DOPORUČENÉ PRODUKTY

Relaxační hudba

 

Univerzálna energia, Reiki hudba, Liečivá meditácia, Emocionálne liečenie

 

https://www.youtube.com/watch?v=j466sAnYZzk

 

Univerzálna energia, ďalší rozmer. Nechajte túto hudbu sprevádzať vás na vašej ceste. Použite ho na liečbu Reiki alebo počas liečenia meditácie. Namaste Aktivujte upozornenia, aby ste mohli byť informovaní o najnovších správach. Publikujeme v pondelok a stredu. Hudba pre telesné a duchovné kanály zahŕňa tiež: Hudba Reiki: Tu nájdete hudbu pre vaše ošetrenie Reiki so zvončekom každé 3 minúty alebo bez zvončeka. Skladby so zvonom sa menia na každú pozíciu s podrobne študovanými melódiami a harmóniami, ktoré pomáhajú pri liečbe. Meditačná a jogová hudba: Pre vaše krátke alebo dlhé meditačné alebo jogové stretnutia vyrovnajte svoje telo a ducha. Tu nájdete hudbu vhodnú pre váš vkus. Meditačné zvuky Hudba v tomto zozname skladieb má spoločnú charakteristiku neprítomnosti harmonických zmien a veľmi jemných melódií, vďaka ktorým sú tieto skladby ideálne na hlbokú meditáciu. Čakra meditačná hudba s tibetskými miskami Vytvorili sme nový zoznam skladieb, ktorý zhromažďuje meditačné stopy čakier. Zvláštnosťou týchto skladieb je to, že boli zložené iba s tibetskými zvonmi. Zvuk je úplne prirodzený, budete ich cítiť hneď vedľa vás. Odporúčame vám počúvať túto skladbu pri nízkej hlasitosti. Relaxačná hudba: Tieto skladby sa dajú použiť v akejkoľvek situácii: ako pozadie pri práci, v relaxačných chvíľach po stresujúcom dni alebo len vtedy, keď chcete. Krátka meditačná a relaxačná dráha: Krátke stopy od 4 do 10 minút pre krátku meditáciu alebo relaxáciu. Môžu byť počúvané postupne, aby sa podľa potreby dala získať dlhá a rozmanitá trať. Binaurálne rytmy: Toto je určite najobľúbenejší zoznam skladieb. Každá skladba bola zložená na konkrétny účel. Pomocou slúchadiel objavíte veľmi skryté zvuky ..... Spánková hudba: Spánok je veľmi dôležitý pre zdravie človeka. Tieto kompozície sú navrhnuté tak, aby vás sprevádzali po celú dobu spánku alebo len zaspali. ZDÔRAZŇUJEME, ŽE NAŠE HUDBY NEMÔŽU VYTVORIŤ ZDRAVOTNÉ PODMIENKY, KTORÉ NEMÔŽE VYMENIŤ RADU POSKYTOVATEĽA DOKLADU A ZDRAVOTNÍCTVA. MOREOVER NIKDY NEPOČÚVAJTE NAŠU HUDBU, POKIAĽ IDE O DRUHÉ ALEBO PREVÁDZKOVÉ STROJE AKÉKOĽVEK DRUHU.

 

Kúpte si našu hudbu: Google Play: https://goo.gl/Vw9oXN

 

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt