MORINGA OLEIFERA - Zázračný léčivý strom

Moringa Oleifera 

MoringaGarden z Tenerife obsahuje až 75 000 jednotek ORAC – rekord na světě

CO JE TO ORAC HODNOTA ?

ORAC REKORD až 75 000 jednotek !

Zde máte důležitý argument, proč jsou produkty MoringaGarden Tenerife ve špičkové kvalitě. Laboratoř kontroly jakosti v Německu naměřila naší MORINZE pěstované ve volné přírodě na Tenerife ORAC hodnotu ve výši 75.000 jednotek !


To je nejvyšší dosud naměřená hodnota a naše Moringa Tenerife má světový rekord !


ORAC je metoda vyvinutá vědci v USA k měření zdravotní hodnoty určitých druhů ovoce a zeleniny. ORAC je zkratka pro „Oxygen Radical Absorbance Capacity„, v češtině: schopnost absorbovat volné radikály. Pod volnými kyslíkovými radikály se rozumí látky, které poškozují buňky v těle. To vede ke stárnutí a nemoci a možnému vzniku rakoviny.


ORAC hodnota potravin čím vyšší, tím lepší, tedy v podstatě znamená zdravější potravinu.


Exotické ovoce jako jsou plody kustovnice (jahody goji), granátová jablka, papája, ananas, avokádo, pomeranče, kiwi a banány vykazují v těchto testech pravidelně nejvyšší hodnoty. Ale rovněž borůvky, rozinky, červené hrozny, třešně, višně, ostružiny, maliny a švestky dosahují vysoké hodnoty ORAC. Mezi antioxidanty, které mozek nejúčinněji chrání před útoky volných radikálů, patří beta-karoten, alfa-karoten, lykopen, lutein a zeaxantin.


V přepočtu na 100 g vykazují relativně vysoké hodnoty ORAC následující plody:


rozinky 2 830, avokádo 782, pomeranče 750, kiwi 608, červené grepy 483, cukrové melouny 252, banány 221, vodní melouny 104, čínské melouny 97.


Mnohé tropické ovoce má ale i mnohem vyšší ORAC hodnotu:


jahody goji 25 300, granátová jablka 3 307, plody acai pak přinejmenším 5 500.
Mezi místními plodinami jsou rekordmanem borůvky s hodnotou 2 234 ORAC na 100 g.
U zeleniny vykazuje zelí 1 770 a syrový špenát 1 210 ORAC na 100 g.

Moringa je hvězdou mezi antioxidanty.


Příjem 5 000 – 6 000 jednotek ORAC denně poskytuje dobrou ochranu pro tělo a mozek. Nicméně průměrný Američan má příjem pouze skrovných 1.200 ORAC denně a u nás to nevypadá o nic lépe. Moringa má nejvyšší hodnotu ORAC ze všech zkoumaných rostlin- nejvyšší dosud naměřené hodnoty 75 000. S pouhými 10 g tohoto prášku přijímáme více jednotek ORAC než je nezbytné k optimálnímu posílení svého antioxidačního štítu.


Moringa na Tenerifě je pěstovaná tak, že do 60 minut od prvního ručního sklizňového řezu je úroda přinesená do dehydratačních prostor, které byly speciálně vyrobené a patentované MoringaGarden právě pro moringu tohto druhu. Prostory jsou vyhřívané do 40 stupňů (tzv. syrové sušení), a tak dochází k ohleduplnému sušení, aby byly zachovány všechny živiny. Po dehydrataci, jsou odděleny listy od větví (100 %) a ze stonků (99,8 %), což vám jako zákazníkovi garantuje velmi vysokou kvalitu moringového listového prášku. Všichni zaměstnanci pracují velmi rádi a s velkým nadšením v MoringaGarden Tenerife, to můžou potvrdit tisíce návštěvníků, kteří to zažili na vlastní oči. Tahle nálada a energie na všech úrovních MoringaGarden se odráží také v produktech a zasáhne vás jako zákazníka a spotřebitele, ba přímo prostoupí životní energií a radostí! Vyzkoušejte špičkové produkty MoringaGarden a zjistíte to sami! Uvidíte jasně zelenou barvu čerstvě usušené moringy, ucítíte krásnou přírodní vůni a vaše chuťové pohárky si budou pomlaskávat. Dodávání co nejčerstvějších produktů je pro nás zásadní, protože pouze tak si produkty zachovají všechny zdraví prospěšné látky. Proto nevyrábí zásoby na roky dopředu, a občas se jim stává, že jsou vyprodaní a čekájí na další sklizeň, aby zachovali čerstvost a kvalitu jejich produktů.
 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt