Léčebná hudba

Alaje z Plejád

3 CD - Plejádské meditace a afirmace

Tato éterická hudba od Alajeho může pomoci každému, kdo chce opustit negativní chování, negativní programy a kdo chce probudit univerzální kosmickou lásku v srdci a komunikovat s kosmickým zdrojem, se světelnými bytostmi, nebo duchovními lidmi z jiných planet skrze použití světla a lásky a frekvencí, které jsou vloženy do zvuků na těchto CD a videí.

 

 

Další informace od ALAJE z plejád najdete na jeho stránkách zde: www.lightloveharmony.com

 

CD k objednání:

3 CD si můžete objednat na webu amazon.com - kliknutím zde

 

Obsah CD:

Tato 3 audio CD obsahují vložené zvukové frekvence Kosmické lásky, které ALAJE obdržel z vyšších dimenzí Světla. Pomáhají léčit, očistit, harmonizovat a rozšířit vaše Vědomí. Můžete je používat k očištění od negativních energií na planetě Zemi.

 

CD 1 - Pomáhá nabíjet, očistit, harmonizovat a rozšířit vaše Vědomí skrze integrované zvukové frekvence lásky z vyšších dimenzí Světla, pomáhá k uvolnění od negativních energií kdekoliv na planetě Zemi.

 

CD 2 - Odstraňuje negativní programy a vzory ve vaší Duši a pomáhá k vytvoření nových pozitivních Myšlenek a energií souznící se Světlem a láskou.

 

CD 3 - Zvukové frekvence - vibrace, které posilují vaše vědomí ke snadnějšímu připojení ke Kosmické frekvenci a pomáhají vám zůstat v hluboké meditaci.

 

Tato éterická hudba od ALAJEHO z Plejád může pomoci každému, kdo chce opustit negativní chování, negativní programy a kdo chce probudit univerzální kosmickou lásku v srdci a komunikovat s Cosmic Awareness (ZDROJEM), se světelnými bytostmi, nebo duchovními lidmi z jiných planet skrze použití světla a lásky a frekvencí, které jsou vloženy do zvuků na těchto CD a videí. Tato duchovní pomoc má za účel pomoci všem žít život s láskou, štěstím a mírem v harmonii s existencí.

 

Protože smyslem života je mít skutečnou KOSMICKOU LÁSKU v SRDCI, která pomáhá ROZVÍJET vaše VĚDOMÍ.

 

 

Jednoduché způsoby, jak zvýšit svou frekvenci

Je velká snaha vás vtáhnout a udržet v nižších vibracích. Zde jsou některé věci, které můžete udělat proti tomu.

 • Procházka venku, nejlépe v přírodě. Tím odstraňuje špatnou energii a máte pocit, že jste plní života a pozitivní energie.

 • Dále cvičení, hry venku

 • Jíst přírodní zdravé potraviny

 • Meditace, poslech harmonické hudby, malování, vytvářet umění, tanec a zpěv

 • Sledujte své vnitřní cíle ve vašem nitru a snažte se je naplnit.

Věci, které vám snižují vibrace

Vyhněte se těmto druhům energií a vaše energie bude automaticky zvýší.

 • Konzumování umělé zpracovaných potraviny vyrobených nepřirozenými metodami - chemikálie nebezpečné účinky na vaše zdraví.

 • Omezte sledování televize - 90 % televizních programů mají za účel snížení vašeho duchovního rozvoje a udělat z vás hloupé. Proč se tedy namáhat dívat na televizi ? Novinky? Prosím, všechno, co mluví v TV programech, je smrt ... ještě jednou, proč ztrácíte čas sledováním televize?

 • Nadměrné telefonování a sledování internetu - vytváří elektromagnetický chaos, který škodí vašim buňkám (např. těžké kovy, démonická hudba) - těžká energie, podprahové programování.

 • Sledování politiky a politiků - Jen mluví lži a jsou velmi špatné pro fungování mozku

 • Uctívání falešných náboženství - nedělejte ze sebe ovce, zbaveni své odpovědnosti k životu. Naučte se nést odpovědnost za sebe.

 • Negativní emoce - strach, hněv, nenávist, smutek, žárlivost, závist, atd. To vše způsobí, že budete vibrovat na nízké úrovni.

 • Konkurenční myšlení - to že jsme lepší, nebo horší než druhý - toto je vám dáváno i skrze systémy víry.

 • Zbavte se všech omezení a programování ze společnosti.

 • Vejděte do svého nitra a spojte se s Kosmickým vědomím lásky, nepotřebujete k tomu žádné svolení od nikoho, jen se stačí rozhodnout, ztišit se a meditovat. Využijte vaši vizualizaci na Světlo a lásku.

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt