Rady pro nemocné rakovinou

Rady pro nemocné rakovinou

Breussova metoda - 42 denní půst

 

Před 28 lety měl Stanislav Dvořák zemřít na pokročilou rakovinu. Jak nad nemocí zvítězil ? Jak pokračovaly příběhy lidí a míst, které už před lety stály filmařům za pozornost ?

 

Dokumentarista Viliam Poltikovič svůj Návrat věnoval panu Stanislavu Dvořákovi, který si v roce 1984 našel nápadně vypadající mateřské znaménko. Vzápětí se ukázalo, že jde o rakovinu v těžko léčitelném stádiu. Po pěti letech se ukázala další boule a začalo být jasné, že jde do tuhého. Zanedlouho bylo tělo pana Dvořáka doslova poseto různými nádory. Ty byly pro případné další chirurgické výkony umístěny příliš rizikově. A tak byl pan Dvořák ponechán vlastnímu osudu. Naštěstí se ale dozvěděl o takzvané Breussově metodě, která je postavena na 42 denní hladovce. A rozhodl se, že to zkusí. Viliam Poltikovič natáčel s panem Dvořákem dokumentární pořad Zpověď v roce 1999. Nové natáčení po 13 letech absolvoval s vitálním a optimistickým člověkem, který touto dobou už podle lékařů neměl být mezi námi. Ve svých 84 letech teď Stanislav pracuje, odpočívá, relaxuje, věnuje se rodině, duchovním meditacím a cítí se o deset let mladší. Říká, že uzdravení těla bylo pouze polovičkou práce. Zbytek musel vykonat ve své mysli a duši. Ne všechno v jeho životě je ale bezstarostné. Do života rodiny tentokrát zasáhla zákeřná nemoc manželky…

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt