Rady pro nemocné rakovinou

Zdeňka Pohlreich, Zprávy z nitra

Příběh paní Zdeňky říká o lásce k sobě, a ke svému Vyššímu Já, ke svému Božství a vnitřní Bohyní, kterou máme v sobě všechny uvnitř, jenom najít tu cestu kterou je zapotřebí se naladit na vyšší lásku ke Stvořitely a celému Univerzu v nás. 

Protože jednou jak zjistíme, vše je ve všem i láska i celý Multivesmír je v nás. 

Máme tak možnost objevit v nás nejom Boha, ale úplně VšeVĚDOMÍ Světlo bytosti kterou disponujeme i my i ostatní bytosti v celém UNIVERZU. To VšeVĚDOMÍ i ta Láska je Bůh, Jednou to poznáme a budeme štastni že vše se událo, přesně podle toho jak jsme si to i my a naše duše nahrály na naší životní pásku, tedy co ŽIJEME PRÁVĚ TEĎ... Jiná realita totiž NENÍ.. Je to naš ČAS v tomhle Prostoru a času a my jsme ti režiséři, co to divadlo tuhle realitu "tvoří". Jsme si sami Tvůrci naších životů i celé realitu zde i v jiných dimenzích...

S láskou pro vás připravilo studio ELIA-TV a paní Alžběta Šorfová na www.cestyksobě. cz

Tenhle příspěvek je můj osobní názor a osobní zkušenost z mého pohledu mé duše.

S láskou Anestea

 

Video můžete zhlédnout zde na této stránce:

 

http://cestyksobe.cz/zdenka-pohlreich-zpravy-z-nitra/15377

 

Tohle ja zároveň naše podpora vám ...

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt