MORINGA OLEIFERA - Zázračný léčivý strom

Moringa Oleifera 

Které cenné látky moringa obsahuje ?

Moringa, je strom světového rekordu na výživové látky.

Moringa patří mezi nejužitečnější a nejvšestrannější rostliny, které rostou na naší planetě ZEMI. Naše drahá Matka Země nám je dává jako nejužitečnější LÉK a ZDRAVOU VÝŽIVU BUŇEK a také BOŽSKÝ DAR na POMOC LIDEM na této planetě, a to k znovunalezení zdraví a krásy a harmonie. Její účnky působí velice zdárně na mnohá onemocnění i jako rostlina s protizánětlivými účinky a účinky proti rakovině i dalším civilizačním nemocím, např. alzcheimer, a další nervové nemoci, na celkový imunitní systém a další a další nemocí, které sami lidi otestovali již před mnoha léty a takto nám byli sděleny viz knižka kterou také vydala paní Barbara Simonsohn odzkoušela a nabízí nám také i její moudré rady a zkušenosti jak se i ona sama s ní léčila no i další její přátelé a uznávaní doktoři také mnohé potvrzují viz jejich výpovědi prokazatelné. Moringa léčí všechny nemoci a hodně úspěšně i díky tomu, že její hodnoty překračují stanovené limity mnohým plodin pěstovaných na této planetě v jiných částech a zemích !! Jsou to doslova REKORDNÉ limity obsažených látek v její vnitřním složení a tak se stává opravdu Zázračnou rostlinou – nebo stromem, když vyroste do velikosti této.

 

Výsledky jsou prokázané lidmi co se uzdravili a vyzkoušené již řadu let. Lidé se z ní úspěšně denně léčí.

 

Více o MORINGE:
Moringa, to je strom, který 8-násobně zvyšuje biologickou využitelnost živin díky růstovému hormonu ZEATINU. Moringa, to je „symfonie živin“, ve které si organismus může vybrat právě to, co potřebuje. Moringa ale působí rovněž na psychologické úrovni. Strom moringa ti poskytuje lásku, klid, radost a vděčnost.

Které cenné látky moringa obsahuje ?
 • 2 krát více bílkoviny než sója
 • 7 krát více vitamínu C než pomeranče
 • 4 krát více vitamínu A než mrkev
 • 2 krát více hořčíku než hnědé proso
 • 17 krát více vápníku než mléko
 • 25 krát více železa než špenát
 • 15 krát více draslíku než banány
 • 7 krát více vitamínů B1 a B2 než kvasnice
 • 6 krát více polyfenolů než červené víno
 • 4 krát více kyseliny listové než hovězí játra
 • 4 krát více vitamínu E než pšeničné klíčky
 • 2 krát více vlákniny než celozrnné pečivo
 • 1,5 krát více esenciálních aminokyselin než vejce s ideálním profilem aminokyselin
 • vysoké podíly cenných mastných kyselin Omega-3, -6 a -9,
  jakož i srdce chránících mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem MUF
 • 26 protizánětlivě působících látek !!!
 • 46 antioxidantů !!!
 • nejvyšší hodnotu chlorofylu, jaká byla kdy zjištěna !!!
 • výjimečně vysoká hodnota ZEATINU – rostlinný hormon !!!
 • zázračné látky ZEATIN a SALVESTROLY !!!

 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt