DOPORUČENÉ PRODUKTY

Rady o vztazích

 

SEX A PARTNERSKÉ VZTAHY - otázky a odpovědi - MARCEL VANEK (2006)

 

Druhá část sezení a přednášky v Liberci 22. 3. 2006. Otázky z publika a odpovědi Marcela Vaneka na téma SEX A PARTNERSKÉ VZTAHY. - Marcel Vanek je svérázný duchovní učitel z jižních Čech. Před lety jsem ho navštívil a čerpal z jeho vidění, slyšení, rad a napojení… Je to velmi originální člověk, jehož životní cesta není nepodobná té mé… :-) Napsal Igor,  Zejména, pokud se jedná o ženy a otevřenost, s níž o tom hovoří… Má svých „pět chlapců“, duchovní rádce, kteří s ním rozmlouvají a odpovídají mu na otázky… Je pro mne svérázným, však autentickým učitelem dneška. – Děkuju za domluvu s Marcelem, že můžeme nahrávky zveřejnit na GoschaTV1 na YT. Jsem za to rád. Marcel hovoří ze své úrovně poznání, a s nebývalou otevřeností a autenticitou. Patří mu za to dík. :-) Igor

https://www.youtube.com/watch?v=t2n5J3qUu-k&list=TLUVTIn1JkY4kwODAyMjAxNg

 

Děkujeme i my za rohovor taky... a také i milému Igorovi za všechnu jeho snahu i pílí se kterou tuhle práci pro pomoc lidem s láskou délá ...

 

Moc děkujeme Igore !

www.skola-lecitele.cz

Anestea

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt