MORINGA OLEIFERA - Zázračný léčivý strom

Moringa Oleifera 

Hormon ZEATIN – pramen mládí

Zeatin je jedním z cytokinů, růstových rostlinných hormonů. Moringa jej má nejvyšší zjištěný obsah ze všech rostlin ! Zeatin působí PROTI STÁRNUTÍ JAK VNITŘNĚ, TAK I ZEVNĚ, a to NA POKOŽKU I NA VNITŘNÍ ORGÁNY, zabraňuje rozvinutí ALZHEIMEROVY CHOROBY, působí jako SILNÝ ANTIOXIDANT, a také BRÁNÍ VZNIKU RAKOVINY, dokonce působí na rakovinové buňky a rozkládá je časem užívání moringy. Viz video na naší stránce jak působí v buňkách. Kromě toho zeatin zosminásobuje (!) příjem živin buňky, podporuje optimální růst buněk a zdravé dělení buněk, a pomáhá i při menstruačních a menopauzálních potížích.


Erwin Bruhns a Hans-Peter Zgraggen píší ve své knize o morinze: „Moringa je jedinou v současné době známou rostlinou, která produkuje v dostatečné míře pro tvoje tělo regenerativně nesmírně důležitý přirozený neurotransmiter zeatin, na kterém záleží, aby se pro nás životně důležité aminokyseliny, vitamíny, oleje, antioxidanty a minerálie dostaly právě tam, kde je skutečně potřebujeme, kde mohou přispět k udržení zdraví, popřípadě pomoci ke zmírnění zdravotního problému.“ Jak prokazují analýzy zabývající se obsahem zeatinu Dr. Lowell J. Fuglieho, v listu moringy je ho až 0,2 mikrogramů na gram hmotnosti, což představuje asi 1000-násobnou koncentraci v porovnání s jinými rostlinami.


Profesor Roitsch z Biocentra University ve Würzburgu, označuje cytokiny, jako je například zeatin, za „PRAMEN MLÁDÍ – HORMON PŘÍRODY“. Cytokiny si lze představit jako dirigenty obrovského orchestru, které určují každému typu buněk správný „nástup“ k dělení a dalšímu růstu. Všechno musí zaznít v souladu, takže na živiny obsažené v morinze můžeme pohlížet jako na synergicky spolupůsobící kompozici „symfonii živin“.


Zeatin, jak bylo zjištěno ve studiích zpracovaných na Universitě v Aarhusu v Dánsku, je velice účinný při léčbě poškození kůže způsobeném slunečním zářením a obecně se vyskytujících příznaků stárnutí jako jsou vrásky a stařecké skvrny. Aktivována je přirozená produkce kolagenu, takže pleť je podstatně pružnější a pevnější.


V USA jsou již na trhu přípravky určené k péči o pokožku a o vlasy na bázi zeatinu, ale jsou hodně drahé. Zeatin chrání mozek vznikem bílkovinných usazenin, tzv. amyloidních plaků, a tím tedy před Alzheimerovou chorobou spojenou s následnou demencí. Zeatin rovněž pomáhá chránit před rakovinným onemocněním, když podněcuje buňky k diferenciaci a normalizaci rychlosti jejich růstu. Moringa podporuje zdravý růst buněk a pomáhá tělu dosáhnout homeostázy, zdravého a rovnovážného stabilního vnitřního prostředí.

 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt