Meditační techniky

 

Beautiful Planet Earth 2015 - Timelapse  video, meditace

 

Vaše srdce můžete spojit do krásného pocitu s Planetou Zemí i prostredníctvím tohto videa a naladit se tak na jemné energie lásky od Stvořitele do vašeho duchovního srdce. Přeji vám krásný meditační i léčebný zážitek. Planeta Zem, nás pořád učí milovat nezištně její krásy, které nám poskytuje denne. Tim se učíte milovat tuhle planetu Zem, Vaší Matku, vaší Zem, vzduch, vodu, zvířatka které k ní patří a jsou ZDE doma také jako i my. Jsou zde doma od pradávna, ještě než my jsme se sem narodili do této inkarnace nebo i těch minulých.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qjH7LgRH2pE

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt