DOPORUČENÉ PRODUKTY

Meditační techniky

HÁTHORSKÁ  MEDITACE

Hathorská meditace -
k navedení na Zdroj a propojení s Vyšším Já 
Matoušem SVOBODOU
Vyjímečná meditace

 

 

 

4.6 - Vznikla nová meditace - Hathorská (navedení na zdroj) - objednávejte zde 


Také v odkazu najdete techniku k vyzkoušení a další podrobnosti.. více k aktualizacím níže =)

https://citem.webnode.cz/meditace2/

 

MEDITACE

O meditacích se dočteš v sekci meditace, zde si můžeš meditace objednat.
Pokud už tedy víš, co tě oslovuje -> směle do toho!

Meditace přijde po obdrženém příspěvku e-mailem
- instrukce k platbě dole 

 
 

Na výběr máš z těchto meditací ☘️

Meditace za 200,- (jsou zdarma na netu, ale můžeš je mít ke stažení v mp3 nebo mp4 formátu)

 1. Hravost a radost
 2. Zboření matrixu - restart mysli a odstranění neg. energie
 3. Otevření srdce a objevení své podstaty
 4. Očištění se na mnoha úrovních - vztahy, minulé životy
 5. Meditace na probuzení lásky a štěstí uvnitř nás

Meditace různých cen, nedostupné přes internet

 1. Na navedení intuice 400,-
 2. Napojení na vyšší vědomí a nalezení vnitřní síly - Arkturiánská s hudbou Vikingů 700,-
 3. Tranformace těla vodou, která je naší součástí - léčení těla i mysli z vnější i zevnitř 600,-
 4. Meditace na uzemnění a propojení se Zemí - prožití spojení s Gaiou 550,- 
 5. Meditace na přítomný okamžik "Tady a ted" 400,-
 6. Hathorská meditace - k navedení na zdroj a propojení s vyšším já
  450,- (nebo 18€) do 9.6.2019 poté 750,- (nebo 30 €)
   půjde zde o mou energeticky nejsilnější meditaci vůbec

Možnost přispění na mé stránky: Do poznámek - Dar + (téma meditace - žádáte-li + email)
na číslo účtu 211927981/0600 (Korunový účet)
Zahraniční platba - 2601536715/2010 IBAN CZ1520100000002601536715
SWIFT/IBC: FIOBCZPPXXX (Eurový účet)

 

 

 

 

Zdravím Tě a zasílám pokyny k meditaci, které zážitek obohatí  


!   PUSTIT IDEÁLNĚ 9.6.2019 V 9 h a 9 minut ! - v ten čas bude mít magické účinky navíc

*) Každý má možnost si ji pořídit.. tak jako ty, cti to prosím  Pro mě je to poslání, ale také zdroj příjmu, bez kterého zde nemohu působit..

*) Po obdržení si meditaci stáhni, pusť si začátek a zkontroluj, jestli funguje a jestli je v pořádku hlasitost (oporučuji repráčky, z notebooku by to mohlo být potichu, pak by se dala využít případně i sluchátka) - odkaz nebude aktivní stále, později je třeba si o meditaci znovu napsat - nebude-li uložena..

1) Před meditací si ideálně vyvětrej, nech skrz sebe projít čerstvý vzduch a pozdrav slunce, vylaď se na něj a pohlédni do něj na chvíli – bude-li k tomu příležitost.. vychutnej si tento okamžik, tuto silnou zářivou energii. Napij se čisté osvěžující vody, s vděkem.. my jsme vodou, tekutiny jsou tedy naší součástí a posíláme-li jim hezké vibrace při příjmu tekutin, stávají se pak naší součástí a vylaďují celé tělo. Tentokrát doporučuji jen čerstvý vzduch, budeme tentokrát hodně dýchat, dech je aktivátr a napomáhá k uvědomování si toku energií i informací v hlubším napojnení - nechť tedy naše dýchání nic nedráždí!

2) K meditaci si nachystej citrín, máš-li =) Pomůže k lepšímu napojení se na slunce a k podpoře této meditace. Pokud nemáš, použij křišťál, případně jiný kámen, který budeš dobře vnímat. Pokud nemáš, pomůže ti na začátku alespoň obrázek, tvé vnímání a tvá fantazie, při které si tyto kameny vybavíš kolem sebe.

4) Než zaujmeš pozici v leže, zkus v duchu myšlenkou pozdravit bohyni Hathor a také Hathorské bytosti, poprosit je o co nejlepší navedení a ochranu k této meditaci, o její co největší efekt. Případně o větší práci i mimo tuto meditaci, ale to vše záleží na Tobě, naprosto se zde ctí tvoje svobodná vůle a tvé přání. V meditaci o nich již nebude zmíňka, nicméně meditace nese obrázek této bohyně Hathor.

5) Meditace má tendenci z ukotvení ze země prostupovat stále výše skrz jemnější a jemnější vibrace energií. Jak již bylo řečeno, jejich aktivátor a vyplňování je prováděno podle dechu, pokud by to bylo jakkoliv nepříjemné, uzpůsob si dech – není nutné zacházet do krajností, které jsou nepříjemné. Jsi vědomá a krásná bytost a tudíž věřím, že jsi připravena na vyšší vibrace, když tvá volba byla pořídit si tuto meditaci, nicméně vše je na Tobě, ty máš osud ve svých rukou.

6) Bude-li tvůj dojem z meditace příjemný, budu velice rád za recenzi (na FB -> dám obrázek a pod ni možnost napsat dojem, nebo lze zaslat zprávu) a také když ji doporučíš i dál a povíš o této meditaci svým přátelům. To jsou pro mne překrásné dary, když se o ní dozví další lidé a bude se šířit dál - nezapomeň ovšem prosím, že jde jen o doporučení, nikoliv přímo šíření, meditace byla zaslána speciálně pro tebe, její přímé šíření má na starost již moje maličkost  

* Meditaci je možné kdykoliv opakovat, nicméně měj na paměti, že nejde o obyčejnou meditaci vhodnou třeba před spaním nebo prosezením dne doma u počítače.

Další meditace i informace nebo možnost zakoupení si mé knížky - 
https://citem.webnode.cz/
 

S pozdravem

Matouš Svoboda

 


 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt