DOPORUČENÉ PRODUKTY

Meditační techniky

Meditačný večer – Meditácie lásky s mandalami 4.9.2019  - Janka Bálintová

 

 

    Milí priatelia,            

                  srdečne a s láskou vás pozývam na ďalší meditačný večer

                                                       Meditácie lásky s mandalami,                                              

Stretneme sa v stredu 4.9.2019 o 18,00 hod., v relaxačnom centre AJOMÍRA, Dvojkrížna 49 v Bratislave (žlto-modrá administratívna budova na prízemí, cca 200 m od železničnej stanice a konečnej zastávky autobusu č.70)                

Tieto stretnutia sú rovnako pre ženy ako aj mužov.

Budeme sa prepájať so samým sebou, Máriou Matkou, či inými duchovnými bytosťami, Vemírom, Matkou Zemou, vnímať, preciťovať i učiť sa chápať jednotlivé druhy, či kvality lásky až po tú bezpodmienenčú, aby sme ju dokázali vniesť do každodenného života sebe, tak aj druhým, Matke Zemi, svetu, ľudstvu, Vesmíru, Bohu. Aby na ceste sebapoznania ste mohli s radosťou prijímať i spoznávať sa vo všetkých formách v tejto dobe transformačných zmien a naše svetlo lásky (ženy či muža) svietilo stále silnejšie a žiarivejšie.

Meditácie sú vždy tématicky zamerané na oblasti ako: prácu s Matkou Zemou, odpustenie, sebaliečenie, očisťovanie, ochrana, prepájanie s Vesmírom, samým sebou, Ja, dušou, otvorenie srdca, navyšovanie vibrácií, posilňvaním energie, čakier, rozširovanie vedomia, posilnenie a prežívanie lásky, meditácie s anjelskymi bytosťami či Majstrami, vyšším duchovným svetom atď.

Zároveň budeme pracovať aj s mandalami, maľovanými na skle, o ktorých si vždy niečo povieme, intuitívne si z nich vyberiete a ktoré budú súčasťou meditácií.

Prihlasujte sa prosím prostredníctvom kontaktného formulára na stránke nižšie, mailom: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,

alebo tel. 0911 756 324, aby ste si zabezpečili svoje miesto a zároveň sme mohli pre vás vytvoriť pohodlné miesto k meditácií.

Vložné je 5,- €.

Teším sa na spoločné stretnutie.

                                                             S láskou ste všetci vítaní.

                                                                    Janka Bálintová

www.svetlozeny.sk

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt