DOPORUČENÉ PRODUKTY

Rady o vztazích

Vztah s matkou Zemí

Upřímné hluboké požehnání rostlince spočívá v tom, že řeknete a procítíte spojení s touto rostlinkou jako by byla vaší součástí, jako by byla ta, ve které se odráží i vaše vlastní krása, protože i ona je součástí stvořitele stejně jako vy a tak jste spojeni. Ta rostlinka jste vy, a proto ji můžete takto upřímně požehnat, protože se otevřete tomu, že jste na jemnějších úrovních propojeni. Pouhá vaše pozornost vás s ní propojuje a procítění vás s ní spojuje. Věřte, že i rostlinka vám na oplátku ráda požehná svým jedinečným způsobem. Nebo jiná bytost, která toto vaše požehnání uvidí, vám požehná za tuto rostlinku, protože se ji tento okamžik vás a rostlinky, vaše požehnání líbí. Jakmile cítíte, že můžete upřímně dávat, dávejte a potom dřív nebo později se vám to vrátí zpět s láskou stvořitele. Tam, kde z vás vychází láskyplné vibrace, tam i stvořitel odměňuje tuto vaši činnost. Opravdu to tady takto funguje, že se vám vrací to, co z vás vyšlo. Vše se vrací ke svému zdroji.

A takhle si vlastně můžete uvědomovat to božské propojení se vším. Z přirozenosti vnímání světa tímto způsobem, že vše je s vámi propojeno a proto se k tomu máte chovat s úctou, tedy tak, aby se neplýtvalo a bral se ohled na určitou rovnováhu s matkou zemí. Vnímat ji jako živou bytost, která nám toto s láskou poskytuje, a my máme tu příležitost za toto ji poděkovat. Upřímné poděkování dělá radost i vám na úrovni duše, to tak je určitě, tímto se se svou dušičkou také propojujete. Skrze tu lásku se propojujete a láska zahrnuje i vděčnost, neboť ta z ní vychází. Ona matka země nás zde jakoby ubytovala ze své božské lásky a tak můžeme jí poděkovat, že nám umožnila tu příležitost tady být a mít zde, tyto zkušenosti, které jsou charakteristické a jedinečné pro tuto oblast ve vesmíru. Jsme zde, abychom si to tady prožili a to krásným způsobem, tak krásným jak jsme schopni se tomu v sobě otevřít a pak to tu projevit do této reality. Tehdy cítíme vděčnost za tento život tady, když tvoříme ze své duše. Jakmile tvoříme s radostí a obdivem z toho, co tvoříme pak tvoříme se svou duší. Takové je pravé tvoření se všemi formami lásky.

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt