Meditační techniky

 

Přednáška - Hana Říhová

Sebepřijetí, sebehodnota
a transformace stínů ...

Našla jsem pro vás moudrou a hezkou přednášku i meditační techniku k vaší práci na sobě...

přejem vám hezký den

 

na web připravila pro vás  s láskou Anestea  a přátelé z vyšších duchovních světů se mnou ..

i s duší krásnou s paní Hankou Říhovou, která měla tuhle krásnou přednášku na Ezoteře pro vás připravenou pokud jste tam osobně nemohly být a byla připravená pro vaše uzdravení vaší duše i těla i ducha zároveň ... i důležité transformaci vašich neviditelných stínů a strachů a to do lásky a do všech vyjádřených a pochopených a přijatých moudrostí jako i té skutečné vnitřní pravdy a pokory, úcty,   aby jste byly v harmonii a spokojenosti po celé dny, měsíce, léta  - v lásce a přijetí modurostí a dober i pravd Stvořitele ...  hlavě v dnešní době, která je někdy tak vypjatá a zdá se že je těžká pro mnohé duše jí snášet ....

 

Její video-přednášku a řeč i léčebno-meditační techniku  můžete vzhlédnout zde přes youtube na tomto video kanálu pro pomoc vám i vašim přátelům, rodině .... určitě bude mít radost, když její snaha a práce s vaším vědomím se i tímto spůsobem povede jako i vám ... :

https://www.youtube.com/watch?v=eVmiM0abVPI

 

s láskou Anestea

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt