj jedince. Alaje pomáhá na těch místech lidem se zbavovat energetických blokád a zvyšuje jejich vibrace, aby byli připraveni, přizpůsobení na vyšší duchovní frekvence, které naše matička Země chce dosáhnout (převibrování Země do vyšší 5.dimenze). Meditují také u zkroucených stromů, které to zkroucení je způsobeno tímto silným energetickým vortexem. Toto místo léčí emocionální poruchy.

Alaje působí v Německu, Švýcarsku a Rakousku. Je to silný, vysoký a moudrý duch, který je členem PLEJÁDSKÉ ALIANCE (FEDERACE).  ALAJE, na tomto videu je někdy obrácený zády v bílém tričku a v bílých kalhotách, večer má bundu - metalickou, je mírumilovná bytost, plna LÁSKY, DOBRA a SVĚTLA. Snaží se pomáhat mnoha lidem v tomto světě.

Přejeme vám HEZKOU PODÍVANOU.

Zdroj: www.pomoc-lidem.cz

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt