Rady pro nemocné rakovinou

fotografia - MUDr. Ludmila Eleková

Jak se uzdravit z rakoviny a jiných „nevyléčitelných“ nemocí 
(Meduňka 12/2012)

 

Viac tu: http://www.slobodavockovani.sk/news/jak-se-uzdravit-medunka-12-2012/

 

03.01.2013 21:56

MUDr. Ludmila Eleková

 

<<< Predchádzajúca časť seriálu       Obsah seriálu       Nasledujúca časť seriálu >>>

 

fotografia - MUDr. Ludmila Eleková       Chcete-li se uzdravit z tzv. „nevyléčitelné nemoci“, musíte si vytvořit takový systém přesvědčení, ve kterém je to možné. Musíte si najít průvodce, kteří sdílejí vaši víru ve vyléčení. Musíte si svou víru ve vyléčení velmi pečlivě chránit. Musíte si dávat pozor, s kým se radíte, komu co říkáte. Mnoho lidí se podle mého názoru nevyléčilo prostě jen proto, že se radili na nesprávném místě. Chtěli od konvenčního lékaře radu nebo názor, který jim nebyl schopen dát. Místo toho, aby řekl, že o tom nic neví a tudíž se k tomu nebude vyjadřovat, řekne, že „to nebylo vědecky prokázáno“ nebo že to je blbost.

       V takovém případě je třeba se zeptat: Co znamená „nebylo prokázáno“? Že to bylo zkoumáno a vyloučeno, nebo že se to vůbec nezkoumalo? Budete se divit, jak často to je ten druhý případ.

       Nepřítomnost důkazu něčeho ale není důkazem jeho nepřítomnosti. Konvenční medicína si dává velký pozor, aby nezkoumala některé kontroverzní oblasti, jen aby mohla tvrdit, že to nebylo vědecky prokázáno. Jakoby její praxe byla vědecky prokázána. Koncept evidence based medicine, tj. medicíny založené na důkazech je starý pouze cca 20 let.

       Obzvláště onkologové vynikají v pesimismu. Řeklo by se, že to je logické, protože vidí tolik tragických konců. S tím nesouhlasím, lékaři na jednotkách intenzivní péče taky vidí mnoho úmrtí, ale jsou mnohem více optimističtí. Onkologové dokonce nejen, že pacientům berou naději, ale když se pacient ze zoufalství obrátí na alternativní medicínu a začne se uzdravovat, onkologové jsou schopni zlepšení popřít. Zní to neuvěřitelně, ale jakmile vás lékař odsoudí k smrti, zkuste si mu ukázat, že se mýlil! Raději popře, co vidí, a podtrhne vám nohy, jen aby se jeho předpověď vyplnila. V každém případě se nebude vůbec zajímat o to, co děláte, že se vaše nemoc vyvíjí jinak, než očekával.

       Je to absurdní postoj. Zažila jsem pacienty s rakovinou, kteří byli na onkologické kontrole a měli poprvé lepší výsledky. Myslíte, že se onkolog radoval? Kdepak! Chmuřil se a říkal: „no, jen aby se to nevrátilo“„ještě není vyhráno“ atd. Místo toho měl říci: „to je skvělé, že se to lepší, držím vám palce!“ Co by ho to stálo?

       Zažila jsem případ, kdy došlo ke zmenšení rozsevu na plicích na třetinu, pacient sám viděl snímky a kromě toho na sobě viděl, že je mu podstatně lépe. Zlepšil se teprve poté, co přestal chodit na chemoterapie, začal s dietou, kvalitními výživovými doplňky a pracoval na duševní příčině své nemoci. Chemoterapie (34x podaná) mu nezabírala, proto s ní přestal a jeho onkolog mu ani nebránil. Reakce onkologa na pacientovo odmítnutí další konvenční léčby je dobrým indikátorem, jestli mu ještě vůbec dává naději. Když váš onkolog neprotestuje proti tomu, že už nechcete léčit, vidí vás už pod drnem. Takže tento pacient odmítl, nikdo nic nenamítal a byl poslán domů zemřít, dokonce dostal i morfium. Ukázal se za půl roku výrazně zlepšen, morfium nepotřeboval, neměl bolesti, nebyl dušný, bylo mu fajn. Jeho onkolog se podíval jen na popis rentgenu, zabručel „máte tam nález“ a opět nabízel chemoterapii. Když se mu pacient snažil říci, že mu je lépe a co pro to dělá, vůbec neposlouchal. Vůbec ho nezajímalo, jak to, že před ním stojí člověk, který měl být podle jeho prognózy už mrtvý, v objektivně výrazně lepším stavu, než v jakém ho poslali domů umřít. Nulový zájem o to, co se děje. Žádná reakce ve smyslu „povězte mi, co děláte, abych mohl pomoci i svým dalším pacientům“. Místo toho popření. Pacientovi napsal zprávu, ze které vůbec nevyplývá, že se zlepšil, zpráva je napsaná pesimisticky ve smyslu „čekáme, až umře“. Kdybych toho pacienta neviděla po chemoterapiích, nesledovala jeho léčbu a neviděla jeho snímky, z této zprávy bych čekala na smrt nemocného člověka.

       Na tomto příběhu je nejstrašnější, že kdyby pacient nebyl dost asertivní a netrval na tom, že se sám podívá na snímky (zlepšení bylo jednoznačně rozpoznatelné i pro laika), mohl by svému lékaři uvěřit. Mohl by si říci, že alternativní terapie nefunguje, mohl by propadnout beznaději a zemřít. Jeho onkologovi zjevně vůbec nedochází, že ho svými slovy mohl doslova zabít!

       Jiná pacientka se stejnou historií — recidiva rakoviny, neúčinná chemoterapie, jen paliativní léčba a zlepšení po zahájení alternativní terapie — zažila něco podobného. Přestože jim výslovně říkala, že jí je lépe, řekla jim, co dělá a zlepšení bylo objektivně prokazatelné, nikoho to nezajímalo. Jen nabízeli další chemoterapii. Její zlepšení po cca měsíci od poslední chemoterapie přisoudili jejímu opožděnému účinku. To je skutečně zvláštní, dávají chemoterapii několik měsíců bez jakéhokoli efektu a ona začne najednou fungovat měsíc po skončení aplikace?

       Jsem někdy až šokována, s jakými nehoráznostmi chodí pacienti zejména z onkologie. Jste-li v takové situaci, uvědomte si, že onkolog je expert v jediné oblasti — jak podávat chemoterapii a jak ozařovat. Neví prakticky nic o výživě, vitamínech, antioxidantech a alternativní medicíně vůbec. Pacienty dokonce varuje před užíváním antioxidantů, aby se nenarušil účinek chemoterapie. Zajímá ho jedině, jak zlikvidovat nádor. Že se často současně zlikviduje i pacient, to je asi jedno. Znáte ten vtip: „operace se povedla, ale pacient bohužel zemřel“. Onkolog také neví, že samotný nádor není nemoc, jen projevem nemoci a příčina je někde jinde. Pokud se neodstraní příčina, nádor se vrátí. Jen menšina pacientů s rakovinou zemře na rakovinu, většina zemře na nežádoucí účinky léčby, jejich tělo to prostě nevydrží. Nebo zemřou, protože jim bylo řečeno, že v tu dobu mají zemřít. Onkologové si neuvědomují, že když vidí neúspěšné případy alternativní léčby, že se na neúspěchu mohli zásadně podílet tím, že pacientům systematicky brali naději.

       Nepíšu to jako obvinění, ale jako varování. Vím, jak se lékařům systematicky vymývají mozky. Jsou učeni, aby věřili jen vědeckým důkazům, ale současně jsou jim předkládány informace v takové podobě, která znemožní jiný způsob myšlení. Když onkologovi pacienti umírají podle předpovědi, je logické, že si myslí, že se prostě trefil. Nezná-li způsob fungování lidské mysli, nedojde mu, že své pacienty v podstatě proklel a odsoudil je k smrti.

       Když přijmete diagnózu, přijmete i prognózu. Když přijmete prognózu, vyplní se.

       K uzdravení navzdory prognóze je třeba přesvědčení, že vaše nemoc je vyjádřením vaší individuality, je zcela jedinečná, je projevem vaší duše. K uzdravení navzdory prognóze je třeba věřit, že nic jako skutečná objektivní prognóza neexistuje. Nemoc každého člověka probíhá jen a jen podle jeho systému přesvědčení. Protože většina lidí věří lékařům a ztělesňují sebenaplňující se proroctví, vznikají z toho statistiky a prognózy. Budou-li platit i pro vás, záleží jen na vás.

       I kdyby na světě existoval jen jediný člověk, který se vyléčil z nemoci, kterou trpíte vy, znamená to, že i vy máte tu možnost. Když se to nepodaří, neznamená to, že to není možné, ale že ve vašem případě to něco znemožnilo.

       Klíčovou podmínkou nestandardního vyléčení je pokora. Pokora ve smyslu „buď vůle Tvá, ne má“. Mnoho lidí, zejména vychovaných v křesťanské víře, tuto větu chápe nesprávně. Neznamená pasivitu a ztrátu svobody, neznamená snášet utrpení seslané shůry. Bůh nás netrestá. Nemusí, trestáme se dostatečně sami. Trpíte-li, znamená to, že jste se odklonili od své duše a Boha. Věta „buď vůle tvá, ne má“ znamená uznání omezenosti své vůle ve smyslu ega a přenechání vedení tomu nahoře. Můžete mu říkat Bůh, univerzum, energie, zdroj atd., je to jedno. Znamená to napojení na internet univerza a získání odpovědi odtamtud. Naše ego nám brání v uzdravení, protože skutečné vyléčení mu sebere značnou část moci.

       Když se ztotožníme s větou „buď vůle tvá, ne má“, získáme obrovskou energii a svobodu. Osvobodíme se od úzkosti, že to musíme sami vyřešit, vymyslet, udělat, vědět. Odevzdáme řešení naší nemoci nahoru. Odevzdání uvolní obrovské množství energie, která pak může být použita k léčení.

       Mám osobní zkušenost na vlastním těle s vyléčením duchovní cestou za pouhou desetinu doby než je u dané nemoci obvyklé. Způsob mého vyléčení je nepřenosný, ale podstatné je, že k němu mohlo dojít pouze proto, že jsem odmítla běžnou prognózu. Vím přesně, jak dlouho měla nemoc trvat a bylo to pro mě nepřijatelné. Odmítla jsem stonat podle tabulek. Ovšem toto nestačí, je třeba přijmout za své přesvědčení, že vaše nemoc je jen komunikační prostředek vaší duše. A začít naslouchat. Duše s námi mluví hlavně skrz bolest. Ne že by to jinak neuměla, to my jen na nic jiného neslyšíme. Jak moc to bude bolet, záleží na nás — kdy začneme poslouchat.

       Bolest je požehnáním a já vím, že kdyby mě moje nemoc tak příšerně nebolela, kdyby bolest byla potlačitelná, kdybych ji mohla jakkoli ignorovat nebo zmírnit, nebyla bych donucena k procesu, který mě vyléčil. Nešlo o žádné osvícení, ale o metodu „čumák do loužičky“. Kapitulovala jsem před nesnesitelností své bolesti, v momentě naprostého zoufalství jsem ji akceptovala, vzdala jsem se toho, na čem jsem lpěla (a v čem mi bolest bránila) a pak se stal zázrak. Vyléčil mě posun vědomí, pokora a postoj „buď vůle tvá, ne má“. Potlačování bolesti a jiných symptomů léky je potlačováním komunikace s duší. Ucpáváme si uši a bráníme vyléčení.

       Jak to souvisí s vyslovenou diagnózou a prognózou? Velmi těsně. Když se zabýváme prognózou, vzbudí v nás strach, strach aktivuje ego a ego vyrábí strach. Jsme v začarovaném kruhu a nemáme dost energie na léčení, neustále pochybujeme. Když to pošleme nahoru s vědomím, že naše duše ví přesně, proč na nás tuto nemoc seslala a co se z ní máme naučit, když se necháme vést, máme najednou k dispozici všechnu energii, kterou dříve spotřebovávaly strach a pochyby.

       Ovšem není to tak jednoduché. Duše od nás požaduje cenu, naučit se lekci. Zde se ke slovu opět dostává pokora. Někdy totiž lekci rozpoznáme až zpětně. A než nám to dojde, musíme s pokorou jít cestou, která se před námi objevuje a přijímat vše, co je potřeba. Až zpětně zjistíme, co jsme se vlastně naučili. V takovém okamžiku jsme často ohromeni dokonalostí celé situace.

       Lékaři umí diagnostikovat a popsat obvyklý průběh nemoci, ale fakticky neumějí léčit. Umějí poskytnout dočasnou úlevu od příznaků, čímž často oddalují skutečnou léčbu. Když nic nebolí, nezabýváme se tím. Celý proces skutečné léčby začíná někdy nenápadně v okamžiku, kdy prohlédneme a odmítneme vúdú bílých plášťů a rozhodneme se jít vlastní cestou.

 

<<< Predchádzajúca časť seriálu       Obsah seriálu       Nasledujúca časť seriálu >>>

 


Zverejnenie tohto článku (vrátane grafickej a typografickej úpravy) zabralo šéfredaktorovi www.slobodaVockovani.sk približne 1 hodinu čistého času.

Ak sú pre Vás tieto informácie zaujímavé či prínosné, budeme radi, keď našu činnosť podporíte.

 

 

Diskusia: Jak se uzdravit z rakoviny a jiných „nevyléčitelných“ nemocí (Meduňka 12/2012)

ako sa moja rakovina vyliečená lekár rick Simpson

drahé | 30.12.2016

Chcem oceniť Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ~~dobj pre vytvrdnutí moju rakovinu s jeho konopného oleja, som bol v okamihu smrti, až som našiel svedectvo o svojich dobrých skutkoch, teraz som spokojný s radosťou v mojom srdci zdieľať túto dobrú správu, že am rakovina zadarmo, obráťte sa na doktora Ricka Simpsona emailom Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ~~pobj, tak vďačná, vďaka Dr. Ricka Simpsona pre liečenie rakoviny moju........

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

doctor festus | 30.12.2016

Vitajte na klinike doktor Fes. Chcete predať svoje obličky alebo iná
Orgánov, a ak áno, platí pre predaj dnes a budete mať maximum
Spokojnosť ma need.Contact prostredníctvom e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ako sa dostanem konopný olej vyliečiť moju rakovinu

lisa | 26.12.2016

Chcem poďakovať rick Simpsona za mi dal konopný olej vyliečiť moju rakovinu matiek. som dnes šťastná matka je stále nažive a šťastný. Ak potrebujete konopný olej vyliečiť vaše rakoviny dnes. vyhnúť podvodníkov online a poradie pre dôveryhodne canabis oleja vyliečiť rakovinu prostredníctvom e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

drhanadex | 22.12.2016

Dobrý deň každý,
Predať obličku. Zachrániť život a zarábať peniaze.
Ak chcete predať svoje obličky zachrániť život?
Hľadáte príležitosť predať svoju obličku Aby
dobrá cena? To je príležitosť pre vás
predať svoj obličku za 600.000 libier a vyššie. Všetko
Záujemcovia z radov dodávateľov by mali kontaktovať DR. HANADEX jedno
chirurg a poradca nefrológom Hanadex Hospital for viac
informácie, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Alebo čo je app +2348166843941

kidney

dr mauricio | 16.12.2016

ak viete, že ste pripravení stať sa darcom obličky dnes (450.000 $ platba u všetkých cestovných nákladov), predať svoje obličky mojej nemocnice naliehavo sme v potrebujú iba 13 osôb darcu obličky naliehavo.
iba zdravé 100% fit osobám.
Napíšte svoju požiadavku na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vás bude kontaktovať ihneď
Poznámka: musíte mať pas k ceste
sadikmoneyorg @ gmail .com
Dr. Mauricio b.

Polícia zabavila

drahé | 12.12.2016

Chcem oceniť lekár Oria za liečbe môjho karcinómu s jeho zabavila, som bol v čase smrti, až som našiel svedectvo o jeho dobré skutky, teraz som spokojný s radosťou vo svojom srdci zdieľať túto dobrú správu, že som rakovinu free.contact to skvelá liečiteľky lekár Oria email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , som tak vďačný, vďaka lekár Oria za liečbe môjho karcinómu.
...

Polícia zabavila

drahé | 12.12.2016

Chcem oceniť lekár Oria za liečbe môjho karcinómu s jeho zabavila, som bol v čase smrti, až som našiel svedectvo o jeho dobré skutky, teraz som spokojný s radosťou vo svojom srdci zdieľať túto dobrú správu, že som rakovinu free.contact to skvelá liečiteľky lekár Oria email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , som tak vďačný, vďaka lekár Oria za liečbe môjho karcinómu. 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

vivian | 28.11.2016

Chcete predať svoje obličky? Hľadáte na príležitosť na predaj
vaše obličky za peniaze kvôli finančnej rozobrať a vy neviete, čo
k tomu, kontaktujte nás ešte dnes a my vám bude ponúkať dobrú sumu pre vaše
Obličky. Moje meno je doktor kelvin som nefrológom Apollo obličkách
nemocničné departmen. Naša klinika sa špecializuje na chirurgii obličky a tiež
vysporiadať s nákupom a transplantácii obličiek s Living
Zodpovedajúce darcu. Sme sa nachádzajú v indickom, Turecko, Nigéria, USA,
Malajzia. Ak máte záujem o predaj či kúpu obličiek to prosím nie
neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. alebo WhatsApp ma +2348143840335

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

vivian | 19.11.2016

Chcete predať svoje obličky? Hľadáte na príležitosť na predaj
vaše obličky za peniaze kvôli finančnej rozobrať a vy neviete, čo
k tomu, kontaktujte nás ešte dnes a my vám bude ponúkať dobrú sumu pre vaše
Obličky. Moje meno je doktor kelvin som nefrológom Apollo obličkách
nemocničné departmen. Naša klinika sa špecializuje na chirurgii obličky a tiež
vysporiadať s nákupom a transplantácii obličiek s Living
Zodpovedajúce darcu. Sme sa nachádzajú v indickom, Turecko, Nigéria, USA,
Malajzia. Ak máte záujem o predaj či kúpu obličiek to prosím nie
neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. alebo WhatsApp ho +2348143840335

RE RE

james | 19.11.2016

[b]doc James
Dobrý deň, volám sa Dr. James Henry University of Benin vyučovania
Nemocnice, ja som špecialista na organ chirurgie, a rokujeme s
nákup organov z človeka, ktorí chcú predať, a my sa nachádzajú v
Nigéria, USA a v Malajzii, ale naše sídlo je v Nigérii. ak
že máte záujem predávať svoje obličky, alebo predávať akékoľvek časti Vášho
Telo organ Prosím kontaktujte nás pre viac informácií. Kontaktujte nás
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dúfať, že počujem od vás.
S pozdravom,
Dr James
C.E.
UNIVERZITA Benin fakultnej nemocnice.[/b]

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Anton Szandor Lavey | 17.11.2016

¡¡¡Hola!!! ¿Quieres ser un miembro de los grandes illuminati y empezar a recibir 50.000.000,00USD mensuales y ser popular entre otros y tener riquezas y fama, esta es la única oportunidad de ser de los illuminati .. Me envió el jefe freemason alto Para traer 52 miembros a los illuminati, he conseguido 32, por lo que estamos buscando 20,, así que trate de estar entre las personas de twenty para ser ricos y famosos, WhatsApp nosotros en +2348119239306 O envíenos un correo electrónico en: { Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. } Para que podamos comenzar el proceso de unión !!!

My testimony

Lena | 25.10.2016

Môj život sa stal spustošený, keď môj manžel ma poslal balenie, po 17 rokoch, že sme boli spolu. Bol som stratený a bezmocný po vyskúšaní, takže veľa spôsobov, ako môj manžel vezmi ma späť. Jeden deň v práci, bol som chýba zmýšľajúce nie vedieť, že môj šéf ma volá, tak sa posadil a opýtal sa ma, aké to bolo všetko som mu povedal, usmial sa a povedal, že to nie je problém. Nikdy som pochopiť, čo tým myslí, že to nie je problém dostať svojho manžela späť, povedal, že použil kúzlo dostať svoju ženu späť, keď ho opustila kvôli inému mužovi a teraz sú spolu až do dátumu a spočiatku som bol šokovaný sluch taká vec z môjho šéfa. Dal mi e-mailovú adresu veľkého kúzla čarodejníka, ktorý pomohol mu dostať svoju ženu späť, nikdy som veril, že toto bude fungovať, ale ja nemal inú možnosť, než sa dostať do kontaktu s spell kolieska, ktoré som urobil, a požiadal o mojich informácií a že môjho manžela na to, aby ho zoslať kúzlo a poslal som mu podrobnosti, ale po dvoch dňoch, moja mama mi volal, že môj manžel prišiel prosiť, že ma chce späť, nikdy som tomu neveril, pretože to bolo len ako sen a aj musel ponáhľať dole ku mne matiek a k svojmu najväčšiemu prekvapeniu, môj manžel kľačal predo mnou, prosí o odpustenie, že ma aj deti späť domov chcú, potom som dal Dr. IREDIA volanie o náhlou zmenou svojho manžela a on robil to mi jasné, že môj manžel ma milovať až do konca sveta, že nikdy opustiť svoj zrak. Teraz ja a môj manžel je opäť dohromady a začala robiť príjemné veci neurobil skôr, robí mi to radosť a robiť to, čo sa predpokladať robiť ako muž bez neodbytná. To všetko vďaka DR IREDIA. Ak potrebujete pomoc týkajúce sa manželstva, láskavo kontaktujte DR IREDIA o pomoc. Môžete ho dostať prostredníctvom e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Je to spoľahlivý človek.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

dr.march | 24.10.2016

Ste v dlhoch? Potrebujete získať peniaze na náklady na zdravotnú starostlivosť alebo platenia
dlhy alebo v stave rozdelenie finančných prostriedkov? Počkaj! Uvažovať o predaji svojho
obličky ako jednu z možností. Ak si prajete dnes predať svoje obličky. správa nás
immediately.A oblička je kúpil v maximálnej výške $ 150,000.00US
Dollars.The Národná nadácia je v súčasnej dobe nákupu zdravé názov kidney.My
Je Dr. pochod, som nefrológom v obličkách National hospital.Our
Nemocnice sa špecializuje na obličky chirurgia a zaoberáme sa nákupom a
Transplantácia obličiek s sýty s zodpovedajúce darcu. My sme
sa nachádza v indickej, Kanade, Veľkej Británii, Turecku, USA, Malajzii, Južnej Afriky atď Ak
máte záujem o predaj či kúpu obličiek sa prosím neváhajte
kontaktujte nás emailom: ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Čaká na vaše ohlasy ....

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dr Excle | 20.10.2016

Chcete predať svoju obličku za peniaze? Naša nemocnica sa špecializuje na obličky chirurgia / transplantácie a inú liečbou orgánov, bude sa nutne potrebujú pre O kladné, A + VE a B + vo darcov obličiek s alebo bez pasu a my vám ponúkne pekný maximálnej výške $ 950,000.00 amerických dolárov , Každá zúčastnená osoba mala láskavo
kontaktujte nás emailom: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ~~HEAD=pobj alebo WhatsApp +2347063061652

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

dr raymond | 17.10.2016

Chcete kúpiť obličku alebo chcete predať svoju obličku?
Ste hľadá príležitosť predať svoj obličku za peniaze kvôli finančnej rozobrať a neviete, čo je, potom kontaktujte nás ešte dnes a my vám bude ponúkať dobré množstvo peňazí pre vaše obličky. Moje meno je doktor Raymond som nefrológom v UBTH kliniky nemocnice. Naša klinika sa špecializuje na obličky chirurgia a zaoberáme sa aj nákup a transplantáciu obličiek s žijúceho darcu Zodpovedajúce. Sme sa nachádzajú v indickom, Turecko, Nigéria, USA, Malajzii a vo Veľkej Británii. Ak máte záujem o predaj či kúpu obličiek je, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu. E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )
očakávame vašu okamžitú reakciu

testimony

Anna | 05.09.2016

Přátelé mi pomohl sdílet s přáteli neskrývají své probl? Em, jsem tak velmi šťastný DNES !!! To je důvod, proč dávám tento velký dík Proroku Madani. Byl jsem trpí HIV / AIDS za posledních šest (6) let jsem strávil spoustu peněz dostat léky z nemocnic, aby sám zdravý, jsem se snažil všechno možné, aby se sám léčit, ale i could'nt dostat nějakou řešení! dokud jsem se rozhodl zkusit bylinný lék. To bylo, jak jsem se dostal do kontaktu s touto bylinné lékaře v on-line výzkumu, jsem ho kontaktoval a poté, co měl spravovat svůj bylinný lék na mě, dva (2) dny poté, co chci k další zkoušce. Bohu buď sláva i testovaný HIV / AIDS negativní, (Jsem tak rád, že můj sám HIV / AIDS záporný znovu). Jsem velmi hrdý na to, vyjádřit své štěstí prostřednictvím této platformy a říci velký dík Proroku Madani pro obnovení svůj život zpátky do normálu. Můžete stejně contactPROPHET Madani přes Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , pokud je nakaženo virem HIV / AIDS virus nebo mají nějaké zdravotní potíže, nebo jste je Mobil telefonní číslo nebo WhatsApp ho +2348138624813 PROROKA Madani můžete být stejně vyléčit následující choroba:
1.HIV/AIDS
2.HERPES 1/2
3.CANCER
4.ALS (Lou Gehrigova choroba)
5.Herpatitis B
6.chronic pankreatitida
7.Emphysema
8.COPD (chronická obstrukční plicní nemoc)
9.asthma
10.Acute glaukomu s uzavřeným úhlem
11.Diabates
12.CHRONIC pankreatitida

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sherry | 25.08.2016

Mám rozvod od môjho manžela, keď som bola v šiestom mesiaci tehotenstva so svojím druhým dieťaťom. My len bol ženatý na krátku dobu a mala ďalšie dieťa, ktorý bol jeden rok starý. Boli sme argumentovať a hádajú nonstop odo dňa, keď naše prvé dieťa bolo počaté, žiadnu lásku ani dôveru od neho už tak sa rozviedol. A všetky tieto chvíle som sa snažil všetky možné prostriedky, aby ho dostať späť, som sa tiež pokúsil niekoľko rôznych kúziel kolieska z iných krajín, ale žiadny z nich by mohla priniesť Richarda späť ku mne. To bolo len Dr Goko, ktorý mi zaručená urgentná 24 svojho návratu domov, a on ma uisťujú, že môj manžel so mnou pred 24 hodinami. Píšem ponúknuť svoje poďakovanie a hlbokú vďačnosť k vám udržať svoje sľuby, a za pomocou svojej nadaných a veľmoci, aby svojho manžela späť ku mne domov .. Bola som nadšená vedieť, že ste sa špecializujú na zmieriť milenci. Nikdy som si nemyslel, v celom mojom živote, že budem písať niekomu poďakovať za casting kúzlo lásky na svojom manželstve, ale ten deň je tu! Nikdy som nebol spokojný v mojom živote, a mám pocit, že všetky moje sny sa premenili v realitu teraz. Ďakujem vám, doktor Goko, mi pomohol cez najhoršie obdobie môjho života, za to, že taký veľký kúzlo koliesko, a za to, že mi kúzlo lásky, ktorá mi priniesla toľko radosti. Ak pochybujete o svojej schopnosti, verte mi. Mali by ste mať šancu. To sa oplatí spôsobmi, ktoré ste nikdy ani predstaviť, Obráťte sa ho prostredníctvom svojho e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. alebo WhatsApp HIM +2348056398964 ďakujem moc, pán

cure

vargas cynthia | 17.08.2016

Som naozaj veľmi šťastný za svojho života; Volám sa Vargas Cynthia Maye, nikdy som si myslel, že budem žiť na Zemi pred rokom vyčerpá. Bol som trpí smrteľnou chorobou (HIV) za posledných 5 Teraz rokov; Strávil som veľa peňazí ísť z jedného miesta do druhého, z kostolov do kostolov, nemocníc byť môj každý deň pobytu. Neustále kontroly up boli mojím koníčkom len minulý mesiac, som hľadal cez internet, videl som, ako svedectvo o DR. Ben pomohlo niekoho pri liečbe jej ochorení HIV, rýchlo som sa skopírujú jeho e-mail, ktorý je ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) .I s ním hovorila, ma požiadal urobiť nejaké určité veci, ktoré som urobil, on mi povedal, že bude poskytovať bylinný ku mne, ktoré robil, a potom ma požiadal, aby som ísť na lekársku prehliadku po niekoľkých dňoch po použití bylinný liek, bol som voľný zo smrteľnej choroby, ma len požiadal, aby ste mohli písať svedectvo cez celý svet, verne am to robí teraz prosím bratia a sestry, to je skvelé, som mu dlhujem v mojom živote. Ak majúce podobné problémy len e-mail ho ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), alebo jednoducho ho WhatsApp na: + 2348144631509.He môže tiež liečiť choroby ako je rakovina, diabeties, herpes. Atď. Môžete ma kontaktovať na e-maile: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

my

lilian nikky | 15.08.2016

Volám sa lilian N.This je veľmi radostný deň môjho života, pretože pomocou Dr.saguru preukázal ku mne mi pomáhajú dostať svoje ex manžela späť svoju mágiu a kúzlo lásky. Bola som vydatá za 6 rokov a bolo to tak hrozné, pretože môj manžel bol naozaj podvádzanie na mňa a hľadal žiadosť o rozvod, ale keď som narazil Dr.saguru e-mailu na internete o tom, ako mu pomohol toľko ľudí dostať svoje ex späť a pomôcť upevnenie relationship.and aby si ľudia, aby bol šťastný v ich vzťahu. som vysvetlil svoju situáciu k nemu a potom hľadať jeho pomoc, ale k môjmu najväčšiemu prekvapeniu mi povedal, že mi pomôže s mojím prípadu a tu som teraz oslavovať, pretože môj manžel zmeniť úplne v dobrom. Vždy chcel byť so mnou a nemôže robiť nič bez môjho daru. Som naozaj teší svoje manželstvo, čo je to skvelý oslavu. Budem mať na svedectvo na internete, pretože Dr.saguru je naozaj skutočný kúzlo koliesko. Neviete si rady potom Kontaktujte DOCTOR SAGURU TERAZ pomocou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ~~HEAD=pobj alebo +2349037545183 On je jediná odpoveď na váš problém a máte pocit šťastný vo svojej relationship.and Jeho tiež ideálne v 1. kúzlo lásky 2 WIN ex späť 3 plod života 4 PROMOTION SPELL 5 OCHRANA SPELL 6 BUSINESS SPELL 7 dobrú prácu SPELL 8 Lottery kúzlom a súdnym prípadu kúzlo.

kidney

james henry | 11.08.2016

doc James
Dobrý deň, volám sa Dr. James Henry University of Benin vyučovania
Nemocnice, ja som špecialista na organ chirurgie, a rokujeme s
nákup organov z človeka, ktorí chcú predať, a my sa nachádzajú v
Nigéria, USA a v Malajzii, ale naše sídlo je v Nigérii. ak
že máte záujem predávať svoje obličky, alebo predávať akékoľvek časti Vášho
Telo organ Prosím kontaktujte nás pre viac informácií. Kontaktujte nás
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
alebo volajte na telefónne číslo +2349051289718
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Dúfať, že počujem od vás.
S pozdravom,
Dr James
C.E.
UNIVERZITA Benin fakultnej nemocnice..........

spell

margaret | 28.07.2016

Volám sa Margaret Fredrick a opieram v Texase USA. "Môj život je späť !!!
Po 1 roku rozbité manželstva, môj manžel ma opustil s dvoma deťmi. ja
pocit, že môj život bol chýli ku koncu som skoro spáchal samovraždu, bol som
citovo dole po veľmi dlhú dobu. Vďaka veľkému spell kolieska
s názvom High Priest Dr oamen ktoré som ment online. Na jednej verné deň,
keď som prehliadanie internetu, som narazil na veľa
svedectvo o tomto konkrétnom spell kolieska. Niektorí ľudia svedčil
že priviezol svoj Ex milenca späť, niektorí vypovedal, že obnovuje
maternice, rakovina liek, a ďalšie choroby, niektorí svedčil, že on môže vrhať
Kúzlo zastaviť rozvodu a tak ďalej. Tiež som naraziť na jeden konkrétny
svedectvo, bolo to o žene menom Máriu, keď svedčil o tom, ako
priviezol jej milenca Ex v čase kratšom ako 7 dní, a na konci roka
jej svedectvo pustila e-mailovú adresu High Priest Dr oamen'S.
Po prečítaní všetkých týchto, rozhodol som sa to skúsiť. Kontaktoval som ho
e-mailom ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) a vysvetlil môj problém
jemu. Iba za tri dni, môj manžel vrátil ku mne. Vyriešili sme naše
problémy, a my sme ešte šťastnejší než predtým. High Priest Dr oamen je
naozaj nadaný človek a ja sa nezastaví publikovať ho, pretože je
báječný človek ... Ak máte problém tu je jeho e-mailovej adresy
osloviť ho. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ~~dobj budete radi, že ste urobil.

Vecami, ktoré si tiež urobiť:
* Ak chcete vyliečiť HIV / Pomoc alebo súvisiace podmienku
* Chcete byť podporované vo svojej kancelárii.
* Ak ženy / muži bežať po vás.
* Ak chcete dieťa.
* Ste dodávateľa a chcú vyhrať zákazku
* Chcete zviazať svojho manžela / manželky je
navždy tvoj.
* Ak potrebujete duchovne pomoc.
* Zastavenie Rozvod
* Ak chcete byť bez hrozby pravopisu starostlivosti v Afrike
kontaktujte ho na jeho email* Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. *~~pobj

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RICK SIMPSON | 21.07.2016


Som tak vďačný Dr.RICK Simpson za poskytnutie konopného oleja tu v Spojených štátu amerických. Bol som diagnostikovať rakovinu pľúc 8 mesiacmi a od tej doby som urobil veľa Chemo a radiačnej ktoré neboli pomohli problémy, ale len poškodil svoj imunitný systém a frustrovaní ma. Prišiel som cez slzy Phoenix a ja som čítal o oleja Hemp veľa a videl Post, že Dr. Rick Simpson mi mohol poskytnúť s konopným výťažkom som sa ho kontaktovať na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
na obstaranie tohto lieku, liek bol zhotovený a dodaný do 2 dní a ja som bol na liečenie za posledné 2 months.I som tu, aby každý človek vedieť, že už nie som rakovinou, mám skúsenosť totálnej zmena v mojom zdraví, ktoré zaisťuje dopravu ropy Dr. Dr.Rick Simpson konope. pre všetky pacienta s rakovinou, ktorí žijú v Amerike regióne a Európy ako celku, si konopný olej od Dr Rick Simpson na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. alebo volajte +2348032646482

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

barry | 21.06.2016

Zdravím vás všechny, já jsem Barry soudit z sjednoceného státu, já jsem vysílat o tom, jak theangledsolution mi zachránil život, byl jsem napaden genitální herpes na jeden rok, můj lékařský doktor mi řekl, že neexistuje žádný celkový lék a já začal vzít pilulku k udržení mé vlastní. Jednoho dne jsem šel navštívit svého lékaře a viděl jsem paní, která byla nesmírně šťastná a já požádal znát důvod její štěstí a ona mi řekla, že byla infikována simplex HERPES nemoci a bylinné
Lékař s názvem theangledsolutio ji vyléčit bylinné medicíny, jsem nevěřil, tak jsem požádal svého lékaře vědět, jestli se skutečně potvrdilo, herpes pozitivní předtím, a můj lékař mi řekl, že ano, že zázrak se právě stalo, tak jsem ji požádal, aby mi dal podrobnosti o dr, takže jsem mohl se ho zeptat, jestli by mohl také léčit minu a ona mi dala theangledsolution Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. kontaktoval jsem mu, že dnes večer a jsem vysvětlil můj problém k němu a on připravil lék a poslat ke mně, když jsem dostal tento lék mi řekl, jak se to na dobu dní a já ho vzal přesně tak, jak řekl a šel za lékařského testu jsem byl překvapením vidět můj výsledek testu jako herpes negativní. Jsem tak šťastná, moje rodina a přátelé, že odmítli mě jsou zpět, děkuji bohu. Já vám zaručit, že Dr. Alabi má řešení pro všechny druhy problémů, pokud jste se potýkají jakýkoli stres ho můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolat a WhatsApp ho + 2348077620669 ... nebo e-mailem ho Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Můžete být stejně Cure těchto chorob: -

1. HERPES
2. horečky Lassa
3. kapavky
4. HIV / AIDS
5. LOW spermií
6. MENOPAUZA nemoc
7. EPILEPSIE
8. ASEPSIS
9. CANCER
10. ÚZKOST DEPRESSION
11. Těhotenství PROBLÉM
12. Krátkozrakost PROBLÉM
14. Muž menopauza
15..EX ZPĚT

e-mail znovu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

oblička

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  | 21.06.2016

Chcete predať svoje obličky? Alebo ste hľadá príležitosť predať svoj obličku za peniaze kvôli finančnej rozobrať a neviete, čo robiť, kontaktujte nás ešte dnes a my vám bude ponúkať dobrú sumu pre vaše obličky. Volám sa (Doctor Elvis Whyte) som phrenologist v našej nemocnici aj sa špecializuje na obličky chirurgia a zaoberáme sa aj nákup a transplantáciu obličiek so živou o zodpovedajúcu darcu.
Kontaktný e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

rakovina liek

flores | 21.06.2016

Stále neviem správne slová vyjadriť svoju vďačnosť Rick Simpson a jeho nádherné konopného oleja vyjadril, že moja choroba vyliečiť. V máji 2014 som bol diagnostikovaný s rakovinou melanómu, sa dotýka mojej kože, čreva a oči. Išiel som na liečbu, ale bezvýsledne, moja rodina dostala k úľave od môjho utrpenia a možno me.I nevylieči, olej sa chystá kúpiť, pretože som mal pochybnosti o mojej rakovinu, ale po prečítaní a robí výskum online Rick Simpson olej prišiel s nápadom, a v skutočnosti to bolo úžasné, konopný olej úspešne vyliečený moju rakovinu !!! Po troch months.Now Som si veľmi dobre a zdravo ... Rick Simpson môže byť dosiahnutá v Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

cancer cure

flores | 21.06.2016

Stále neviem správne slová vyjadriť svoju vďačnosť Rick Simpson a jeho nádherné konopného oleja vyjadril, že moja choroba vyliečiť. V máji 2014 som bol diagnostikovaný s rakovinou melanómu, sa dotýka mojej kože, čreva a oči. Išiel som na liečbu, ale bezvýsledne, moja rodina dostala k úľave od môjho utrpenia a možno me.I nevylieči, olej sa chystá kúpiť, pretože som mal pochybnosti o mojej rakovinu, ale po prečítaní a robí výskum online Rick Simpson olej prišiel s nápadom, a v skutočnosti to bolo úžasné, konopný olej úspešne vyliečený moju rakovinu !!! Po troch months.Now Som si veľmi dobre a zdravo ... Rick Simpson môže byť dosiahnutá v Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Donald | 21.05.2016Konopný olej vyliečiť moja žena CANCER

Moja žena je rakovina teraz zadarmo po 4 rokoch bullshit s kanadských a amerických lekárskych systémov. Už nikdy sa dal som život do rúk takých lekárov a zdravotníkov. Nie sú snaží, aby vám pomohol a snaží sa vysať peniaze z vás potom zabijem ťa s drogami \\”v boji proti rakovine\\” jedy, ordinácie a chemotherapy.My žena začala používať konopný olej po Bolo mi povedané, že zomrie počas niekoľkých mesiacov , Videl som online, kde National Cancer Institute pripúšťa, že konopný olej zabije rakovinu úplne a som kontaktoval inštitútu prostredníctvom e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a ja bola zameraná na miesto, kde by som mohol dostať vysoko kvalitný kvalitný konopný olej. Moja žena začala požitím asi pol gramu na gram za deň. Do 2 mesiacov a rakovina začala ustupovať. (Rakovina prsníka) Teraz je rakovina zadarmo a to trvalo len 3 mesiace s olejom. ona bola pomocou chemoterapie a ožarovania po mnoho rokov, než zistili, konopný olej a my sme povedali naši lekári o konopného oleja, Môj doktor povedal, že sa nemôže vyjadriť k užívania kanabisu a jeho vplyv na rakovinu. Aj keď si všimol, že moja žena bola rakovina vyliečiť konopného oleja.
V tomto bode, každý, kto tvrdí, konopný olej nemá určitý vplyv na zabíjať rakovinové bunky, je vo vážnom stave popieranie. Ja jednoducho nemôžem dočkať, až to všeobecne uznáva, pravda je na oficiálnej úrovni a my môžeme vidieť konopný olej náležite preskúmané ďalšie zameraných výhod.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Alan | 11.03.2016

Kompliment sezóny ALL a môžu v tejto sezóne prinášajú radosť a šťastie na vašej rodinou a prináša aj rodinná stretávka obnova a nový rok 2016 ......

Moje meno je Alan priať, z USA. Želám si podeliť o svoje svedectvo so širokou verejnosťou o tom, čo tento muž menom Dr. SUNNY práve pre mňa urobil, tento muž práve priviezol svoju stratenú Ex ženu, aby mi s jeho veľkým kúzlom, som bol ženatý s touto ženou s názvom Sharon sme boli spolu po dlhú dobu a my sme si zamilovali naše ja, ale keď som bol schopný urobiť ju tehotná pre mňa a tiež dať jej všetko, čo potrebuje opustila ma a povedal mi, že nemôže pokračovať, už vtedy som sa teraz hľadá spôsoby, ako ju dostať dozadu, kým môj priateľ mi povedal o tomto mužovi a dal jeho kontaktný e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ~~HEAD=dobj potom nebudete veriť, keď som kontaktoval tohto muža na moje problémy sa pripravoval túto kliatbu a priviesť svoju stratenú manželku späť, a po mesiaci otehotnela pre mňa, pretože mi dal nejaké bylinky, aby tiež, a keď išla na test a výsledok uviedla, že ona bola tehotná, som rád, dnes som otcom dievčatka, ďakujem ešte raz veľkú DR SUNNY za to, čo si pre mňa urobil, ak ste tam prechádza niektorú z týchto problémov sú uvedené nižšie:

(1) Ak chcete, aby vaša ex späť.
(2), ak budete mať vždy zlé sny.
(3) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii.
(4) Ak ženy / muži bežať po vás.
(5) Ak chcete, aby dieťa / Tehotenstvo kúzlo.
(6) Chcete byť bohatý.
(7), ktorý chcete zviazať si manžela / manželku, aby vaše navždy.
(8) Ak budete potrebovať finančnú pomoc.
(9) Ako ste bol scammed a chcete obnoviť ste stratili peniaze.
(10) Zastavenie Rozvod
(11) CURE na všetky druhy CHOROBY / choroby TU
(12) Víťazstvo lotérie
(13) Liek na HIV / AIDS
(14) Lottery / LOTTO SPELL Vitezić
(15) liek na herpes A INÉ pohlavne prenosných chorôb vôbec ...
(16) Bol ste scammed PRED a je potrebné obnoviť všetky doláre / peniaze, ktoré ste prehrali TÝCHTO podvodník ??? .. Kontaktný DR SUNNY, keď pomáhal môj kamarát Called WILLIAM z USA do systém obnoviť späť čiastku vo výške $ 300,000.00 DOLÁROV prehral s podvodníci ONLINE

E-mail ... Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .. môžete tiež pridať ho ON WhatsApp POUŽITÍM mobilné telefónne číslo: +2348077620669

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Alan | 28.02.2016

Kompliment sezóny ALL a môžu v tejto sezóne prinášajú radosť a šťastie na vašej rodinou a prináša aj rodinná stretávka obnova a nový rok 2016 ......

Moje meno je Alan priať, z USA. Želám si podeliť o svoje svedectvo so širokou verejnosťou o tom, čo tento muž menom Dr. SUNNY práve pre mňa urobil, tento muž práve priviezol svoju stratenú Ex ženu, aby mi s jeho veľkým kúzlom, som bol ženatý s touto ženou s názvom Sharon sme boli spolu po dlhú dobu a my sme si zamilovali naše ja, ale keď som bol schopný urobiť ju tehotná pre mňa a tiež dať jej všetko, čo potrebuje opustila ma a povedal mi, že nemôže pokračovať, už vtedy som sa teraz hľadá spôsoby, ako ju dostať dozadu, kým môj priateľ mi povedal o tomto mužovi a dal jeho kontaktný e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ~~HEAD=dobj potom nebudete veriť, keď som kontaktoval tohto muža na moje problémy sa pripravoval túto kliatbu a priviesť svoju stratenú manželku späť, a po mesiaci otehotnela pre mňa, pretože mi dal nejaké bylinky, aby tiež, a keď išla na test a výsledok uviedla, že ona bola tehotná, som rád, dnes som otcom dievčatka, ďakujem ešte raz veľkú DR SUNNY za to, čo si pre mňa urobil, ak ste tam prechádza niektorú z týchto problémov sú uvedené nižšie:

(1) Ak chcete, aby vaša ex späť.
(2), ak budete mať vždy zlé sny.
(3) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii.
(4) Ak ženy / muži bežať po vás.
(5) Ak chcete, aby dieťa / Tehotenstvo kúzlo.
(6) Chcete byť bohatý.
(7), ktorý chcete zviazať si manžela / manželku, aby vaše navždy.
(8) Ak budete potrebovať finančnú pomoc.
(9) Ako ste bol scammed a chcete obnoviť ste stratili peniaze.
(10) Zastavenie Rozvod
(11) CURE na všetky druhy CHOROBY / choroby TU
(12) Víťazstvo lotérie
(13) Liek na HIV / AIDS
(14) Lottery / LOTTO SPELL Vitezić
(15) liek na herpes A INÉ pohlavne prenosných chorôb vôbec ...
(16) Bol ste scammed PRED a je potrebné obnoviť všetky doláre / peniaze, ktoré ste prehrali TÝCHTO podvodník ??? .. Kontaktný DR SUNNY, keď pomáhal môj kamarát Called WILLIAM z USA do systém obnoviť späť čiastku vo výške $ 300,000.00 DOLÁROV prehral s podvodníci ONLINE

E-mail ... Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .. môžete tiež pridať ho ON WhatsApp POUŽITÍM mobilné telefónne číslo: +2348077620669

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Alan | 28.02.2016

Kompliment sezóny ALL a môžu v tejto sezóne prinášajú radosť a šťastie na vašej rodinou a prináša aj rodinná stretávka obnova a nový rok 2016 ......

Moje meno je Alan priať, z USA. Želám si podeliť o svoje svedectvo so širokou verejnosťou o tom, čo tento muž menom Dr. SUNNY práve pre mňa urobil, tento muž práve priviezol svoju stratenú Ex ženu, aby mi s jeho veľkým kúzlom, som bol ženatý s touto ženou s názvom Sharon sme boli spolu po dlhú dobu a my sme si zamilovali naše ja, ale keď som bol schopný urobiť ju tehotná pre mňa a tiež dať jej všetko, čo potrebuje opustila ma a povedal mi, že nemôže pokračovať, už vtedy som sa teraz hľadá spôsoby, ako ju dostať dozadu, kým môj priateľ mi povedal o tomto mužovi a dal jeho kontaktný e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ~~HEAD=dobj potom nebudete veriť, keď som kontaktoval tohto muža na moje problémy sa pripravoval túto kliatbu a priviesť svoju stratenú manželku späť, a po mesiaci otehotnela pre mňa, pretože mi dal nejaké bylinky, aby tiež, a keď išla na test a výsledok uviedla, že ona bola tehotná, som rád, dnes som otcom dievčatka, ďakujem ešte raz veľkú DR SUNNY za to, čo si pre mňa urobil, ak ste tam prechádza niektorú z týchto problémov sú uvedené nižšie:

(1) Ak chcete, aby vaša ex späť.
(2), ak budete mať vždy zlé sny.
(3) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii.
(4) Ak ženy / muži bežať po vás.
(5) Ak chcete, aby dieťa / Tehotenstvo kúzlo.
(6) Chcete byť bohatý.
(7), ktorý chcete zviazať si manžela / manželku, aby vaše navždy.
(8) Ak budete potrebovať finančnú pomoc.
(9) Ako ste bol scammed a chcete obnoviť ste stratili peniaze.
(10) Zastavenie Rozvod
(11) CURE na všetky druhy CHOROBY / choroby TU
(12) Víťazstvo lotérie
(13) Liek na HIV / AIDS
(14) Lottery / LOTTO SPELL Vitezić
(15) liek na herpes A INÉ pohlavne prenosných chorôb vôbec ...
(16) Bol ste scammed PRED a je potrebné obnoviť všetky doláre / peniaze, ktoré ste prehrali TÝCHTO podvodník ??? .. Kontaktný DR SUNNY, keď pomáhal môj kamarát Called WILLIAM z USA do systém obnoviť späť čiastku vo výške $ 300,000.00 DOLÁROV prehral s podvodníci ONLINE

E-mail ... Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .. môžete tiež pridať ho ON WhatsApp POUŽITÍM mobilné telefónne číslo: +2348077620669

Chcete predať svoje obličky?

DR KENNETH RAYMOND | 02.01.2016

Vážený pán / pani,

Chcete predať svoje obličky? 
Ste hľadá príležitosť, ako predať svoj obličku za peniaze kvôli finančným rozobrať a vy neviete, čo robiť, obráťte sa na nás ešte dnes a my Vám bude ponúkať dobrú sumu pre vaše obličky. Volám sa Dr.Raymond. Som phrenologist v UBTH špecializované nemocnice. Naše nemocnice sa špecializuje na obličky ordináciách a zaoberáme sa aj Nákup a transplantácii obličiek so zodpovedajúcim darcu. Sme sa nachádzajú v Španielsku, Veľkej Británii, USA, Malajzia. Ak máte záujem o predaj alebo Nákup obličiek, prosím, neváhajte kontaktovať nás emailom: ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chcete predať svoje obličky?

DR KENNETH RAYMOND 17.11.2015

Vážený pán / pani,

Chcete predať svoje obličky? Ste hľadá príležitosť, ako predať svoj obličku za peniaze kvôli finančným rozobrať a vy neviete, čo robiť, obráťte sa na nás ešte dnes a my Vám bude ponúkať dobrú sumu pre vaše obličky. Volám sa Dr.Raymond. Som phrenologist v UBTH špecializované nemocnice. Naše nemocnice sa špecializuje na obličky ordináciách a zaoberáme sa aj Nákup a transplantácii obličiek so zodpovedajúcim darcu. Sme sa nachádzajú v Španielsku, Veľkej Británii, USA, Malajzia. Ak máte záujem o predaj alebo Nákup obličiek, prosím, neváhajte kontaktovať nás emailom: ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. alebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

oblička

dr.elvis | 15.10.2015

Chcete predať svoje obličky? Alebo ste hľadá príležitosť predať svoj obličku za peniaze kvôli finančnej rozobrať a vy neviete, čo robiť, a potom nás kontaktujte ešte dnes a my Vám bude ponúkať dobrú sumu pre vaše obličky. Volám sa (Doctor Elvis Whyte) som phrenologist v našej nemocnici (UPTH) aj sa špecializuje na obličky chirurgia a zaoberáme sa aj nákup a transplantáciu obličiek s žijúci s zodpovedajúce darcu.
Kontaktný e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

HOW I GOT MY EX BACK

OLIVIA DEAN | 07.10.2015


To je moje svedectvo o dobrej práci človek, ktorý mi pomohol... Moje meno je. a som v USA. Môj život je späť! Po 8 rokoch manželstva, môj manžel ma opustil a nechal ma sa naše tri deti. Mám pocit, že môj život bol chýli ku koncu, a rozpadá. Vďaka kúzlo koliesko nazýva papa Justus, ktorý som sa stretol s on-line. Jeden deň verný, ako som bol prehliadania cez internet, som hľadal dobré kúzlo koliesko, ktoré môžete vyriešiť moje problémy. Prišiel som v celej sérii svedectvo o tejto konkrétnej kúzlo koliesko. Niektorí ľudia vypovedal, že mu priniesol ich Ex milovník späť, niektorí vypovedal, že mu obnoví maternice, niektoré svedčil, že on môže zoslať kúzlo na zastavenie rozvod a tak ďalej. Tam bol jeden konkrétny svedectvo, som videl, to bolo asi žena s názvom milosti, ona svedčil o tom, ako papa Justus priviezol jej Ex milovník menej ako 72 hodín a na konci jej svedectvo ona pusti papa Justus e-mailovú adresu. Po prečítaní všetkých týchto, som sa rozhodol skúsiť papa.

Kontaktovať ho prostredníctvom e-mailu a vysvetliť môj problém s ním. Len 3 dni, môj manžel sa vrátil ku mne. Sme vyriešiť naše problémy, a my sme ešte šťastnejší než predtým. Justus je naozaj talentovaný a nadaný muž a budete sa zastaviť publikovanie ho, pretože on je skvelý človek... Ak máte problém a hľadáte skutočné a pravé kúzlo koliesko vyriešiť tento problém pre vás. Vyskúšajte skvelé papa Justus dnes, by mohol byť odpoveď na váš problém. Tu je jeho kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ďakujeme, že ste skvelý Justus. Kontaktovať ho na nasledovné:

(1) Ak chcete, aby vaša ex späť.
(2) Ak máte vždy zlé sny.
(3) Chcete byť podporovaná vo vašej kancelárii.
(4) Chcete ien spustiť po vás.
(5) Ak chcete dieťa.
(6) [Budete chcieť byť bohatý.
(7) Chcete zviazať váš manžel/manželka bude tvoje navždy.
(8) Ak potrebujete finančnú pomoc.
(9) Bylinné starostlivosť
10) pomoc prinášať ľuďom z väzenia
(11) Manželstvo kúzla
(12) Zázrak kúzla
(13) Krása kúzla
(14) PROROCTVO KÚZLO
(15) Príťažlivosť kúzla
(16) Evil oko kúzla
(17) Bozkávanie kúzlo
(18) Odstrániť choroby kúzla
(19) VOLEBNÉ VÍŤAZSTVO KÚZLA
(20) ÚSPECH V SKÚŠKY KÚZLA
(21) kúzlo dostať kto ťa milujem.
(22) Obchodné kúzlo.
(23) nájsť vaše dlhé stratil rodiny.
Kontaktovať ho dnes na:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,
+2347033354868.
Môžete tiež kontaktujte ho ON čo-app na rovnaké telefónne číslo.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Miss Fatima | 07.05.2015

VĎAKA VEĽKÉ DR Sunny pre riešenie svoje problémy HIS EMAIL IS ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Moje meno je slečna Fatima, som bola vydatá za svojho manžela po dobu 5 rokov sme žili spolu šťastne pre tento let, a nie až keď cestoval do Austrálie pre služobnú cestu, kde sa stretol s touto dievčinou, a od tej doby ma a deti a lásku nenávidieť jej jediný. takže keď môj manžel vrátil z výletu povedal, že nechce, aby ma a moje deti, vidieť zase tak nás vyhnal z domu, a on sa teraz chystá do Austrálie, aby vidieť, že ďalšiu ženu. tak som a moje deti boli teraz tak frustrovaný, a ja som bol len zostať s mamičkou a ja nebolo možné liečbu dobre, pretože moja matka sa vydala za iného muža potom, čo môj otec smrti, takže človek sa vydala, aby sa jej liečbu dobre, aj a moje deti boli tak zmiasť a ja som hľadal spôsob, ako dostať svojho manžela späť domov, pretože mám rád a opatrovať ho toľko, tak jedného dňa, keď som prechádzanie na mojom počítači som videl svedectvo o toto kúzlo kolieska DR Sunny, svedectvá zdieľané na internete prostredníctvom dámou a to zapôsobiť ma tak moc som tiež myslieť na to skúsiť. Spočiatku som bol vydesený, ale keď myslím, že to, čo ja a moje deti prechádzajú, takže som ho kontaktoval a on mi povedal, aby som zostal v pokoji za iba 24 hodín, ktoré môj manžel sa vráti ku mne, a podľa môjho najlepšieho prekvapenie som dostal výzvu od môjho manžela na druhý deň pýtať po deti a ja zavolal DR Sunny a povedal vaše problémy sú vyriešené moje dieťa. takže to bolo, ako som sa dostať späť svoju rodinu po dlhej namáhaní brzdy až zlým dáma, takže so všetkou tejto pomoci od DR Sunny, chcem vám všetkým na tomto fóre sa pripojiť, aby som povedal obrovské vďaka DR Sunny a budem tiež poradenstvo pre jedného v týchto alebo podobných problémov alebo akýchkoľvek problémov by mu tiež kontaktovať svojho e-mailu sa) ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) on je riešením pre všetky vaše problémy a problémy v živote. opäť jeho e-mailová adresa je ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

On je sa špecializujú na TOMTO kúzlo.

(1) Ak chcete, aby vaša ex späť.

(2), ak budete mať vždy zlé sny.

(3) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii.

(4) Ak chcete, ženy / muži bežať po vás.

(5) Ak chcete dieťa.

(6) Ak chcete byť bohatí.

(7) Ak chcete zviazať svojho manžela / manželku, aby vaše navždy.

(8) Ak budete potrebovať finančnú pomoc.

(9) Ako ste boli scammed a chcete obnoviť ste stratili peniaze.

(10), ak chcete zastaviť svoj rozvod.

(11), ak chcete rozviesť svojho manžela.

(12), ak chcete, aby vaše želanie má byť poskytnutá.

(13) Tehotenstvo kúzlo otehotnieť dieťa

(14) zaručí vám vyhrať nepríjemné súdne spory & rozvodu bez ohľadu na to, ako to, čo fáze

(15) Stop vaše manželstvo alebo vzťah z rozpadá.

(16), ak máte nejaké choroby, ako je (HIV), (rakovina) alebo akejkoľvek choroby.

(17), ak budete potrebovať modlitby za oslobodenie pre vaše dieťa, alebo sami.

opäť uistite sa, že ste ho kontaktovať, ak máte akýkoľvek problém, ktorý vám pomôže. Jeho e-mailová adresa je ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) ho okamžite kontaktovať ....

spell

lisa | 03.02.2015


Dobrý deň, ja som Lisa Alex, som tu pre túto dobrú správu rozšíriť do celého sveta o tom, ako som sa dostal bez milenca back.I sa zbláznili, keď mi moja láska odišiel inou dievčinou minulý mesiac, ale keď stretnem priateľa, ktorý zaviesť ma DR OSAGIE veľkú posla na veštca, že slúži, rozprával som problém DR OSAGIE o tom, ako ma môj bývalý láska opustila, a tiež, ako som potreboval získať prácu vo veľmi veľkom company.He len povedal mi, že prišiel som na správnom mieste bol aj bude stále moje srdce túžbu bez akýchkoľvek vedľajších effect.He mi povedal to, čo musím urobiť, potom, čo bolo urobené, V ďalšie 2 dni, Moja láska mi zavolala a bolo ospravedlnenia pre bývanie ma už skôr, a tiež v budúcom jeden týždeň po moja láska mi zavolal, aby prosil o odpustenie, som bol pozvaný na pohovor, v mojom požadovanom spoločnosti boli aj potreba pracovať ako riadiaci director..I som tak šťastná a ohromený, že musím povedať, že sa to do celého sveta kontaktovať DR OSAGIE na e-mailovú adresu a získajte všetky svoje problémy solve..No problém je príliš veľký na to, aby solve..Contact ho priamo na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . a dostať svoje problémy vyriešiť, ako som ja ..... OPÄŤ ZA JEHO e-mailovú adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

fortuna vitae

majka | 25.09.2013

Aj ja mám zlé skúsenosti s endokrinologmi, odmietla som lieky a beriem olej fortuna vitae.Mám sa dobre je drahší, ale má aj iné dobré účinky na organizmus. Mala som mať vyoperovanú štítnu žľazu už pred piatimi rokmi ale nesúhlasila som s operáciou. Tiež mi lekár stále pripomínal,aby sa vám to len nevrátilo. Ale to je jeho problém ja viem že sa mi to nevráti. Olej doporučujem je to geniálny produkt originál od Profesora Turianicu.

Morfium?

Tony | 05.05.2013

Dobrý den, mohu vědět, kde jste přišla na pojem morfium? Nic takového v literatuře nenajdete, jestli myslíte MORFIN, tak ten dostávají mnozí pacienti jako lék tišící bolest. Trošku to svědčí o Vaši neznalosti farmakologie.

Druhá věc, zkuste si přečíst pár moderních knížek onkologie (max 5let staré), protože vaše názory byly aktuální možná tak v době, kdy jste obdržela diplom na fakultě ....

Re:Morfium?

Alena 29.08.2013

Akou vyhodou je znalost farmakologie? Zaruci vam farmakolog v rodine, ze neochoriete? Je dobry farmakolog zarukou, ze sa uzdravite? Vie moj lekar viac o mojom zdravi ako ja ,alebo iba o mojej chorobe? Poznaju lekari a farmaceuti tajomstvo zdravia a dlheho zivota bez chorob? Alebo vam vas znamy lekar iba zabezpeci, ze sa o vas v nemocnici lepsie postaraju, resp nebudete dlho cakat na vysetrenie? Lebo to je velky rozdiel. Par modernych kniziek onkologie? Cim sa overuje pravdivost a aktualnost kniziek onkologie, ked je stale viac onkologickych pacientov? Aky stary je geneticky kod cloveka, ktory dostal do vienka prirodou? Ze by uz bol neaktualny?

rakovina a jej liečba

petra | 11.02.2013

Dnes mi volali z nemocnice že sa mám prísť rozlúčiť s mamou- že už to dlho trvať nebude- presne tak ako môjmu manželovi pred tromi rokmi- poviem Vám koniec majú podobný utopia sa vo vlastných plúcach pretože jedna vykrváca a druhá sa nedokázala napiť vody a viem jedno- naše maminky zabila liečba- nie rakovina a dnes si vravíme že najväčšou chybou bolo doviesť našich najmilovanejších k lekárom!!!! Kiež by som vedela všetko to čo viem dnes!!! Vrátiť sa to nedá a to si budem vyčítať do konca svojho života.

zodpovednost za seba

Any | 15.01.2013

Som inak velmi rada, ze clanok bol napisany a uverejneny aj na webe. Odporucim ho dalej.
Chcela by somk nemu este dodat, a zrejme nie som sama, co to tak vnimam: Ked sa cloveku zhorsi stav po tom, ako mu lekar povie, ze nie je sanca na vyliecenie a pritom sanca je, ale clovek s chorobou uveri cloveku s diplomom z mediciny a tak dojde k rezignacii na akukolvek liecbu ; tak zodpovednost za to nesu vzdy obaja tito ludia. Nesuhlasim, ze je vhodny komentar situacie: "lekar mi poskodil/znicil zivot". Ano, on urobil chybu (kto ich nerobi), pricom chybu urobil aj chory, ked sa dal nachytat na jeho titul a biely plast a oficialnost jeho praxe. Clovek je zodpovedny za to, od koho si necha poradit. Az potom moze byt naozaj slobodny, ked za svoju slobodnu volbu nesie aj zodpovednost.
(Len ked budeme sami zodpovedni, budu take aj nase deti...)

To len pre vyvazenost. Clovek niekedy straca energiu hnevom na druhych, a pritom by ju mohol davat do toho, ako moze prispiet k dobrej veci on.

Koho si teda vybrat za poradcu, pomocnika, sprievodcu pri samouzdravovani? Osobne to robim tak, ze si vypocujem viacej nazorov (najlepsie osobne, nech o danom poradcovi co najviac viem) , pricom uzsi vyber robim podla mojho rozumu, mojich skusenosti a dalej pouzijem este jednu rozhodovaciu metodu zalozenu na intuiciii.

Ako si "zdravotnych poradcov/pomocnikov pri uzdravovani" vyberate Vy?

Dakujem za priestor na vyjadrenie.

PS

Any | 06.01.2013

Dodavam, ze ta posledna veta sa tykala temy lekarsky strajk v SR.

Prajem vsetkym co najviac zdravia.

mam podobnu skusenost u lekarov v Bratislave

Any | 06.01.2013

Clanok ma oslovil, pretoze rakovina je pre mna zahada, ktora ma zaujima, a uz na nu (alebo na strach z nej ci kvoli ucinkom onkologickych praktik) zomrelo niekolko clenov pribuzenstva a aj jedna 30-rocna kolegyna. V mojom okoli sa nehovori o inej liecbe ako na onkologii. Pritom poznam dobre teoriu Dr. Hamera, trochu web badatel.sk, pocula som o Jurkovicovi... Tolko k rakovine.
Potom , co som sa venovala psychoterapiam, joge a aj som trochu upravila na jogovy styl jedalnicek, sa mi v priebehu roka a pol o pol dioptrie na jednom a o 3/4 na druhom oku zlepsil zrak (cylindricke okuliate). Prisla som k ocnej nevediac o co ide, ze ma stipu oci v starych okuliaroch. Hned mi urcila ako pricinu suche oci a chcela mi predpisat kvapky (volnopredajne). Po merani zraku sa ukazalo, ze moja poruch a zraku sa zmensila, a stipali ma oci, lebo okuliare boli prilis silne. Hovorila som to ako moznost, ale ona nevenovala tomu pozornost. Potom som prisla o pol roka (tak nejak) a znovu zlepsenie. Bola tam ina doktorka (je to take centrum) a ani jedna ani druha doktorka sa ma nespytali, co som robila, ze sa mi zlepsil zrak, a pritom sa tvarili prekvapene, ked mi zlepsenie zapisovali. Dodam, ze prva doktorka mi kvapky aj tak napisala, recept som samozrejme vyhodila. 
Druha skusenost sa tyka endokrinologicky. Prisla som k novej endokrinologicke, ze uzivam jodizovany olej a ze "uznavam a repektujem jej vzdelanie a skusenosti, ale rozhodla som sa liecit inou metodou" (tak som si to pripravila, nech sa nepohadame). Bola ustretova, dala mi urobit testy (ktore som potrebovala kvoli kontrole, bez nej by som si to musela sama platit v laboratoriu). Podla testov som bola zdrava (teda tak isto som mala vysledky "v norme", ako ked som brala Euthyox). Lekarka olej, ktory som uzivsla, poznala. Zarazilo ma vsak, ze vobec neprejavila radost, alebo nieco take, ze mi to vyslo (a nadalej to tak je, ze som nahradila Euthyrox jodizovanym olejom a tak moja sititna zlaza ma sancu spamatat sa a nie uplne zleniviet). Pritom prejavila radost nad tym, ze som schudla 9 kg. Ona to mozno ako uspech ani nebrala, neviem.
Lekari su podla mna vystresovani, oni to citia, ze v ich sposobe liecenia je vela zbytocnych az skodilvych praktik, ale nevedia to (niektori) zatial inak, je to zvyk, ze rozmyslaju tym sposobom lieky a operacie a veria len tomu, co je vo vedeckych studiach, ktore platia farmaceut.firmy, nie? V clanku "Ludia zabudli ako chuti cista voda" v Trende hovori p. Synek: "Naše výskumy ukázali, že spúšťačom nespokojnosti lekárov je strata statusu ich povolania, čo je emočná záležitosť, ktorú si chcú kompenzovať peniazmi. To je nezmysel. Status si za peniaze nekúpite. Preto dnešná situácia v zdravotníctve problém nevyriešila, ale len vytisla a všetko vytisnuté sa nám po roku vráti s väčšou intenzitou."

Re:mam podobnu skusenost u lekarov v Bratislave

Martina | 09.01.2013

Prosím vás a kde sa dá kúpiť ten jodizovaný olej? v googli mi nič nenašlo. Ďakujem

Re:Re:mam podobnu skusenost u lekarov v Bratislave

Ing. Marián FILLO | 13.01.2013

Predpokladám, že ide o toto:
http://www.fortunavitae.eu/obchod

Osobne sa mi to javí byť trochu predražené, aj keď to nemusí byť zlé... Ale sú aj iné možnosti, ako do seba dostať jód - za podstatne menej peňazí.

Re:Re:mam podobnu skusenost u lekarov v Bratislave

Any | 15.01.2013

Fortuna Vitae je jedna moznost. Zacala som s nim a to preto, ze mi ho odporucili nezavisle od seba dvaja liecitelia (obaja boli ludia bez Mudr. titulu, preto ich takto nazyvam, pricom liecim sa v skutocnosti sama) ako podporny prostriedok pri hypotereoze. Existuje este Olejovita a este jeden, neviem uz aky, vola sa nejak Olej na stitnu zlazu alebo tak nejak, ale je to to iste - tekvicovy olej s jodom. Teraz uzivam lacnejsi rybi olej s jodom (Nutraceutica), po mesacnom uzivani iba tohto som mala stale vysledky TSH a T4 v norme (chodim stale k endokrin., aj ked uz ma chce vyradit, dala mi dalsiu kontrolu az o rok), co su hodnoty bezne merane u endokr. pri hypotyreoze. Chystam sa dat si urobit viac testov v ramci prehliadky u obvodnej, alebo ako samoplatca, lebo sa necitim velmi dobre, ale toto bolo aj predtym, ked som bola na Euthyroxe a je to take "vlekle": raz lepsie, raz horsie.

Pri poruchach stitnej zlazy treba skumat aj pribuzne organy, hlavne nadoblicky, vajecniky, je to jeden celok a vsetky zlazy s vnutornym vylucovanim sa ovplyvnuju. Pricom stitna zlaza nie je zdrava, ak su v poriadku len T4 a TSH, treba mat dobru hodnotu aj hormonu T3. Tieto informacie mam napriklad zo stopthethyroidmadness.com
Okrem toho, blbe hodnoty hormonov a nasledne citenie sa blbo su len priznaky. Pricina je v postojoch (a v nasom neuvedomovani si ich, dodavam). Vid etikoterapia, psychosomatika, Dahlke: Nemoc jako cesta, Hrabica: Co nam telo rika a podobne zdroje informacii.

Re:Re:Re:mam podobnu skusenost u lekarov v Bratislave

Irka | 18.03.2014

Ahoj, Anny rada by som si s niekym ako ty vymieňala skúsenosti s týmto olejom. Bolo by to možné?

Re:Re:mam podobnu skusenost u lekarov v Bratislave

Lucia M. | 17.01.2013

Ako zdroj organického jódu napr. riasa Kelp a úprava všetkých hormonov v tele pupalkovým olejom.

stiitna zlaza

Any | 27.01.2013

Dakujem, o pupalke som este nepocula. Ak mate osobnu skusenost s pupalkovym olejom, v com Vam alebo Vasim blizkym konkretne pomohol?
Ja este prijimam jod aj vo forme jodovej tinktury, ktoru si natieram na brucho (odporuca napr. diskuter na zdravie.sk s nicom RNG). Je tam aj organicky, aj anorganicky jod. Raz za dva tyzdne si natriem pol brucha. Neverim vsak tomu natolko, aby som neuzivala aj jodizovany olej. Je to velmi lacne. Ako aj Lugol - jod vo vodnom roztoku, dost sa to odporuca vo forach. Kelp som tiez zvazovala (a uzivala), ale nezdalo sa mi to dostatocne (amla som od Jamieson). Verila som proste tym liecitelom najviac.
Teraz vsak zase hladam potvrdenie, ze co mi vlastne je a ako to prekonat. Chapem to tak, ze najprv je potrebne zmiernit priznaky a az potom sa zaoberat pricinou nerovnovahy vo mne. Teraz som uplne roztrasena, ked pridem napr. na skupinove sedenie, kde sa robia aj konstelacie, mam stres.. co suvisi podla mna s oslabenymi nadoblickami a adrenal fatique (kde vyznamym priznakom su prave emocne problemy), a pokial si tvorbu hormonov nepodporim, tak sedenie nebude mat taky efekt..

Re:stiitna zlaza

Lucia M. | 27.01.2013

Pupalkový olej pomohol velakrát- konkrétne mne napr. zmizla pri ňom cysta na vaječníku, po pôrode upravila rozkývaný menštruačný cyklus /gynekolog mi dal nejaké silné hormóny na úpravu cyklu ktoré som odmietla brať/, nadobro mi zmiernil menštruačné bolesti... Neter berie pupalkový olej miesto Euthyroxu, od posledného MMR preočkovania mala problémy so štítnou žlazou /nasadený Euthyrox-okamžité vedlajšie účinky:priberanie, zhoršený zrak, arytmia/, pupalkovým olejom sme dali štítnu žlazu do normy, v norme sú už aj ostatné hodnoty- nepotrebuje okuliare, arytmia zmizla... Pupalka je výborná aj na ekzémy a psoriázu, akné - taktiež skúsenosti mnohých známych. Pomáha aj pri migréne. Toto všetko sú príznaky rozkývaných hormonov, tie pupalka upravuje , samozrejme nečakajte efekt hned,mne sa napr cyklus upravil sám a pomaly cca do 1 roka, na ekzémy to zaberá rýchlejšie, závisí samozrejme od typu problému a akútnosti stavu. 
Pupalka +Kelp sa odporúčajú pri hypotyreóze, je to výborná kombinácia.

Re:Re:stiitna zlaza

Any | 24.05.2013

Oneskorene Vam dakujem, Lucia M. Planujem na ten pupalkovy olej prejst, krvne testy na nadoblicky (hormon ACTH) mam OK, a aj intuicia mi hovori, ze nadoblicky nepotrebujem riesit.
Vsebecne si myslim, ze podstatnou ulohou pri uzdraveni je zaoberat sa uvedomenim si svojich postojov, ale komunikacia s nasim vedomim je pre nas lahsia vtedy, ked najprv podporime ten nizisi stupen nasej existencie - hmotnu telesnu stranku. Aspon u mna to tak je, bojim sa, ze ochoriem, ak sa nestravujem cerstvo, racionalne (nieco ako makrobiocky) a striedmo, ak telesne necvicim, a ak nechodim na kontroly lekarskymi prirstrojmi, ked mam nejake dlhotrvajuce priznaky, alebo ked niekto z mojho okolia prejavi podozrenie, ze mam nejaku chorobu. Tak vtedy idem na tie testy, nech mi potvrdia to, co tusim intuitivne, ale mam pochybnosti. 

Zaujimave:
http://www.badatel.sk/kpm/podvod-bez-ujmy-na-zdravi/#comment-1684
Je to tom, co dokaze viera urobit s ludmi.

Re:mam podobnu skusenost u lekarov v Bratislave

Irka | 19.09.2013

Any rada by som si s vami, alebo s tebou? vymenila poznatky o tom oleji, Bolo by to možné ?

Re:Re:mam podobnu skusenost u lekarov v Bratislave

Any | 09.10.2013

Irka, 
ak este mas zaujem, napis mi prosim sem mailovu adresu a ja na nu odpisem so svojej.
Any

Re:Re:Re:mam podobnu skusenost u lekarov v Bratislave

skorpion | 25.01.2015

lekari su oni daju vam liaky aj liecbu nepovedia neziaduce ucinky

zodpovědnost

Pavel Juřena | 06.01.2013

Úplně na konci stránky je krásná věta: "Autori nepreberajú zodpovednosť za prípadné škody." Tímto se vše vysvětluje. Píšou se zde jenom líbivé lži, kterým naivní ovce uvěří. Kdyby si tady paní "doktorka" stála za svými názory a věřila svým slovům, převezme za svůj blábol zodpovědnost, ale ona to neudělá, protože ví, že KECÁ!

Re:zodpovědnost

Mary | 06.01.2013

Človek s obmedzeným myslením tak dokáže reagovať. Každý za svoje vyjadrenia je zodpovedný. Nezabúdajte, pán Jureňa, že každé slovo má váhu, zhmotňuje sa, skor alebo neskor. Znamená,že všetko si programujete, ani si to neuvedomujete, ak ubližujete iným, ubližujete aj sebe. Je vidieť,že pani Dr.Eleková má vyššie vibrácie, myslenie, je otvorená univerzálnym veciam, ktoré sú staré niekoľko tísíc rokov a otvárajú sa u mnohých ľudí, ktorí chápu, že telo, duša a myseľ je jedno a je príčina a následok, a podľa toho dokážu srdcom cítiť a chápať a liečiť. To nepoznáte pán Jureňa, a nemůžete chápať isté súvislostí liečby, pretože takto by ste nereagoval. Preto neodsudzujte,čo nepoznáte..Pretože možno! neskor to budete akceptovať, že vám to dojde... Veľa ľudí nevie, že si sami zapríčinili to, čo sa im stáva / strachom hnevom, závisťou, nadávaním, odsudzovaním, posudzovaním -negativizmom/, že je treba denne na sebe pracovať, odpušťať, prosíť o odpustenie a milovať seba a všetkých./ hoponopono/.žiť v láske k sebe a k všetkým, takéto cvičenia na začiatok pomožu všetkým očistiť svoje bloky, týmto nánosom negativity,ako som uviedla .Uvidíte,ako sa vám začne život naprávať po každej stránke, že treba mať úctu a lásku k všetkému živému...včetne prírody našej Matky Zemi...Pán Jureňa, hoponopono, tiež vymyslel doktor, ktorý liečil svojich pacientov a tým prišiel na jednoduchu pravdu, ktorá po stáročia fungovala, len my sme ju nevideli alebo nechceli vidieť.Je čas pre každého, aby bol zdravý, žil v láske a harmonií k všetkým a všetkému čo je, LEN SA ZOBUDIŤ.

Re:Re:zodpovědnost

Pavel Juřena | 06.01.2013

Tak paní doktorce přeji aby rychle převibrovala do 5D i s vámi a přestala škodit zde mezi námi:)

Re:Re:Re:zodpovědnost

Ing. Marián FILLO | 06.01.2013

Čím konkrétne podľa vás Dr. Eleková škodí národu?

Chcem konkrétnu vec, konkrétne tvrdenie, ktoré sa Vám nepáči, ktoré viete spoľahlivo vyvrátiť, dokázať, že je to inak, než Dr. Eleková tvrdí, nielen úplne nekonkrétne paušálne odsudzovanie, ktoré môže byť nanajvýš dôkazom, že Dr. Eleková zatriasla Vaším nepodloženým iracionálnym svetonázorom (paradigmou), že Vám - tak-povediac - šliapla na otlak.

Pokiaľ považujete vyjadrenia Dr. Elekovej za nevedecké, tak uveďte nejakú skutočne vedeckú kritiku, pretože to, čo tu predvádzate, so skutočnou vedou veľa spoločného nemá.

Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Pavel Juřena | 06.01.2013

Za současnou a jedinou správnou léčbu rakoviny vypovídají výsledky a to je bez debat. Paní Eleková pouze papouškuje cizí zdroje, které se neopírají o seriózní výzkum. Pokud by byla pravda to, co píše, už by jsme se chemoterapií vůbec nezabývali. Spousta zastánců alternativní možnosti léčby(včetne paní "doktorky") má možnost sehnat dostatečný počet rakovinou nemocných a ochotných k zcela jiné "léčbě" a studii realizovat a dokázat světu svou pravdu. Zatím nic takového nikdo neudělal. Co je na tom nejhorší, ani ona sama není ochotná za svůj článek přebrat zodpovědnost v plném rozsahu, což dokazuje text na konci stránky!

Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Ing. Marián FILLO | 06.01.2013

Za chemo- a rádio-terapiu vypovedajú nepopierateľné výsledky, súhlasím.
Sú ich plné cintoríny. :-(

A máte zrejme veľmi skreslené predstavy o lekárskom výskume. Okrem toho, že dostatočný počet účastníkov v zásade znamená 1000 alebo viac (aby šlo o štatisticky významné výsledky), čo naozaj nie je radový praktický lekár pre dospelých (akým je Dr. Eleková) schopný zohnať, treba na taký výskum ešte pár miliónov € (pár desiatok miliónov Kč) - na zaplatenie účastníkom štúdie, na platy pomocného personálu, profesionálneho štatistika atď. Štúdia takéhoto typu by sa musela ťahať niekoľko rokov (najmenej 5, aby to za niečo stálo), takže náklady by boli naozaj veľmi vysoké.

A teraz podstatná otázka: Kto by to zaplatil, keď sa na výsledkoch štúdie nedá zarobiť, lebo by nedokázala potrebu nejakého výrobku, ale naopak jeho nepotrebu, tzn. ak by bola štúdia úspešná, výrobcovia chemoterapie by prišli o obrovský kšeft???

Preto jestvujú len "anekdotálne" dôkazy, tzn. jednotliví vyliečení pacienti, ale nie je to formát dvojito zaslepenej, placebom kontrolovanej klinickej štúdie. Také štúdie sú strašne drahé.

A aj keby predsa len takáto štúdia bola vypracovaná, nikto ju nebude ochotný zverejniť, keďže výrobcovia chemoterapie sú veľmi štedrými inzerentmi - ak priamo nevlastnia ten-ktorý peer-reviewed časopis.

Text na konci stránky nie je dielom Dr. Elekovej, je to disclaimer, tzn. bežná právnická formulka na ochranu pred súdnymi žalobami.
Už som to vysvetlil viac než dostatočne v dvoch iných príspevkoch a nebudem sa opakovať.

P.S.: Stále ste neuviedol nič konkrétne, v čom podľa Vás Dr. Eleková "vědomě lže". O nejakých podkladoch ani snívať.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Pavel Juřena | 06.01.2013

Já myslel že vaši komunitě je všechno freee? To je až takový problém sehnat dobrovolníky, kteří věří blábolení rádobymudrů a nebudou žádat v zájmu lidstva odměnu, odměnou je samo o sobě vyléčení né? :D Jen na jednom fóru jsem jich napočítal docela dost. Léčivo je také freee :)). Jediný problém bude asi oponentura. Ke zveřejnění máme internet, tam nikdo nic neutají :D Výmluvy že něco nejde jsou ubohé!

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Ing. Marián FILLO | 07.01.2013

Úbohé je leda tak Vaše poznanie peer-review procesu, impact-factoru časopisu, v ktorom je článok zverejnený, a podobných záležitostí, ktoré sa pri posudzovaní kvality lekárskych štúdií považujú za smerodajné.

Na veci zverejnené len tak na internete na nejakej "konšpiračnej" stránke prakticky každý mainstreamový lekár (tzn. ten, koho v tomto prípade treba presvedčiť) zvysoka kašle. Muselo by to byť uverejnené v časopise rangu Lancet, JAMA či NEJM, ale tam sa len tak ľahko niekto nedostane (ak nemá za zadkom GlaxoSmithKline, Merck, Pfizer či podobnú firmu).

Neviem, kde ste nabral, že sme nejaká komunita. To je Váš výmysel a/alebo predsudok. Nijaká komunita nie sme, aspoň ja teda o tom neviem. A už vôbec nie komunita, kde všetci robia všetko zadarmo a nepotrebujú ani jesť, obliekať sa a bývať (bydlet).

Zadarmo (free, nie freee) nie je cestovné pre tých aspoň 1000 ľudí, ktorých určite nenazbierate v jednej štvrti, zadarmo nie sú laboratórne testy či iné diagnostické vyšetrenia, ktoré musia byť vykonané mainstreamovými lekármi, čo alternatívnym terapiám zásadne neveria, aby sa vylúčil bias (tzn. skreslenie typu "prianie bolo otcom myšlienky"), zadarmo nie je elektrina, potraviny pre tých niekoľko dobrovoľníkov, čo by sa tej štúdii venovali x rokov, odvody do sociálnej a zdravotnej poisťovne atď. atď.
Kde to žijete, keď nechápete takéto základné veci???

Celkovo vzaté je celá Vaša argumentácia úplne úbohá a je leda tak dokladom Vašej nevedomosti a toho, že vôbec ale vôbec nerozumiete tomu, o čom píšete sebavedomé komentáre. Alebo rozumiete, ale úmyselne sa tvárite, že nerozumiete, aby ste "dokázal" nedokázateľné?

Žiaľ, kým sa nenájde štedrý fond, ktorý by uvoľnil niekoľko miliónov $/€ na dvojito zaslepené, placebom kontrolované klinické štúdie, ktorých účelom bude potvrdiť alebo vyvrátiť účinnosť alternatívnych terapií rakoviny, v rámci mainstreamu zrejme nijaká významná zmena v liečbe rakoviny nenastane. I keď som už zaregistroval nejaké štúdie, ktoré potvrdili pozitívny prínos vitamínov pri liečbe rakoviny, ale to len ako doplnku k chemo-/rádio-terapii, čo zase nie je až také terno (aj keď tiež trochu pomôže).

Vaša bezbrehá naivita ohľadne finančných záujmov výrobcov chemoterapie, ich reálnej moci, lobbingu a ich vplyvu na lekársku (pa)vedu i lekárske časopisy ma ale prekvapuje. Človek by si povedal, že dnes už snáď každý gramotný občan vie, že farmaceutickým firmám ide v prvom rade o prachy a pacient je dôležitý leda tak v oblbovacích kaleráboch (šroubech do hlavy), čo píše firma na svojej webovej stránke a vo svojich lakovaných brožúrach, ale očividne sa stále ešte nájdu ľudia ako Vy, čo si myslia, že pre výrobcu chemoterapie je pacient na prvom mieste. Nuž, keď si to myslíte, je to Vaša vec a ja nemám chuť, čas ani dôvod Vás presviedčať o opaku, ale v tom prípade by bolo od Vás korektné slušne vyjadriť svoj názor (ak vôbec) a nepísať arogantné, agresívne, bezočivé a absolútne ničím nepodložené obvinenia autorky článku z toho, že "vědomě lže", "škodí" apod.

Myslím, že som s Vami nikam nevedúcou diskusiou stratil už oveľa viac času, než si môžem dovoliť, takže akýkoľvek ďalší príspevok, čo napíšete, a nebude k veci, bez nepodložených osobných výpadov a urážok, bez milosti a bez varovania zmažem.

Ak by ste namietal, že som voči Vám zaujatý, tak vedzte, že okrem dvoch Vašich príspevkov som zmazal aj asi 10 takých, čo zase boli urážlivé voči Vám.

Ja som za otvorenú diskusiu, aj za kritiku, ak je vecná, konkrétna, logická a podložená, ale zatiaľ ste vôbec nepreukázal, že by ste niečoho takého bol schopný. Takže ak budete pokračovať v tomto štýle diskusiu degenerujúcich príspevkov, aký ste predviedol, urobím s Vašimi príspevkami krátky proces. Rovnako tak s príspevkami druhej strany, ktoré budú vykazovať obdobné nedostatky ako tie Vaše.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Pavel Juřena | 07.01.2013

Vždycky se najde tiscíc důvodů proč to neudělat nebo proč to nejde, výmluvy, výmluvy a zase výmluvy :D Když jsem ze svého srdce přesvědčen, že mám pravdu, vložím svou energii na 100% a jdu za svým cílem a pokud jde o život lidí o to více! On je nějaký problém pár miliónů sehnat? Není! Na internetu světe div se existují stránky, na kterých můžete svůj koncept představit a přesvědčit miliony lidí k tomu, aby vám nějaký drobný dar na výzkum poslali, v tomto případě by nebyl problém, odpůrců chemo je na světě docela dost né?. Kdo říkal, že máte publikovat na konspiračních webech? Kdo říkal, že máte publikovat v údajně ovládnutých prestižních časopisech? Skvěle podložená práce se "prodá" sama! Jenže vám se nechce, paní "doktorce" také ne. Zůstane se jen u házení špíny na vědce, plivání na desetiletí výzkumu, obviňování lékařů z vražd. To vám jako ubohé a zaujaté nepříjde? Tvrzení paní "doktorky" nejsou podložené, to jsou spíše drby alá JPP(jedna paní povídala) stejně tak lživé a očerňující přispěvky diskutérů o vrazích z řad lékařů...

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Eva Juhárová 07.01.2013

Vážený pán Juřena, milí diskutujúci,
pán Juřena má pravdu, keby nám na tom z celého srdca záležalo, naozaj z celého srdca a dali by sme do veci 100% energie, nijaké farma lobby a ziskuchtiví ľudia by nemali tú moc, zastaviť tú silu.

JE TO PRAVDA. Problém je ale v tom, že vlastne ani nevieme, čo chceme. Chceme, aby sa to "vyriešilo" kdesi inde, tí tam hore, kdesi inde, ako u nás samotných.
Samozrejme, neviem nikomu podať hotový recept, ako na to. Ako prekonať tú kopu prekážok, čo stojí na ceste za pravdou - povedzme v medicíne. 

Ale povedzme si úprimne, kto iný to má zabezpečiť, kto zafinancovať? Nijaké naše dane s automaticky neocitnú nikde tam, kde by ich investovanie bolo múdre. Nič sa nedeje automaticky, na všetko treba čas, všetko skontrolovať, na všetko mať dosah. To sa nedá, povieme si. 
Ale dá sa, dá sa. To najhoršie, čo robíme, je, že neveríme, áno, neveríme, aký neuveriteľný vplyv na udalosti okolo nás má náš aktívny postoj a prehliadnutie. Že napríklad má veľký význam "minimálne" oponovať lekárovi, ak nás tlačí do vecí, ktoré nechceme. Že vydržíme napríklad drzosť a aroganciu detskej lekárky pri odmietnutí očkovania, hoci sa nám zdá, že sme to neustáli a navrch mala ona. Ale ustáli sme to, odnášame si nezaočkované dieťa. Vy necítite, že je to sila, sila maličkého Dávida, čo stál oproti Goliášovi?

A čo sila odvahy, vydržať neraz ponižujúci proces na RUVZ, zvaný priestupkové konanie? Stojíme proti systému, proti systému, čo má silu, moc, peniaze, prostriedky, korupciu, vplyv na najvyššie miesta...len jedno nemá, nemá pravdu a je protiľudský.

Ak vieme, kde je pravda, ak to len tušíme, tak sa nám postupne krok za krokom otvorí aj cesta, ako tú pravdu do sveta dostať. Kto ste videli film Narnia, Lev šatník..., tam to bolo krásne predvedené- ako deti postupne pokračovali v ceste, aj napriek všetkým pochybnostiam o tom, či robia dobre, a či to má vôbec význam, krajina okolo nich rozmŕzala, pribúdalo jari, tepla, nádeje... Prečo si myslíme, že to všetko sú len rozprávky? Ve´d nás taký obraz chytá priamo za srdce..

Na počiatku toho, čo dnes využívame ako "svoje práva", či už je to tu toľko diskutovaný informovaný súhlas, všeobecné volebné právo, aj pre ženy, právo na dovolenku a mnohé iné "samozrejmé" ľudské práva, bolo, že si najprv bolo treba pre tieto veci vydobiť priestor. Doslova pochopiť, čo a prečo je to správne, odviesť mnoho dobrovoľníckej práce, ZAFINANCOVAŤ si to, priniesť obete v podobe povedzme aj mocenského zásahu, dať sa zmlátiť policajtom, počítať strašné obete v koncentračných táboroch, uniesť, čo sme ako ľudstvo spolu vystrojili- nepoznáme vari dejiny? 

Spomeňme si na štúrovcov a ich úsilie aspoň o spisovnú slovenčinu, aké to "bolo beznádejné", čo do toho všetko dali a obetovali pred 150 rokmi - a pozrime sa, kde sme dnes. 

Jana Husa upálili, lebo si dovolil tvrdiť, že "lecjaký švec", ako mu to (podľa filmu) vyčítal Kostnický koncil, má právo rozhodovať o tom, čo vo svojom svedomí považuje za pravdu a čo nie. Takú dôveru mal v človeka a jeho schopnosti poznať pravdu a brániť pravdu až naveky. Ujasnime si teda, na čo sa vlastne čaká, a o čom "druhá strana", tu reprezentovaná pánom Juřeňom, vie a čo nám aj polopate hovorí - je to v našich rukách. Bez obetí a konania viac, ako z toho celkom osobne "ja budem mať" nikdy nič hotové z neba nespadne.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Magda | 07.01.2013

Pravdu nemá ani Juřena, ani nikto z ľudí. Pravda je viac ako môžeme my svojím ľudským rozumom pochopiť. Pravdu všetci stále hľadáme a budeme hľadať celý život. Tak nehovorte, že taký arogantný týpek, ktorý má plné ústa urážok voči slušným ľuďom a ktorý sedí doma za počítačom a rehoce sa na plné ústa aj vám, áno, aj vám, všetkým nám, lebo ho to jednoducho baví, nehovorte, že "má pravdu". Nemá.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Eva Juhárová | 07.01.2013

Ja viem, milá Magda, že sa mi rehoce. Ale ja na rozdiel od neho, viem, čo robím a aj prečo. 

Myslím, že rozumiete, čo som chcela povedať svojím príspevkom, že v čom má pravdu.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Magda | 08.01.2013

Áno, rozumiem, len ma trocha rozčúlilo zastávanie sa niekoho, kto si to nezaslúži.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Magda | 07.01.2013

Koho tým myslíte - "my"? Nie všetci ľudia na svete majú rakovinu alebo inú nevyliečiteľnú chorobu. Každý človek má svoje vlastné problémy a snaží sa ich riešiť. Takže nie každý môže venovať 100% svojej energie na to, aby sa zmenili spôsoby liečby rakoviny. O to by sa mali zaujímať predovšetkým tí ľudia, ktorí rakovinu majú a chcú sa naozaj vyliečiť, nie len sa nechať do smrti ožarovať. Chcete vyčítať napríklad mne, že sa na 100% nevenujem zmenám liečebných postupov pri liečení rakoviny? Prepáčte, ale ja tú energiu naozaj nemám. 
Každý zrelý, dospelý človek vie, čo chce, a aj za tým ide. Ja napríklad chcem, aby moje dieťa nebolo očkované, a preto som ho očkovať nedala. Urobila som pre to 100%. Ak niekomu na niečom skutočne záleží, urobí pre to 100% a to sa týka aj rakoviny. Je to individuálne rozhodnutie, a nie kolektívne. Problém je v tom, že niektorí chorí ľudia nechcú zmeniť svoj životný štýl, lebo im to tak vyhovuje. Chcú, aby ich doktori nejako "zázračne" vyliečili. Prehltnem pilulku a je to. Nemusím na sebe nič meniť. A práve o tom je článok Dr. Elekovej, ktorý niektorí ľudia tak bolestne nepochopili.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Eva Juhárová | 07.01.2013


S tým nasadením na 100%: Marián Fillo je na tých 100% nasadený - vo veci očkovania -a jeho plat za toto nasadenie je vo vatikánskej mene, napríklad, aj to tým chcel napríklad básnik povedať. "My" hovorím preto, aby sme v tejto veci identifikovali sami seba tí, ktorých sa to týka. V tej veci, v ktorej cítime a vieme, že niečo môžeme. Nie preto, aby ste sa cítili nemiestne dotknutá. 

Pacienti s rakovinou, ak sme už pri tom, sú práve neraz ľudia, ktorí majú veľmi veľký problém povedať nie, nejako sa vzoprieť nátlaku. Sú to v mnohých prípadoch veľmi potlačení ľudia s bremenom nevyslovených krívd, neschopní sa aktívne postaviť k svojim problémom. Nie je to obvinenie týchto pacientov, aby si to tu zase dakto dajako inak nevysvetľoval. Len jedno z vysvetlení mechanizmu vzniku tejto choroby. A dýcha im na krk čas, ktorý im "dal lekár". Nedá sa hodiť na ich plecia, že zvládnite si to sami, lebo sa vám nechcelo. Možno sa i ani nie že nechcelo, len "išli s davom". Prečítajte si prosím predchádzajúci článok od pani doktorky, aj s reakciami, čo sú tam. Jednu z nich som práve dnes písala aj ja.

Ak píšem "my", tak to nie je o kolektívnom rozhodovaní, ale o pocite spolupatričnosti.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Magda | 07.01.2013

Pomôcť pacientovi s rakovinou, ktorý nevie povedať "nie" konvenčnej liečbe môžem iba vtedy, ak nejakého poznám. Zatiaľ nikoho takého nepoznám. Nemôžem ísť predsa hlásať "pravdu" do ulíc, veď by ma zavreli ako blázna. Tak mi povedzte, čo môžem ja konkrétne urobiť pre onkologických pacientov, ktorí nevedia, čo chcú? Keď žiadnych ani nepoznám? Ak vy niekoho takého poznáte, tak mu poraďte, čo má robiť, za kým má ísť, ako sa má stravovať atď. Pomôžte mu nájsť v sebe tú silu vzoprieť sa. 
Spolucítim so všetkými ľuďmi (dobrej vôle), ktorí majú takýto problém a prajem im pevnú vôľu a silnú vieru v ich uzdravenie. Ešte by som mohla podpísať petíciu, ak by som o nejakej vedela. Viac nemôžem pre nich urobiť.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Lucia M. | 07.01.2013

Keby ste si pozreli aspon ten dokument tak sa napr dozviete kolko ludí Hammer zachránil bez chemoterapie. Zo 6000 ludí po 10 rokoch polícia našla živých a zdravých 5000 - polícia ich hladala preto lebo Hammera medzičasom zavreli za to že liečil ludí bez zákrokov, nepriniesol tak nikomu zisk, dokonca ani sebe a policajti prešetrovali jeho prípad. Takéto úspechy žial moderná medicína ešte nedosiahla a ani nedosiahne,. To sú zrejme tie čísla po ktorých tak prahnete, každý lekár ktorý lieči inak ako štandardne tieto čísla má ale nikdy ich neuverejní lebo skončí v base a odoberú mu diplom. Takisto sa v tom dokumente krásne prirovnáva účinnosť chemoterapie k účinnosti napr. ponožiek. Viete kolko poistovna zacvaká za 1 balenie onkologického lieku farmafirme? to sú také pálky že radosť pre farmu pracovať, ale nie každý má tú chrbtovú kosť predávať otravy

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Helena | 07.01.2013

Pre pána Ing. Fillu - je mi veľmi ľúto, že musíte svoj drahocenný čas + vedomosti míňať na ľudí ako je Pavel Jurena.
Teraz v mojom okolí zomreli 2 osoby na rakovinu (pľúc a prsníka). Prešli kompletnou liečbou na onkológii.
Poznám ďalší prípad, žena preliečená na Gerson klinike vedľa Budapešti a ďalej dodržuje čo ju tam naučili a je s nimi v stálom kontakte - rakovina zmizla.

Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Romana | 01.02.2013

No já ty výsledky vidím poslední dobou okolo sebe. Jeden rakovina plic, chemoterapie, už nežije, věk 63 let. Další věk 44. rakovina, chemoterapie, zemřela před měsícem. Další věk 45, chemoterapie daná MUDr. jako preventivní, rozbujení nádorů, sdělení jiným MUDr., že se neměla preventivně dávat, že jen zbytečně oslabila tělo, imunitu , výsledek léčby-před 14 dny pohřeb. Další rakovina, chemoterapie, nádor bujel, vyhledal i alternativní léčbu, léčitele, výsledek nádor se zapouzdřil, zase získal imunitu, chuť do života, začal zase jíst, cítil se lépe, na kontrole mu bylo řečeno, že by bylo dobré dát preventivně chemoterapii-15 dávek. Váhal, nechal se přemluvit. Výsledek 42 let, 64kg, imunita není, začaly bujet nádory všude, vzdal boj s nima, už je natrvalo v nemocnici. To jsou jen lidé z mého nejbližšího okolí o kterých vím , že měli nebo mají rakovinu za poslední rok. Zdá se Vám , že chemoterapie je opravdu ta jediná správná a výsledky o tom vypovídají. Mě tedy ne, zatím všichni co znám a podstoupili ji, tak tu už nejsou a i MUDr. uznal, že v tom jednom případě neměla být, že tělo by si s nádorem co byl poradilo, po chemce už nemělo sílu. A v zázrak u posledního jmenovaného už bohužel nevěřím. Ano znám jeden případ rakovinu prsu, chemoterapie, ozařování, totální selhání imunity, nevzdala to, jela souběžně ještě alternativní a vyhrála boj s ní.

Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Michal | 05.02.2013

z mojej rodiny touto jedinou akože správnou liečbou nikto nič nevyliečil, úspešnosť umrtia je 100%. Je to preto, že chemoterapia nič nelieči, vy vobec netušíte kde a ako rakovina vzniká, tým pádom o liečení nemože byť reč. Vedeckých a overených výskumov je celkom dosť. Ak by ste dokázali používať logiku a trošku sa tomu naozaj venovať.. ale škoda reči písmenok a času so zabednencami... Vaše ospravedlnenie za smrť Vašich pacientov je nedostačujúce a vobec sa vyhlo účinku. Ano, je to vaša zodpovednosť! čím rýchlejšie to vstrebete, tým rýchlejšie sa posuniete dalej. Dovtedy by som Vám doporučil nepísať o ničom, čomu vobec nerozumiete. A to je ludské zdravie, a fungovanie ludského organizmu.
príjemné trávenie zvyškov dna vám prajem

Re:Re:Re:zodpovědnost

Mary | 06.01.2013

Ďakujem za prianie pán Juřena, ale nad škodami sa zamyslite, kto tu ich vytvára ? Asi ten, kto ubližuje a k tomu bez důvodu. Dr. Elekovú možete čítať, ako" poučnú knihu" z tohto článku, a čomu nerozumiete, isto vám rada vysvetlí, ale nezavrhujte, čo nepoznáte. ,To je ako bumerang,lebo život človeka donutí, aby takou skúsenosťou prešiel.

Re:zodpovědnost

Ing. Marián FILLO | 06.01.2013

Neviem koľkýkrát už vysvetľujem, že v pätičke skoro každého webu, čo má do činenia so zdravotníctvom alebo liečením, je tzv. "disclaimer", čiže určitá právnická formulácia, ktorou sa autori/vlastníci chcú vyhnúť prípadným právnym sporom.

Vôbec to neznamená, že by to, čo je na danom webe, nemysleli vážne, ale len toľko, že keď niekto niečo vyskúša podľa nejakého tu uverejneného návodu, a ono to nebude fungovať, alebo mu to dokonca uškodí (napr. preto, že ten návod aplikoval nedôsledne, alebo preto, že patrí do veľmi malej skupiny ľudí, u ktorých to z rôznych dôvodov nefunguje, či dokonca škodí), tak aby nás nemohol žalovať na súde, že sme mu ublížili.

Napr. na mainstreamovej (pro-očkovacej) stránke WebMD.com, kde je množstvo rôznych zdravotníckych informácií (oveľa viac než tu), nájdete takýto "disclaimer":

The contents of the WebMD Site, such as text, graphics, images, and other material contained on the WebMD Site ("Content") are for informational purposes only. The Content is not intended to be a substitute for professional medical advice, diagnosis, or treatment. Always seek the advice of your physician or other qualified health provider with any questions you may have regarding a medical condition. Never disregard professional medical advice or delay in seeking it because of something you have read on the WebMD Site! 

If you think you may have a medical emergency, call your doctor or 911 immediately. WebMD does not recommend or endorse any specific tests, physicians, products, procedures, opinions, or other information that may be mentioned on the Site. Reliance on any information provided by WebMD, WebMD employees, others appearing on the Site at the invitation of WebMD, or other visitors to the Site is solely at your own risk.

http://www.webmd.com/about-webmd-policies/additional-info?ss=ftr

Spýtajte sa autorov WebMD.com, či si tam ten "disclaimer" dali preto, lebo vedia, že "kecajú".

Re:Re:zodpovědnost

Pavel Juřena | 06.01.2013

Pokud si někdo myslí, že má pravdu, stojí si za ní a nezříká se zodpovědnosti. Bylo by fajn kdyby se paní "doktorka" postavila za svůj názor, ale to neudělá a ví dobře proč!

Re:Re:Re:zodpovědnost

Ing. Marián FILLO | 06.01.2013

Disclaimer nenapísala Dr. Eleková. Stále to nechápete???

Dr. Eleková si za svojimi slovami, nakoľko viem, stojí.

Ak si s ňou chcete vydiskutovať niečo osobne, tu máte kontakty:
http://lecivacesta.webnode.cz/

Už ste sa opýtal autorov WebMD.com alebo ChemoTherapy.com, či si nestoja za tým, čo tvrdia, keďže tiež majú na stránke disclaimer, v ktorom sa zriekajú akejkoľvek právnej zodpovednosti?

Senior

Helena | 05.01.2013

http://www.infowars.com/documents-show-merck-paid-this-popular-website-3-5-million-dollars-for-promoting-vaccines/

Všetko je len o peniazoch, úplatkoch...

Re:Senior

Pavel Juřena | 06.01.2013

Proč by si farmafirmy neměly platit reklamu? Stejně tak si jí platí výrobci automobilů, textilu, parfémů.

Re:Re:Senior

Ing. Marián FILLO | 06.01.2013

Problém je, keď inzerent ovplyvňuje obsah neinzertnej časti daného média, čo je v poslednej dobe skôr pravidlom než výnimkou, viď napr. tu (v nemčine):
http://www.youtube.com/watch?v=-tT0EZHa3Pg&feature=player_embedded

V takom prípade vzniká dojem, že inzerované výrobky odporúča aj úplne nezávislý redaktor časopisu, hoci v skutočnosti je to všetko len súčasť reklamy. Ide o de facto protiprávne mätenie čitateľa, ale dosť ťažko sa to dokazuje na súde.

Keby ste trochu vedel, ako to funguje s reklamou na farmaceutické výrobky, tak by ste takúto otázku nepoložil.

Mimochodom: reklama na lieky na predpis býva v slušných štátoch zakázaná, pričom všetky vakcíny sú výlučne na predpis.

Re:Re:Re:Senior

Pavel Juřena | 06.01.2013

Vy jste někdy v televizi viděl reklamu na antibitika? Já ne. Smyslem reklamy je přeci ovlivňovat něčí názor. No a co, proti tomu snad nikdo nic mít nemůže?!!! I kdyby byla v TV reklama na prášky potlačující projevy AIDS, tak vy nemáte jako pacient možnost volby! Vhodné léčivo vám předepíše vždy jen zkušený lékař! Pokud se jedná o kapky proti kašli, je šum a fuk co si za své peníze koupíte.

Re:Re:Re:Re:Senior

Ing. Marián FILLO | 06.01.2013

Ide o to, že v spomínanom článku šlo o reklamu na vakcíny, tzn. na niečo, čo je len na predpis.

Keď nesmie byť v TV reklama na Sumamed (ATB), prečo môže byť na Cervarix (vakcínu)?

Re:Re:Re:Re:Re:Senior

Pavel Juřena | 07.01.2013

Nevidím důvod proč Cervarix nezařazovat do reklamy?! Antibiotikum není preventivní záležitost.

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Senior

Ing. Marián FILLO | 13.01.2013

Ide o princíp: Je to na predpis, nemá na to byť reklama.
Aj vitamín D je vlastne preventívna záležitosť a Vigantol je na predpis - a preto nesmie byť naň reklama. Keď nemôže byť reklama na Vigantol, prečo môže byť reklama na Cervarix?
Oboje je záležitosť prevencie.

zodpovědnost

Pavel Juřena | 05.01.2013

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, jestli nesete trestní odpovědnost za ty bláboly, které sem píšete. Vraťte diplom, někam zalezte a doufejte, že vás nikdo nezažaluje. Kriminál není žádná procházka růžovým sadem. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Re:zodpovědnost

Magda | 05.01.2013

Mily pane, aj ja sa vas chcem nieco opytat. Vy ste primar onkologickeho oddelenia a bojite sa, ze vdaka ludom ako je pani Dr. Elekova pridete o pacientov a tym aj o dobre platene miesto? Co to rozpravate o zodpovednosti? Povedzte mi, KEDY budu niest zodpovednost a nasledky "lekari", ktori svojimi slovami a cinmi poskodili pacientov? Vy ste ale drzy panko. Co si to dovolujete vyhrazat sa niekomu kriminalom? Co si vlastne o sebe myslite? Vy si zalezte!

Re:zodpovědnost

Lucia M. | 05.01.2013

Ano, ja by som tiež rada videla v base tu pani doktorku onkologičku ktorá mi pomaly ale isto zabila matku a ďalej si vykonáva prax a robí pokusy na onkopacientoch aj naďalej, uplne legálne a za naše peniaze. Takisto by som rada zbavila minimálne diplomu mojho ex-gynekologa ktorí mi 2 roky liečil plesne a zápaly močových ciest nonstop antibiotikami a dostal ma tak do nemocnice s odpálenými obličkami a žltačkou- pečeň a obličky to nezvládli. samozrejme plesne aj ápaly som si musela liečiť sama a to len stravou a bylinkami. ANI JEDEN doktor klasickej medicíny nenesie absolutne žiadnu zodpovednosť za to ako "liečia", že z ludí robia kriplov a z kriplov nebožtíkov, ešte im za to faramfirmy pekne pohladkajú hlavičku a pošlu ich niekam na lyžovačku za odmenu a dajú im pekné autíčko a notebook aby mohli ponukat tie ich umelohmotné chujoviny drzo nazývané liekmi ešte väčšiemu množstvu obetí. Fakt sa mi chce z tohto celého systému a ludí ako Vy vracať

Re:Re:zodpovědnost

ferko | 05.01.2013

lucia aj ja z takých vracam, už dosť rokov...oni sú presvedčení že sú "zodpovední"....pritom sú to bezcitné hovada!

Re:Re:Re:zodpovědnost

ferko | 05.01.2013

...tým som nechcel uraziť zvieraciu ríšu, ktorú nadovšetko milujem :-)

Re:Re:zodpovědnost

Pavel Juřena | 06.01.2013

Lékař za svou léčbu zodpovědný je. Jestli to nevíte, žijete v právním státě a můžete ho pohnat před soud! Paní "doktorka", autorka článku jen mudruje a nepřebírá za své bláboly plnou zodpovědnost! Stačí se podívat na disclaimer na konci stránky!

Re:Re:Re:zodpovědnost

Lucia M. | 06.01.2013

Lekár je za svoju liečbu zodpovedný len teoreticky !!!! Ked za lekárom ostáva tisíce mrtvych ale je to v rámci zákonných praktík (oficialne uznaných liečebných úkonov) tak sa mu nikdy nič nestane. Oficiálne su uznanné také liečebné postupy ktoré prinášaju zisk farmaceutickým firmám, nie také ktoré naozaj liečia. Kým to takto bude tak sa možete dovolavat svojej pravdy aj na lampárni a nikto vám nepomože. Najistejšie ako si uchovať zdravie a život je nechodit lekárom, alebo si vyberať takých ktorí sa už prebudili z Matrixu a neboja sa postaviť strojom

Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Ing. Marián FILLO | 06.01.2013

Ja len dodám, že niektoré z tých liečebných postupov, ktoré skutočne uzdravujú, sú dokonca kriminalizované súčasnou pro-farmaceutickou garnitúrou.

Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Pavel Juřena | 06.01.2013

Nelžete! Jestli víte minimálně o jednom případě, jste povinna jej nahlásit na policii, jinak se dopouštíte trestného činu!!!

Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Ing. Marián FILLO | 06.01.2013

Žiaľ, ruka ruku myje, lekár lekára kryje, a takto to dopadne:
http://www.slobodavockovani.sk/news/odpoved-udzs-na-podanie-katky-tumpachovej-ohladne-rakoviny-z-ockovania/

Inak povedané: "kompetentné" inštitúcie majú na háku. Napriek tomu, že reálne sa páchajú zločiny v podstate denno-denne ako na bežiacom páse, sú páchatelia v skutočnosti nepostihnuteľní a to, že podľa zákona teoreticky postihnuteľní sú, na veci vôbec nič nemení.

Re:Re:Re:Re:Re:zodpovědnost

Lucia M. | 06.01.2013

Pavel, presvedčil ste ma o tom, že skutočne nechápete alebo nechcete pochopiť čo sa vám tu snažíme vysvetliť. Na to aby ste zistil že "o čom" musíte si niektoré veci sám prežiť, až potom uveríte a postupne pochopíte. 

Pozrite si prosím tento dokument, je síce dlhý, až 4hodinový ale aj prvá polhodinka vela odhaluje. Titulky sa dajú nastaviť dole "cc"
http://www.youtube.com/watch?v=Z57uBCcOdvI

Re:Re:Re:zodpovědnost

Ing. Marián FILLO | 06.01.2013

Disclaimer je súčasťou šablóny tohto webu. Je automaticky na každej jednej stránke http://www.slobodaVockovani.sk/čokoľvek
Nie je súčasťou článku Dr. Elekovej, Dr. Eleková ho neformulovala a nemá s ním absolútne nič spoločné.

Z tohto hľadiska ste úplne mimo, pokiaľ sa domnievate, že disclaimer je dielom Dr. Elekovej či dokonca súčasťou jej článku (čo Vás mohlo napadnúť, že nie je, pretože je v slovenčine a článok Dr. Elekovej je v češtine).

Pre porovnanie disclaimer (terms of use) z www.chemotherapy.com:

ALL CONTENT ON THIS WEBSITE IS PROVIDED TO YOU ON AN "AS IS" "AS AVAILABLE" BASIS WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND EITHER EXPRESS OR IMPLIED, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO ANY IMPLIED WARRANTIES OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE, ACCURACY, AND NON-INFRINGEMENT. AMGEN MAKES NO WARRANTY AS TO THE ACCURACY, COMPLETENESS, CURRENCY, OR RELIABILITY OF ANY CONTENT AVAILABLE THROUGH THIS WEBSITE. YOU ARE RESPONSIBLE FOR VERIFYING ANY INFORMATION BEFORE RELYING ON IT. USE OF THE WEBSITE AND THE CONTENT AVAILABLE ON THE WEBSITE IS AT YOUR SOLE RISK. AMGEN MAKES NO REPRESENTATIONS OR WARRANTIES THAT USE OF THE WEBSITE WILL BE UNINTERRUPTED OR ERROR-FREE. YOU ARE RESPONSIBLE FOR TAKING ALL NECESSARY PRECAUTIONS TO ENSURE THAT ANY CONTENT YOU OBTAIN FROM THE WEBSITE IS FREE OF VIRUSES.

YOUR USE OF THE WEBSITE OR ANY CONTENT ON THE WEBSITE IS AT YOUR OWN RISK. AMGEN SPECIFICALLY DISCLAIMS ANY LIABILITY, WHETHER BASED IN CONTRACT, TORT, STRICT LIABILITY OR OTHERWISE, FOR ANY DIRECT, INDIRECT, INCIDENTAL, CONSEQUENTIAL, OR SPECIAL DAMAGES ARISING OUT OF OR IN ANY WAY CONNECTED WITH ACCESS TO OR USE OF THE WEBSITE, EVEN IF AMGEN HAS BEEN ADVISED OF THE POSSIBILITY OF SUCH DAMAGES, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO RELIANCE BY ANY PARTY ON ANY CONTENT OBTAINED THROUGH THE USE OF THE WEBSITE, OR THAT ARISES IN CONNECTION WITH MISTAKES OR OMISSIONS IN, OR DELAYS IN TRANSMISSION OF, INFORMATION TO OR FROM THE USER, INTERRUPTIONS IN TELECOMMUNICATIONS CONNECTIONS TO THE WEBSITE OR VIRUSES, WHETHER CAUSED IN WHOLE OR IN PART BY NEGLIGENCE, ACTS OF GOD, WAR, TERRORISM, TELECOMMUNICATIONS FAILURE, THEFT OR DESTRUCTION OF, OR UNAUTHORIZED ACCESS TO THE WEBSITE, OR RELATED INFORMATION OR PROGRAMS.

http://wwwext.amgen.com/privacy/use.html

To je, myslím, oveľa drsnejší disclaimer než máme my, tak už s tým omieľaním disclaimeru, prosím Vás, prestaňte. Disclaimer je len a len právnická finta. S tým, či tu uvedené informácie myslíme vážne alebo nie, to nemá absolútne nič do činenia.

Re:Re:Re:zodpovědnost

Helena | 06.01.2013

Viete ako sa lekári v USA chránia aby neniesli zodpovednosť? Napr. aj tým, že si platia Malpractice insurance (poistka za zlé ošetrenie, nedbalé liečenie, zanedbanie povinnej starostlivosti)...

Re:Re:Re:zodpovědnost

Alena 29.08.2013

Lekar je zodpovedny za liecbu, nie za vyliecenie. " Pan doktor, budeme toho pacienta liecit, alebo ho nechame zit? "

Re:zodpovědnost

filip | 05.01.2013

V base by mali byť všetci, čo dôverčivým ľuďom ordinujú jedovatú chemoterapiu!
Je to zločin!

Záznamy: 1 - 100 zo 158
1 2  >>

Pridať nový príspevokViac tu: http://www.slobodavockovani.sk/news/jak-se-uzdravit-medunka-12-2012/

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt