Léčebná hudba

LÉČEBNÁ MEDITACE

Ananda Mandala - dechová meditace

 

Ananda Mandala je velice silná technika práce s dechem. Aktivuje čakry a probouzí kundalini energii. Byla původně vyvinutá a praktikovaná studenty Sri AmmyBhagavanem na Univerzitě Jednoty v jižní Indii. Tento druh meditace je inspirován ze starověké jogínské praktiky, která se jmenuje Agniasatkria. Ananda Mandala zahrnuje kombinaci rytmického rychlého dýchání střídající se s progresivní meditací na sedm čaker. Je to unikátní kombinace dýchání a meditace. Slouží jako velice silný nástroj k probuzení kundalíni energie.

 

 

 

Celé CD si můžete objednat na stránkách: www.diksa.cz

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt