DOPORUČENÉ PRODUKTY

Rady o vztazích

Kde jsou meze hranice mezi sexem a milováním

Kde jsou meze hranice mezi sexem a milováním. Jak by se to dalo vysvětlit slovo Miluji tě... Co pod tím rozumíš a cítíš když se to vyřekne ?

Milování je krásný akt sdílení a spolupráce. Najděte v něm krásu, díky vašemu vzájemnému sebevyjádření a doplňování. Také díky vzájemné důvěře a otevřenosti. Těžké myšlenky je třeba odhodit a pouze prožívat a žít tímto okamžikem. Lidé hluboko uvnitř sebe vědí, že v milování dvou partnerů je mnohem víc. Jsou tam největší tajemství vesmíru a také odpovědi. Jen mno hdy citlivější lidé za svůj život ztratí kontakt s tímto pocitem v sobě a na nějakou dobu na něj jakoby zapomenou.

Při milování muže a ženy dochází k velké výměně energií na všech úrovních těchto dvou lidí. Citově zaměření lidé mají v tomto prožívání velikou výhodu (i nevýhodu, když si nevhodně zvolí partnera, pak to o to víc bolí), protože dokáží lépe svého partnera vycítit a pochopit. Jsou si jednoduše tito lidé bližší a jejich hrátky při milování jsou daleko více zaměřené na vzájemné vyciťování a takové jakoby předvídání. Zapojují se tu další smysly lidí, které byly zapomenuty.

Rád bych vás požádal, abyste si zkusili sami říct, zda-li je pro vás bližší slovo sex nebo slovo milování. To první slovo bylo docela hodně zaměřeno na tělesné vyřádění se a také na dominantní roli jednoho z partnerů při tomto lidském spojení. A můžete si toto slovo: sex vyslovit a zjistíte jak málo v něm je. Je tak prázdné, bez toho krásného.

To druhé slovo milování více poukazuje na to, že se jedná o vzájemné sdílení a důvěrnou spolupráci na základě citu jednoho k druhému. Proto budu volit především slovo milování. Samo o sobě je vystihující a poukazuje jasně, že zde hraje významnou roli láska mezi těmito milenci.

Tak to bylo něco málo o tom, že během milování dvou partnerů je velmi důležité jejich vzájemné cítění a vyciťování se. Tehdy na sebe lidé více navazují a spolupracují zevnitř sebe ven k tělu. Tehdy pak nad sebou žasnou, co byli schopni spolu vytvářet a jak byli spolu jako jeden a přitom ve dvou tělech, které ovládali ve vzájemné spolupráci. Stali se otevřenými nástroji jejich fantazie, kterou jim otevřela jejich láska a vzájemné vyciťování. Snadno se pak doplňují.

K přípravě k milování (tzv. předehře) je důležité říct, že pokud si přejete vnitřní prožitky, je třeba se cítit dobře a mít chuť se s láskou oba milovat. Předávat si nezištně a žít pro tento společný okamžik vzájemného sebevyjádření. Vaše představy a pocity působí na vás oba. Jednoduše se odevzdejte jeden druhému.

Dále je vhodné vám říct, že předehra velmi pomáhá vzájemnému slazování se a poté k hlubšímu prožívání vašeho společného pohlavního aktu.

Vyjádření lásky pomocí slov: Miluji tě. Tato slova jsou upřímná, jakmile je člověk prociťuje a soustřeďuje se na ně. Předává s nimi tedy mnohem víc i takové své kouzlo a energetickou vlnku. Je vhodné tady říct, že vaše okolí vám tento prožitek může narušovat. Jakmile se na vás někdo dívá, můžete to cítit, že jste z toho nesví. Proto i líbání bych vám doporučoval na místech, kde si vytváříte svou atmosféru jen vy dva a můžete se přitom zcela cítit, otevřít a udělat cokoliv vás z vaší vzniklé lásky napadne.

Dále bych slova: Miluji tě, nepoužíval jako ujištění, že mého partnera mám stále rád. Říkejte si tato slova, jakmile se oba cítíte dobře a jste zrovna teď pocitově rádi spolu, díky vašich společným prožitkům, které teď ve vás žijí. To je pak krásná vzpomínka na kouzelná slova: Miluji tě.

Jakmile jeden partner poklesá na své důvěře v druhého a druhý mu poví: miluji tě, bez hloubky ze svého srdce, jen jako ujištění tak tato slova se ukládají jako vzpomínka i s touto nedůvěrou jako vzpomínka. Ctěte ve vašem vztahu tato slova a ujišťujte se mezi sebou raději jinak.

Podporujte se a zajímejte se o sebe spolu a navzájem.

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt