Léčebná hudba

LÉČEBNÁ MEDITACE

Anděl univerzální lásky

 

Tato nahrávka je nabitá energii, krásnou hudbou, mantrami a hlavně meditací. Můžete se těšit na moudré promluvy legie andělů lásky. Univerzální mantry Ra Ma Da Sa, která pomáhá v uzdravení tak i přejít do vyšší dimenze Aramejský otče náš - modlitba v originále. Ho´oponopono – terapie emoční a terapie hudební: Miluji Tě, omlouvám se, prosím, odpusť mi, děkuji Ti. Mluvená meditace ve zpívané mantře s textem Swamiho Vishwanandy

UKÁZKA TEXTU:
Jsem andělem univerzální lásky a ve jménu kosmického Krista, vás žádám, abyste se vědomě otevřeli vibracím božské lásky a Světla. Přicházím, abych vám připomenul vaše Božství…

 

 

 

2. část ukázky

 

Celé CD si můžete objednat na stránkách: www.diksa.cz

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt