Meditační techniky

Tohle je váš mozek při meditaci s Joe Dispenzou


Tohle je váš mozek při meditaci s Joe DispenzouTohle je váš mozek při meditaci s Joe Dispenzou

 

Seriál Vzorec zdraví 
série: 1, epizoda: 19
délka: 1:04:40

Může jednoduchá meditace pomoct vytvořit nové spoje ve vašem mozku? Ano, říká Joe Dispenza v tomto fascinujícím rozhovoru. Joe Dispenza, nejprodávanější autor knihy „Breaking the Habit of Being Yourself“ a „Evolve Your Brain“, studoval biochemii na Rutgers Universsity. Má také bakalářský titul z vědy se zaměřením na neurovědu, a získal svůj doktorát z chiropraxe na Life University v Atlantě. Obdržel postgraduální výcvik a pokračoval se vzdělávat v neurologii, neurovědě, funkci mozku a chemii, buněčné biologii, paměti, stárnutí a dlouhověkosti.

uvádí: Regina Meredith

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt