Meditační techniky

 

Maok a Karaimi - Vědomá Meditace

https://www.youtube.com/watch?v=ZVOfjoBtlrk

 

Meditace na spojení se Zemí a se sebou... Se vším životem na Zemi i s celým širokým prostorem Stvoření... - KARAIMI je inspirující učitelka, žena propojující svět vesmíru a země, jde cestou svého srdce a otevírá brány příchodu čisté lásky a pochopení Pravdy. - MAOK je hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, ale hlavně člověk.

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt