Rady pro nemocné rakovinou

Erika Magdalena Peprná

TŘÍKRÁLOVÝ RECEPT NA ZÁZRAK:
 
RAKOVINA NEMÁ ŠANCI. ¨¨ !
DOBRODRUŽNÁ CESTA JEDNOHO AMERIČANA DO OMÁNU. POSVÁTNÉ KADIDLO NEJEN DO KOSTELA.
PŘEČTEME SPRÁVNĚ VZKAZ ZE STARÝCH ČASŮ ?

Erika Magdalena Peprná06.01.2017 Erika Magdalena Peprná

 

Erika Magdalena Peprná

 

Již zmiňovaný Mahmúd Suchaíl o tom řekl BBC: “Rakovina začíná v okamžiku, kdy dojde k poškození DNA v jádru buňky v lidském těle. Zdá se, že kadidlo má jakousi funkci ‘restartu’, která buňce vysvětlí, jak má správně DNA vypadat. Kadidlo kromě toho, jak se zdá, umí oddělit ‘mozek’ rakovinné buňky, tedy buněčné jádro, od ‘těla’, cytoplasmy. Tím jí znemožní se dělit a šířit poškozenou DNA dále.” Jedna ze zmiňovaných studií dodává: “Zdá se, že esenciální olej z posvátného kadidla dokáže rozlišit rakovinné buňky od normálních buněk tkáně močového měchýře a potlačuje růst rakovinných buněk.”

 zobrazit článek zde více:

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/9416-trikralovy-recept-na-zazrak-rakovina-nema-sanci-dobrodruzna-cesta-jednoho-americana-do-omanu-posvatnie-kadidlo-nejen-do-kostela-preceteme-spravne-vzkaz-ze-starych-casu/

 

 

RAKOVINA NA POSTUPU: "BRENDA" Z BEVERLY HILLS JAKO VYSUŠENÁ TROSKA. "UMÍRÁM NA STO DOBRÝCH PŘÍZNAKŮ. POVZBUDIVÁ ZPRÁVA ZE STŘEDNÍCH ČECH...

30.08.16   Erika Magdalena Peprná
Erika Magdalena Peprná

Co by asi na takovou “léčbu” řekla americká holistická lékařka dr. Véronique Desaulniers, která se specializuje na to, že ženy po celém světě léčí - jak sama říká - bez škodlivé radioterapie a chemoterapie? Sama překonala nádor v prsu pomocí sedmi kroků, jež posléze začala ženy po celém světě i vyučovat. Na svých stránkách má dopisy úspěšně vyléčených pacientek, které jí děkují. A vypadají velmi zdravě.  Postup dr. Desaulniersové je sice docela jednoduchý, není však nutně banální či snadno proveditelný: zbavit se toxické zátěže z prostředí, změnit jídelníček, dostat organismus do energetické rovnováhy, vyléčit “toxické” negativní emoce, nechat si vyčistit zaplněné zubní kořenové kanálky. Brnkačka? To jistě ne. Podobné věci se určitě lépe řeknou, než udělají. Přesto jsou efektivní - a rozhodně “příjemnější”, než spálení těla na troud jedovatými látkami.

Pokračování článku zde:

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/9122-rakovina-na-postupu-brenda-z-beverly-hills-jako-vysusena-troska-umiram-na-sto-dobrych-priznaku-povzbudiva-zprava-ze-strednich-cech/

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt