Rady o vztazích

ODPUŠTĚNÍ - ETIKOTERAPIE
"Odpuštění je propuštěním vězně na svobodu a objevem, že tím vězněm jsme byli my sami."
Pohádali jste se a jste naštvaní?
Nefunguje váš vztah tak, jak si představujete?
Trpíte chronickými zdravotními problémy?
Často vás něco vyvede z rovnováhy?
Vyvolává ve vás někdo agresivitu?
Máte pocit, že vám ukřivdili?
Trápíte se?
Nedaří se vám v práci? Nevěříte si?
Ocitáte se ve stále ve stejných situacích?
Z jakého důvodu je důležité naučit se odpustit jiným i sobě?
 
    Etikoterapie hledá příčinu onemocnění, ale i nehod a úrazů v narušených vztazích. K Bohu, přírodě, zvířatům, jiným lidem, k sobě samému. Odpuštěním vyjadřujeme ano životu. Souhlasíme, aby plynul tak, jak plyne, vzdáváme se vzdoru, odporu. Odpor a vzdor jsou bariéry, které nám brání podílet se na hojnosti a štěstí. Akt odpuštění směřován k samému sobě otevírá dveře k vyrovnání se s vlastní vinou, hanbou nebo sebenenávisti. Odpuštění má sílu uzdravit bolest. Je ústředním tématem většiny světových i lokálních náboženství. Niektorí psychologové ho považují za cílové stadium vývoje překonání významnej straty nebo bolesti. Odpuštění může být osvobozením od zakořeněného hněvu, averze, křivdy nebo životní trpkosti. Odpouštět můžeme osudu, světu, společnosti, vzdáleným, blízkým i nejbližším lidem, svému tělu, sobě. Skutečné odpuštění dává novou šanci chronicky konfliktním toxickým vztahům. Vztahem, kde jeden zranil druhého. Odpouštět můžeme velké i malé věci.

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt