Rady pro nemocné rakovinou

 

ULTRAZVUK AKO NEBEZPEČNÁ ZBRAŇ,

ALEBO BEZ MASKY

Pred použitím generátora ultrazvuku molekuly DNA vytvárajú zvuky v širokom rozsahu od niekoľkých až po stovky hertz - Hz. A po použití ultrazvuku molekuly zneli s osobitným dôrazom na rovnakej frekvencii 10 Hz. Táto frekvencia zostala rovnaká po dobu niekoľkých týždňov, ktoré prešli po experimente a jej amplitúda nebola vôbec znížená. Obrazne povedané, v symfónií života sa stratila rozmanitosť frekvencií a prevládla jedna prenikavá frekvencia – tón.

více článek zde:
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/5923-ultrazvuk-ako-nebezpecna-zbran-alebo-bez-masky/
 

      

KONTAKT
PODPORA STRÁNEK: 

VAŠI PODPOROU PŘISPÍVATE
K ROZVOJI TĚCHTO STRÁNEK

 FIO BANKA:  26 00 29 86 39 / 2010
"dar"

PODPORA STRÁNEK: 
ČSOB:
IBAN:
SK10 7500 0000 0040 1433 3226
SWIFT KOD:  CEKOSKBX 

"KONTAKT " E-mail: 

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt