Léčebná hudba

Prožitkový hudební workshop a KONCERT v Praze se Sacred Earth  

koncert 17.6. a workshop 19.6.2017

 

Otevři své srdce a najdi svůj hlas.
Spoj se s vniřním světlem, tvořivostí a smyslem.


Zazpíváš si mantry a staneš se součástí hudební meditace. Zažiješ heart dance, kruh sdílení a písně Země, které kultivují hluboký mír a spojení s vnitřním já a s posvátnou matkou Zemí.


"...zpívejme bezstarostně starobylé modlitby starců, které nás přivedou k božskému spojení s našimi vnitřními já. Meditace, smích, modlitba, hudba a zpěv mantry ... hluboké vnitřní soustředení ... pomáhají přivést světlo uvědomění k našim srdcím a pomáhají vést spokojené a pokojné životy. Když jsme v souladu s naším vlastním věděním, našimi nejhlubšími pravdami, život proudí s lehkostí a půvabem.“

 

 

 

Kdo jsou Sacred Earth?

Sacred Earth jsou jedním z úspěšných hudebních příběhů Austrálie. Poté, co se prodalo více než čtvrt milionu alb, se stali nejprodávanějšími umělci žánru ambientní hudby v Austrálii. Jakmile je uslyšíte, lehce poznáte proč.  

Hudba Sacred Earth je strhující. 

Podmanivé vokály mají kvalitu jiného světa, zahrnují v sobě hlubiny lidských emocí a ohromující jasnost při zpěvu posvátných manter a srdečných textů, které rezonují v lidech všech věkových kategorií a ze všech oblastí života. Součástí jejich hudby jsou uklidňující instrumentální melodie shakuhachi (japonská flétna), indické bansuri, irské píšťalky a píšťaly a akustické kytary.

Každý, kdo někdy zažil Sacred Earth živě, ví, že je to víc než jen koncert ambientní hudby –  je to neobyčejně dojemná událost. Slzy, šíření úsměvů a hluboký pocit míru prostupuje celý prostor. 

Pro další info navštivte jejich webové stránky.

 

 

Jaké je poslání Sacred Earth?

12 let Sacred Earth koncertují po světě a přináší povznášející hudbu pocházející ze srdce. Starodávné mantry, vznášející se flétny, krásné uklidňující melodie a harmonie, které vás přivedou do stavu hluboké a klidné blaženosti.

„Cestujeme po světě a hrajeme tuto hudbu, abychom přivedli lidi k jejich vlastnímu vnitřnímu klidu a vědění. Snažíme se vést posluchače tím, že poskytujeme posvátný prostor, ve kterém se mohou hluboce spojit s vlastním srdcem a pěstovat hlubší respekt vůči sobě samým a k naší krásné matce Zemi. „Mír na zemi musí začínat uvnitř každého z nás.“

 

 

Prožitkový hudební workshop se Sacred Earth

Hudba Sacred Earth je balzámem pro duši a vy máte nyní možnost stát se její součástí v rámci prožitkového workshopu. 

Jedná se o intenzivní prožitek v menším kruhu lidí. Zazpíváš si mantry a staneš se součástí hudební meditace. Zažiješ heart dance, kruh sdílení a písně Země, které kultivují hluboký mír a spojení s vnitřním já a s posvátnou matkou Zemí.


Pětihodinový workshop.

Počet míst je omezen.

Workshop je určen široké veřejnosti, tedy absolventům i neabsolventům kurzů TKDM.
 

Cena? 1400 Kč

Kdy? 17. 6. 2017, od 10:00 (dostavte se mezi 9:00 až 9:40 k registraci), konec bude mezi 15 až 16 hod

Kde? Kvantové centrum nadačního fondu TADY a TEĎ, Václavské náměstí 10, Praha, 1. patro

Jak se na workshop dostanete?

  • Metrem: trasa A - stanice Můstek - v těsné blízkosti, trasa C - stanice Muzeum - sejdete po levé straně Václavského nám. do dolní části
  • Tramvají číslo: 3, 14, 9 nebo 6 - pak popojdete do dolní části Václavského náměstí
  • Autem: přímo u Kvantového centra parkovat nelze. Můžete buď využít zelené zóny v Jungmannově ulici nebo oranžové zóny (nejblíže je horní část Válavského nám., Jindřišská, Perlová, Národní). 

 

Workshop je pořád ve spolupráci se Sacred Chants, kteří pořádají 19. 6. 2017 koncert Sacred Earth

 

Důležité: Jakmile odešlete svou přihlášku, přijde vám potvrzující e-mail. Pokud Vám potvrzující e-mail nepřijde do 15 minut, zkontrolujte složku spam. Pokud tam není, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Samotné přihlášky se zpracovávají ručně, e-mail s podklady k platbě a zálohovou fakturou Vám pošleme nejpozději do 2 pracovních dnů. 

 

Přihláška na prožitkový hudební workshop

https://www.kvantovaterapie.cz/vstupenky/

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt