Rady pro nemocné rakovinou

PROTIRAKOVINOVÁ DIETA

NA UDRŽENÍ A NAVRÁTĚNÍ ZDRAVÍ,
OČISTA PŮST

Podľa osobných rád našej priateľky, ktorá už nemala pred 21 rokmi žiť na onemocnenie rakoviny čriev a zaslala nám jej návod a rady.

 

Prestaneme konzumovať všetku bežnú stravu a nápoje.

 

Štyri dni budeme piť iba toto:

Na nejakom elektrickom lise si odstredíme pomaranče, grapefruity a citróny /ak práve nedostať grape, nevadí, alebo sa doplní mandarínkami/ - 2 litre, zmiešame s 2 litrami obyčajnej prírodnej minerálnej vody a pijeme po dúškoch. Nie veľmi studené. Na piaty deň začneme piť aj zeleninové šťavy /vodu už nepridávame/. Tejto šťavy môžeme vypiť za deň po dúškoch toľko, koľko nám chutí, alebo koľko zvládneme. Jediné pravidlo, nesmieme piť zeleninovú šťavu spolu s ovocnou.

 

Aspoň ½ hodiny odstup.

 

Ovocie je väčšinou kyslé, zeleniny zásaditá, to sa v organizme neutralizuje a naša námaha a peniaze vyjdú nazmar. Túto zeleninovú šťavu pijeme 2 mesiace. Nič iné nejeme. Môžeme dávať /aj spolu/ hocijakú zeleninu, len nesmieme dať príliš veľa zeleru, alebo petržlenu naraz, chren – len kúsok, lebo by sme mohli poškodiť močový mechúr a ani veľa cvikly naraz, lebo by sa nám mohol odrazu zmeniť tlak krvi a mohli by sme sa „prekotiť“.

 

Po dvoch mesiacoch začneme pomaly po troške jesť aj kúsky ovocia alebo zeleniny, opäť nie odrazu. Tam urobíme ešte väčšiu prestávku a všetko dobre pohryzieme. Šťavy pijeme stále. Tie môžeme piť aj celý život, budú nám len na osoh. Po niekoľkých týždňoch začneme jesť aj ďalšiu tuhšiu stravu, rôzne semienka a orechy, všetky, aké dostať, len nie veľa odrazu, lebo to je olejnaté a mohlo by nám byť ťažko od žalúdka. Keď bude záujem, to potom zas podrobnejšie napíšem.

 

Pri tejto strave môžu byť rôzne prechodné nepríjemné stavy, ale dá sa to vydržať, napr. vyrážky, žlto-bronzové čínske zafarbenie pokožky, vetry, povlečený jazyk /treba očistiť/, to sa vylučuje všetko prepáčte svinstvo, ktoré sa do nášho organizmu za roky naukladalo. Nesmieme zabudnúť na veľmi dôležitú vec – a to je čistenie zažívacieho traktu, lebo inak by sme si mohli zapríčiniť nedozierne škody na organizme, ako keď ľudia boli nútení hladovať za vojny. Musíme si dávať každý deň klystír. Kto nie je strašne chorý, stačí raz za deň, ale kto je viac chorý, alebo nie je lenivý, tak aj 8-krát za deň. Všetko, od čoho organizmus chorie, sa vyplaví von, lebo v hrubom čreve sa to všetko sústreďuje. Tá nádobka s mechanizmom sa dá buď zohnať u lekára, alebo kúpiť v drogérii, alebo v špeciálnych zdravotníckych potrebách. Dobre je tam nasadiť, alebo nejakou plastelínou tam prilepiť tenučkú rúročku s takým „posúvadlom“, ktorým sa dá tá teplá voda z nádobky pustiť alebo zastaviť. Nádobku upevníme niekde kde napr. vyššie v kúpeľni, aby mala voda spád, človek si ľahne na zem  a pomocou zašpicateného ukončenia trubičky si pomocou „posúvadla“ sám vodu pustí a keď začne v rúrke chrčať vzduch, hneď zastaví.

 

Treba mať nachystané WC alebo niečo, kde si človek sadne a 10 min. sa snaží vodu v čreve udržať. Potom to všetko vypustí. Treba byť pri nádobe, lebo keď sa postaví, často treba ešte viackrát ísť sa vyprázdniť. Už po niekoľkých dňoch sú výborné výsledky.

 

Dôkaz – ja žijem už 21 rokov (r.2011) od začiatku diéty. 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt