DOPORUČENÉ PRODUKTY

GALERIE OBRAZŮ

Intuitivní malování
léčebné obrazy

Kliknutím na obrázek se vám zobrazí popis a číslo léčebného obrazu.   

Výbírejte dle vaší intuice, zapojíte tím vaše hemisféry.

 

Arteterapie Anestea

rok 2013

 

 

  

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

 

roky 2010 - 2012

 

        

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

      

 

       

 

     
 

 

Informační obrazy - rok 2013

 

Tento navržený informační obraz, by měl upozornit lidi na nebezpečí života s ČIPY v těle. Duchovně vyspělé civilizace nic takového nepoužívají, napak před tímto negativním krokem varují celé lidstvo, aby si lidé uvědomili nebezpečné důsledky pro jejich budoucí život v případě, že si zvolí očipovat. Pomocí budování řadu let nových technologií na sledování a kontrolu života na planetě Zemi (satelity, Wi-Fi antény, mobily, moderní televize a další zářiče umělých frekvencí, které narušují prokazatelně nervovou soustavu a mozek a ovlivňují emoce) bude možné skrze tyto mimozemské technologie ovládat, řídit, kontrolovat a v případě nepohodlí daného člověka ovlivnit jeho myšlení a nervové části v jeho těle, vedoucí až ke smrti, pokud si nechá implantovat čip. Viz varovný film: OVLÁDÁNÍ MYSLI.

 

Informační obrazy - roky 2006 - 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

ART-TERAPIE - léčebné obrazy

Přes léčebné obrazy, které byli namalovány jsou přenášeny léčivé vesmírné kódy do energetického pole a nemocných orgánů v poli auře každého jedince, a to přes vaše mozkové centrum a oční vidění. Vše je vám s láskou předáváno s Anděly a Stvořitelem ve chvíli, kdy se s nimi léčíte a snažíte vaši duši s láskou uzdravovat vás i vaší DUŠI, která strádá pocit LÁSKY a DOBRA. Není však zaručeno že každý se s těmi obrazy uzdraví a vyléčí svojí nemocnou duši a v konečném důsledku i vaše nemocné ogány. Nejdříve je zapotřebí vyléčit DUŠI až pak na to reaguje vaše telesná schránka pro duši, vaše hmotné, tedy fyzické tělo.

 

Jde o více faktorů, které na to vyléčení vplývají:

Jde o naprostou důvěru v pomoc přes léčebný obraz v pomoc Stvořitele a Andělů, se kterými se také s těmito obrazy léčíte a který je vám zaslán nebo doporučen léčitelkou i s jejími doporučeními jak se s obrazem léčit. Další faktor závisí pak na vaší schopnosti se vnitřně naladit na vyšší frekvence, tedy vyšší vibrace, my říkáme jednoduše umět se vyladit na lásku ve vás a na lásku ke Stvořitely, který je ve vás, na lásku k vám samotnému k vaší DUŠI, která strádá lásku a pohlazení. Jde o to, že tyto vysokovibrační energie lásky od Stvořitele uzdravují a léčí a pokud se dokážete i vy vnitřne napojit na ty léčebné vibrace neboli říkáme jim také i vyšší frekvence, pak se dokážete léčit i přes léčivý namalovaný obraz. V té dané chvíli léčení s obrazy je důležitá vaše vnitřní vyrovnanost, důvěra v uzdravení přes léčebnou terapii a přes zvolené barvy a tóny barev.


Je možné si vizualizovat i SVĚTLO BOŽÍ jak proniká do vašich nemocných orgánů a do všech buněk ve vás. Vizualizace hodně pomáha rozšířit i vaše vědomí o kus dál, nežli je tento hmotný svět.


Na objednání vám můžu nakreslit vaší Léčebnou kresbu i s barvami, které je potřeba do vaší aury posílit. Pak bych vám doporučila i vhodnout meditaci a meditační hudbu k poslechu a vlastnímu léčebnému procesu s obrazem s ART-TERAPIÍ od Anestei.


Můžete se s ním léčit doma nebo v práci některé obrazy co jsem namalovala mohou léčit i váš dům, nebo vibračně mohou pozvednout i vaše okolní prostředí a pak kolem vás pročišťuje i vibračně vetší území, pomáhá lidem se také léčit od negativních nashromážděných energií z okolního prostředí, např i počítačů a nekteré obrazy mohou dosahovat působení až do několika set metrů. Je to vše dle i vašeho naladění a vyladení přes Léčebný obraz a práci s Léčebným obrazem. Léčebné obrazy maluji za přítomnosti pomoci z vyšších dimenzí s Mistry, Anděly, Archanděly, a s dalšími vyššími a duchovními bytostmi, kteří nám všem i mě pomáhají v každém okamžiku mého i vašeho života a v léčení. Obrazy maluji s těmito bytostmi, kteří mě pomáhají a vedou mne ruce. Více ke každému Léčebnému obrazu mohu sdělit osobně přes můj kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pokud by měl někdo zájem, může přijet a můžeme se domluvit i na osobním setkání a může si dle darů DUCHA namalovat svůj Intuitivní obraz. Také mohu vysvětlit na požádání jak se léčí s obrazem.

 

S láskou pro vás i k vašemu léčení ...

 

Děkuji za možný příspěvek zaslaný na mé připravené účty i k provozu této webstránky a šíření informací lidem a k možnému samoléčení, duchovnímu a osobnímu rozvoji.

 

Obrazy jsou chráněny autorskými právy. Bez souhlasu autorky není možné tyto díla zveřejňovat na jiných webových stránkách využívat k výdělku jiných osob než je autorem dovoleno a nelze bez jejího souhlasu kdekoliv vystavovat nebo jakkoliv zneužívat tyto léčebné obrazy. Pouze autorka má právo vydat souhlas k možnému použití obrazu i v domácím léčení.

 

V případě vašeho zájmu o některý obraz napište na e-mail.

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt