Rady pro nemocné rakovinou

RAKOVINA – LÉČENÍ BYLINKAMI

Zhoubné nádory, rakovina je celkové onemocnění duše

 

Ako som už spomenula, liečivá sila našich liečivých rastlín nespočíva v prekonávaní chorôb, ale podporuje a posilňuje aj odolnosť nášho tela a tým nás chráni pred chorobami. Niektoré liečivé bylinky teda zastavujú rakovinové bujnenie a môžu aj chrániť pred rakovinou.

 

Imelo biele

 

Aj imelo biele patrí medzi také bylinky. Odporúčam každému raz do roka 6-týždňovú kúru s imelovým čajom. Tri týždne sa pijú denne tri šálky, dva týždne dve šálky a v poslednom týždni sa spotreba zníži na 1 šálku imelového čaju denne. 1 kopcovitá čajová lyžička imela na jednu šálku sa namáča 12 hodín v studenej vode. Potom sa tento studený výluh zohreje a precedí. Praktické je dennú dávku imelového čaju naliať do zohriatej termosky.

 

Nechtík lekársky

 

Pri rakovinovom ochorení by sa mal dlhší čas piť čaj z nechtíka lekárskeho.

Jedna kopcovitá čajová lyžička nechtíka na šálku sa zaleje horúcou vodou, nechá sa pol minúty stáť, precedí sa a pije po dúškoch počas celého dňa tri až štyri šálky čaju. Čerstvou šťavou z nechtíka, ktorá sa získa z čerstvo nazbieraných bylín vylisovaním v kuchynskom odšťavovači, sa liečia zvonka miesta na tele postihnuté rakovinou kože.

 

Praslička roľná

 

Aj praslička roľná spôsobuje zastavenie rakovinového bujnenia. Denne sa má vypiť jedna šálka čaju.

Jedna kopcovitá čajová lyžička prasličky na šálku sa zaleje horúcou vodou, nechá sa pol minúty stáť, precedí sa a pije po dúškoch.

 

Šťava z lipkavca syridlového

 

Rakovinové vredy každého druhu sa liečia zvonka čerstvou šťavou z lipkavca, ktorá sa zmieša s maslom a nanesie sa na choré miesto. Čerstvo nazbieraný lipkavec sa umyje a vlhký sa vylisuje v kuchynskom odšťavovači.

 

 

Čajová zmes

 

Nasledujúca čajová zmes tiež zastavuje rakovinové bujnenie.

 

100 g žihľavy, 100 g myšochvosta obyčajného a 300 g nechtíka lekárskeho. Šesť čajových lyžičiek tejto zmesi byliniek sa zaleje 1,5 l horúcej vody, nechá sa pol minúty stáť, precedí sa a naleje do zohriatej termosky. Počas celého dňa sa každých 20 minút vypije jeden dúšok tohto čaju.

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt