Léčebná hudba

Léčení zpěvem

léčení vašich citů a bloků v duši

 

 

Bůh posílá na Zemi tyto zázračné duše - zpěváky,  aby nám pomohly  svým hlasem a zpěvem se více otevřít našemu srdci a dokáží tak odblokovat i naše city právě prostřednictvím zpěvu a hlasu, kterým disponují tyto zázračné bytosti. Vše je nám takto posílané z Nebe k naší pomoci, abychom dokázali rozvíjet cit a lásku k našim bližním a také i jim pomohli na jejich cestě DUCHOVNÍHO ROZVOJE. PŘI TAKOVÉM ZPĚVU SE OTEVÍRA VĚDOMÍ. DUŠE VNÍMÁ PŘICHÁZEJÍCÍ VYŠŠÍ ENERGIE.  

 

I prostřednictvím zpěvu mohou tito lidé se zůčastňovat větších akcí a NAPOMOCI - LÉČIT mnoho i tísíce lidí naráz!!  Což je i uvedené video důkazem jak působí zázračný božský hlas. Většinou jsou to andělé, kteří sestoupili sem na Zem, aby nám pomáhali. Je to božský světelný úkol, který mají, svým hlasem - DAREM OD BOHA pomáhat i takto v čase a prostoru a tak si PLNÍ SPŔAVNĚ  své světelné  LÁSKYPLNÉ POSLANÍ  vůči nezištné pomoci lidem.  Mnozí o tom neví, že když zpívají, že zárověň pomáhají NEZIŠTNĚ A S LÁSKOU  těm co je poslouchají  a léčí je takto.

 

Jsou zde i zpěváci, kteří svými skladbami silně narušují aurická pole jedinců na Zemi (napr. i hevymetalova hudba), tito mnozí jedinci se nenarodili z pozitivních dimenzí - tedy z Nebe, ale přišli zde lidem škodit na zdraví i přírodě a usilují o devastaci přírody a pozitivního života,  nepříjemnou rušivou a hlučnou hudbou narušijí tak vše vibrace na planete Zemi  i celé prostředí, je to i například tvrdá ROKOVÁ HUDBA, TECHNO, a další bláznivé nepříjemné hudby jako HAVYMETALOVA HUDBA, které neblaze působí na nervový systém člověka kromě jiného a narušuje zdraví i orgány mnoha netušících lidí, zvířat, přírodě. 

 

Lidé, kteří hodně poslouchají takovouto disharmonickou hudbu si k sobě připoutávají práve negativně vibrující entity i mimozemské a astrální a špatné zbloudilé duše  - nízké duše, které potom ovládají jejich myšlení a těla a nedovolí jim prožívat lásku a dobro a pozitivní spůsob života. Tyto frekvence - vibrace i lidi, hudba, jejich spůsob života a návyků, jich mnohdy závádějí do různých problémů života a také ke kouření, lhaní, výtržností, pití alkoholu, užívání různých drog. Za vším jsou negativní entity a negativní elementálové, nebo lidé co převádějí černou magii. (někteří ani neví že to dělají ale dělají to).

 

Proto je dobré si dávat pozor na poslouchání negativní hudby a skladeb podobného druhu. Pak je máte při sobě a nezbavíte se jich jenom tak lehce. Ani nebudete vědět a budou při vás. Změní se vám život o 360 stupnů ! Pak se nebudete stačit divit kde jste se to propadli do jakého života a jakého bahna - pekel na Zemi, které jste si vy sami do života takto přitáhli, myšlením, jednání, činy, i tím co jste chtěli prožívat s těmi co tohle divadlo lidem dělají a chytají do sítí mnoho duší !! Pak je velice těžké se z toho dostat i od těch bytostí a jejich působení na lidskou mysl a život na Zemi.

 

Všechno je tedy vibrace kolem nás, a každý jedinec si vybírá tu svojí frekvenci na kterou je naladěn a chce jí prožívat.  Proto se vám radí, prosím dejte si pozor na to, co a koho zrovna posloucháte a s kým se setkáváte, a co chcete i hudbou prožívat... Hudba vás může také zavést někde kde ani nechcete vůbec být ani vaše milá duše...

 

Každý jedinec si vybírá hudbu podle svých vibrací, pozitivní lidé se ladí k pozitivní a jemnější a klidné hudbě, která jim pomáhá se zladovat. A negativní k hrubovibrační, hlasité, neklidné, rušivé, dráždivé... Dobře zvažte, hlavně mladí lidé, kterou a jaký druh si vybírate... tam své VĚDOMÍ a vaší DUŠI  pak směřujete na ty energie a pak to i pociťujete v těle i v duši. Vaše duše to pak prožívá ty vibrace.

 

Mnohdy v nás hudba může vyvolávat neblahé a protivné energie, také skladby mohou působit na naše orgány tak disharmonicky, že mohou časem onemocnět i orgány, žíly, i do té míry, že mohou vyvolat časem i smrt.

 

Také bychom chtěly upozornit na podprahovou hudbu, nebo slova které nejsou mnohdy slyšet slyšitelným hlasem, ty vás pak mohou dostat do nepříjemných emocí, a ovládat také vaší duši. Je lépe pak již neposlouchat hudbu, která vám nedělá dobře, to již cítíte, nebo vyvolává ve vás smutek, žal, strachy, negativní emoce. 

 

***

 

Přejeme vám heský poslech při této skladbe a zázračném léčivém hlasu jako je např. tento, který odblokovává vaše srdíčko a nalaďí vás do vyššího duchovního zážitku i s vaší duší.

 

Procítili jsme jak nádherně působí tahle hudba na uvolnění blokád v těle a v čakrách. 

 

Krásny den přejeme...

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt