DOPORUČENÉ PRODUKTY

Meditační techniky

 

 

Video :  Zážitek účastnic z víkendového ladění z lázně Bohdaneč 12 - 16.6.2020   Matouš Svoboda - Ektara a přátelé ....více ve videu :

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bPRR9PaUOA0&feature=youtu.be

 

 

 

DALŠI AKCE a PROŽITKOVÉ SETKÁNÍ - Meditace ... i v přírode ...

 

20 - 22.7. 2020 -  Ladící dny, na které Vás zveme společně s Blankou -> Blanka Reslová, bude to vydatná transformace plná meditací, rituálů a zvědomování si svých programů mysli, více se dozvíte zde -> odkaz na událost na FB

Ještě prozradím, že se můžete těšit především na propracovaný program v elementu vody, kde budeme vstupovat rituálně do rybníka (odkaz z minula v události, včetně zpětných vazeb)

 
 
 
26.7 Putování přírodou okolo města Olomouc s Františkem -> František Valčík - tento úžasný přírodní človíček chodí všude bos, zná nádherná místa, na kterých tvoří dokonalé fotky. Společně se projdeme ideálně bosí (kdo si to dovolí - není to podmínka), zameditujeme si a spojíme s přírodou a matkou Zemí! (událost ještě vytvoříme)
 
 
1.8 Velká akce na Slovensku nad dědinkou Jeleneč, kde je lesná osada. Zde si užijeme celý den v elementu země - kde se propojíme meditací, cvičením, masáží a vnímání svého těla a také v elementu vzduchu - kde se propojíme skrz naši hravost a naše jemnosmyslové vnímání skrz meditace a společné příjemné naladění, jež zde vytvoříme s Andrejkou -> Andrea Hlavata
 
 
7.8 Navštívíme opět s Honzou (Janem) 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt