Rady pro nemocné rakovinou

Všezahrnující rakovinová terapie s Jamesem Forsythem


Všezahrnující rakovinová terapie s Jamesem ForsythemVšezahrnující rakovinová terapie s Jamesem Forsythem

 

Seriál Vzorec zdraví 
série: 1, epizoda: 18
délka: 1:00:39

Je možné se vyléčit z rakoviny? Integrativní onkolog Dr. James Forsythe vysvětluje, jak používá tradiční a alternativní terapie v boji proti chorobám. Dr. James Forsythe je americký autor, lékař a integrativní onkolog specializující se na používání lidského růstového hormonu v boji se symptomy stárnutí. Je bývalým docentem medicíny z University of Nevada. Založil kliniku Century Wellnes ve městě Reno v Nevadě.

uvádí: Regina Meredith

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt