DOPORUČENÉ PRODUKTY

Meditační techniky

 

Meditace Galaktické Matky - navrácení k ženským kořenům www.meditace.net - Matouš Svoboda - Ektara

 

Krátká ukázka - video :

 

https://meditace.net/meditace-galaktice-matky/

 

Celé video je možné si objednat na jeho webstránkách nebo mu napsat na E-mail.

 

Je úžasná ... doporučuji jí ...  a lidi prožívají při poslechu krásné vyjímečné vnitřní zážitky ... Také i já jsem měla neopakovatelný vnitřní prožitek napjení se na Galaktickou Matku .. tekly mě slzy v tom spojení s ní  a také po celém těle jsem měla silný pocit a husí kůži... vnímala jsem jak jsem s touto Matkou i Matkou Gaiou této planety silně propojená a prožívala jsem nesmírnou lásku hlubokou v mém srdci i duši...

 

článek uverejnila :  Zuzana Anestea

 

 

Tato meditace je požehnáním, relaxací i hlubokou prací pro naši vnitřní ženu. Je to poléčení a zvědomění si své sebehodnoty a svého ženství, ať už si ji pustí muž a nebo žena. Každý máme v sobě obě polarity a aby se tento svět skrz nás mohl zjemňovat a otřepávat z tvrdých jangových energií plých bojů, je zde třeba pohovořit v sobě každý zvlášť se svou vnitřní ženou a dovolit jí projevit se. Toto téma napravuje dominantní jangové energie tohoto světa do rovnováhy. Meditace je velice intenzivní, vhodná pro pokročilé! 
Tato meditace má 1 h a 10 minut a je zasílána e-mailem
Pustit se dá kdykoliv a opakovaně, avšak doporučuji hromadné puštění 12.7.2020  v 11 h a 12 minut!

Zde zážitky teprve budou.. a cítím, že velké! Avšak na ty si musíme počkat! Meditaci půjde v blízké době objednat. Pustit v hromadném efektu a síle si ji můžeme 12.7.2020 v 11 h a 12 minut, kdy tři jedničky tvoří jednotu a dvojka tvoří dualitu v podobě jemné hmoty a hmoty, mužské a ženské energie, princip jin a jang, světlo a tmu -> jež dohromady tvoří život tak, jak jej zde na Zemi zažíváme!

Co mi meditace přinese?

 • Meditace přináší obrosvkou podporu všem ženám, matkám, babičkám a ženství jako takovému
 • Přinese ti obraz tvé vnitřní ženy a možnosti k ní promluvit a zjistit, co jí chybí
 • Přinese ti pocítění pravých hodnot ženství skrz propojení se Zemí i Galaktickou Matkou
 • Umožní ti v podpoře nové nastavení a přijetí vnitřní ženy v plné síle tak, aby se mohla projevit
 • Přinese ti možnost odhodit to staré, co ti v principu k navrácení ke kořenům ženství brání

Co mě při ní čeká?

 • Zklidnění a propojení s vědomou energií pečující o tvou vnitřní ženu a její dovyživení
 • Setkání s Panenkou Marií a její láskyplnou všeobjímající esencí, jež pečuje, miluje a objímá vše kolem
 • Vedené techniky dechu zvyšující účinek, meditace se tedy prolíná s aktivními prvky, jež zvyšují propojení
 • Setkání s Černou Madonnou a její hlubkou v esenci ženství, jež ti umožní zapustit v sobě nové kořeny
 • Setkání s Gaiou a přírodou, prohloubení vazby s Patchou Mamou - Zemí v jádru v hloubce a výživě černé půdy a následně s Galaktickou Matkou, jež je toho všeho součástí
 • Nádherná a velice silná doprovodná hudba! Vystřídají se zde krom úvodního videa další tři velice hluboce pracující skladby. Prozradím, že některé jsou silně zaměřeny na čistící efekt v 417 Hz a jiné zase na dovyživování srdeční čakry a otevření srdce v 528 Hz. Také je zde dominanta hudby a zvuků propojujících s vnitřní ženou, Zemí, s Galaktickou Matkou. Součástí je i vibrační rezonující zpěv, k němuž jsem byl v této meditaci ke konci veden tak, aby doznělo vše, co má..

Co mi to může přinést v praxi?

 • Zahození starých vzorců, zahojení starých ran a přijetí svého ženství uvnitř sebe
 • Změnu vyzařování skrz chování, sebevědomí a sebehodnotu, kdy se dívka stává královnou
 • Cit, empatii, porozumění a bezpodmínečnou lásku s přesahem, jež se dokáže postavit opačným hodnotám, které tyto ctnosti potlačují
 • Pochopení - pocítění zrodu celého vesmíru, vjemy při jeho početí, jimiž projdeš a jež můžeme neustále vidět všude kolem sebe den co den
 • Hlubší naslouchání a vnímání skrz přírodu, Zemi a Galaktickou Matku
Panenka Marie - jeden z průvodců meditace

Meditace nese významný vliv pro naši transformaci. Těžko se dá lépe popsat, než úvodním videem. Avšak pod tímto textem ještě nabízím hluboký příběh na téma zrodu meditace a propojení s Galaktickou Matkou. Víte.. chystáta si pustit s touto meditací něco, co se zde připravovalo přes půl roku. Občas lidem nedochází, kolik úsilí a práce za tím vším je a tak to vše podceňují a nebo si toho naváží. Galaktická Matka mi povídala o tom, jak se lidé jejím symbolům vysmívali a i přes to všechno je neustále bezpodmínečně miluje.

To vše co jsem zde vytvořil v této meditaci je oceňeno magickým číslem 444,- nebo 18€, kterým prokážete službu jak mě jako tvůrci, tak Galaktické Matce a tak především sobě sama. Instrukce a meditace je zasílána e-mailem po přijetí platby.. 


Zážitky a prožity z meditace

Zdravím Matouuši!

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt