Léčebná hudba

LÉČEBNÁ MEDITACE

Svatyně srdce – proces odpuštění

 

Meditace na odpuštění, přijetí sebe sama a na své Vyšší Já. Na titulu je i unikátní nahrávka textu z roku 1629 s názvem „Jdi klidně za štěstím“, který byl nalezen v chrámu sv. Pavla v Praze a je od neznámého autora. Ponořte se do konejšivých tónů hudby a laskavého léčivého proudu slov, která vás ponesou po vlnách poznání do vašeho vlastního nitra, k pochopení, k míru klidu a harmonii duše. Text byl inspirován a s laskavým svolením použit od: Mary Hall, Sri Chinmoy, Luisa L. Hay, Shakti Gawain, Norvell, Carol Ann Hontz, Saint Germaine.

UKÁZKA TEXTU:

Přijímám se takový, jaký jsem…
Přijímám své silné a slabé stránky…
Svůj talent a své nedostatky, …
Své úspěchy a své chyby. …
Plně se přijímám jako lidská bytost. …
Přijímám to, že jsem zde, abych se učil a rostl
a přijímám to, že se učím a rostu…
Přijímám osobnost, kterou jsem získal
a přijímám svou sílu uzdravovat a měnit. …

 

 

 

Celé CD si můžete objednat na stránkách: www.diksa.cz

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt