Meditační techniky

 

 

SPLÍNOVÁ MEDITÁCE - EVA PUKLOVÁ

 

VŠE POŘÁD AKTUÁLNÍ POMOCI PRO VÁS ... PROCES pokračující vaší
TRANSFORMACE DUCHA, DUŠE .... osobní práce na sám sobě ....

 

https://www.youtube.com/watch?v=8gXU3xmpz14

 

S láskou Anestea

 

Ráda bych dodala, že někteří duchovní učitelé a léčitelé duší, připravují tyto důležité videa a tak není zapotřebí aby další duchovní učitelé dělali stejnou práci,  když byl tento člověk už předem tak správně duchovně vyššími silami Světla a Lásky veden připravit a dělat tuhle krásnou a mnohdy nezištnou práci - video meditační techniky, nebo jiné přednášky, semináře pro vás milé duše...

 

Proto není potřeba se opakovat, no pomáhat můžete kdekoliv kde to cítite srdem a láskou k nim k jejich duším i vy samotní jak jiným pomoci např. i takovýmto spůsobem, že jim zašlete takovéto duchovně a meditačně laděné video... a odkaz na ty videa..  tak si také plníte své duchovní a světelné informační poslání lásky a dobra, moudrosti a pravdy od Stvořitele hlavně ti pracovníci světla kteří se se s tímto záměrem jako duše zrodily ....

 

Děkuji vám...

 

Se srdečným pozdravem přeji hezký den Zuzanka/Anestea

 

 

 

 

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt