Meditační techniky

 

Meditace VORTEX BOHYNĚ  

https://www.youtube.com/watch?v=73fzrhaOqjI

 

 

Zverejnené: 20. 2. 2018

Meditace VORTEX BOHYNĚ 1. Zvedněte své ruce nad hlavu a začněte se otáčet po směru hodinových ručiček. 2. Zatímco to provádíte, zpívejte mantru íííí, tak, aby se rozvibrovala skrze vaše tělo a představte si, jak se vaše tělo proměňuje v zářivý sloup Světla, s miliony duhových hvězd rozptýlených v tomto sloupu Světla. 3. Pokračujte ve zpěvu mantry a v otáčení se. Po několika minutách spusťte své ruce podél těla a pokračujte v rotaci ve směru hodinových ručiček. 4. Zatímco to provádíte, začněte zpívat mantru eeeaaa, takže vibruje skrze vaše tělo a představte si duhový vír Světla rozšiřující se z vašeho srdce směrem ven, skrze celou planetu. Povolejte si své duchovní průvodce, nanebevzaté mistry, plejáďany, anděly, delfíny, dvojplameny duše, partnery duše, rodinu duše a další bytosti Světla. 5. Pokračujte ve zpěvu mantry a v otáčení se a chvíli zůstaňte v přítomnosti všech těchto bytostí Světla.
 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt